Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Poezi per Kosoven

Kosova - Poezi nga Frrok Kristaj

Kosovë kreshnike ty të kujtojmë edhe n’vende t’largëta kurrë s’të harrojmë Mendojmë për Trepçën për dritat e Obiliqit kombinatet bujqësore dhe ujin e Radoniqit N’kurbet s’i harrojmë as shkrimet e Bogdanit vargjet e Fishtës të Naimit e Rifatit

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more