Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Mollë e ndaluar

Mollë e ndaluar - poezi dashurie

Je shum e mir por je e ndalume.
Ai qe te ka kafshuar te paska mallkuar,
une te dua shum dhe te respektoj
Por je e ndaluar per ty me smendoj
Te kam dashur shum dhe te kam nderu
Por ti me ke tradhetu tani une ma ty s`te dua
Perkete te kam krahasuar se ti Moll e ndaluar je per mu..

poezi e dashurise molle e ndaluar,molle e ndaluar,molla e ndaluar,molle e ndaluar

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more