Skip to main content

Posts

Showing posts from March, 2019

CNET: “Captain Marvel about to blast past $1 billion at box office - CNET” plus 20 more

“Sex Drive (2008) HD” plus 2 more Filmaon.com

“Sex Drive (2008) HD” plus 2 more Filmaon.comSex Drive (2008) HDNever Grow Old (2019) HDMirage (2018) HDSex Drive (2008) HDPosted: 31 Mar 2019 09:35 AM PDTSex Drive (2008) HDFilmaon.ccNjë maturant udhëton përmes vendit me miqtë e tij më të mirë për t’u lidhur me një vajzë që njeh në internet…The post Sex Drive (2008) HD appeared first on Filmaon.cc. Never Grow Old (2019) HDPosted: 31 Mar 2019 09:30 AM PDTNever Grow Old (2019) HDFilmaon.ccNjë varrmihës irlandez përfiton kur disa kriminelë pushtojnë një qytet paqësor amerikan. Por familja e tij fillon e kërcënohet, teksa numri i të vdekurve vazhdon e rritet…..The post Never Grow Old (2019) HD appeared first on Filmaon.cc. Mirage (2018) HDPosted: 30 Mar 2019 11:32 PM PDTMirage (2018) HDFilmaon.ccNjë stuhi e rrallë elektrike e vitit 1989 u përsërit 25 vjet më vonë, duke krijuar një komunikim përmes kohës midis Vera Roit dhe një djali të vogël që jetonte në shkuarën në shtëpinë e saj, i cili vdiq në një aksident tragjk. Me dëshirë për t'…

Bota Sot: “Marketet po “maskojn?” produktet e Serbis? me flamuj t? shteteve tjera” plus 9 more

Evropa duhet të bashkohet përballë Kinës Telegrafi Opinione

Evropa duhet të bashkohet përballë Kinës Telegrafi Opinione Evropa duhet të bashkohet përballë KinësPosted: 30 Mar 2019 11:30 AM PDTGuy VerhofstadtKur kërkojnë kapital investues dhe marrëveshje komerciale në dukje fitimprurëse, qeveritë anëtare të BE-së jo gjithmonë i marrin në konsideratë interesat e përbashkëta evropiane. I tillë ka qenë rasti sidomos në lidhje me Kinën. Megjithatë, shtetet anëtare që ndjekin një marrëdhënie me Kinën në mënyrë të njëanshme rrezikojnë vetë dhe pjesën tjetër të Evropës.Përpjekjet për të përcaktuar një qëndrim të përbashkët të BE-së ndaj Kinës kanë qenë deri tani të kufizuara. Të hutuar nga saga e pafund e Brexit-it dhe kërcënimet e paraqitura nga Teknologjitë e Mëdha, liderët e BE-së nuk kanë gjetur kohë për të diskutuar shumë çështje të tjera të rëndësishme. Megjithatë, në pritje të një samiti të ardhshëm BE-Kinë më 9 prill, krerët e BE-së eksploruan qasje të përbashkëta me Kinën në një takim këtë muaj në Bruksel, ku ata theksuan rreziqet e vendimit …

“Kreshnik Mahmuti dhe Era Janjeva kampion per U21” plus 9 more Ekonomia Online

“Kreshnik Mahmuti dhe Era Janjeva kampion per U21” plus 9 more Ekonomia OnlineKreshnik Mahmuti dhe Era Janjeva kampion per U21Ja sa duhet të jetë temperatura e dhomës ku flejnë foshnjatLargoni cigaren me këtë lloj ushqimiShumë të mira nga ecja në mëngjesTesti i ri tregon sëmundjen e mëlçisë para se të shfaqen simptomatDo të habiteni se sa shumë është dobësuar GiliAnkthi është i trashëgueshëmDASH: Shqipëria vend tranzit për drogat e fortaPrej këtyre ushqimeve mund të krijoni varësiHaxhi Avdyli: Jam neutral ndaj Anton Qunit dhe Driton SelmanajtKreshnik Mahmuti dhe Era Janjeva kampion per U21Posted: 31 Mar 2019 10:08 AM PDTDje dhe sot në pallatin e Rinisë dhe sportit në Prishtinë, për herë të dytë, u mbajt Kampionati individual për grupmoshën U21. Morën pjesë rreth 50 pingpongistë dhe pingpongistet më të mira të kësaj grupmoshe. Ditën e parë u zhvilluan garat në grupe, kurse ditën e dytë u zhvilluan garat në çifte për meshkuj dhe për femra, si dhe garat individuale për të dyja konkurrenc…

“How We Hang Out at Work Together Online Now” plus 3 more NYT > Technology

“How We Hang Out at Work Together Online Now” plus 3 more NYT > TechnologyHow We Hang Out at Work Together Online NowNews Analysis: Countries Want to Ban ‘Weaponized’ Social Media. What Would That Look Like?Bezos’s Security Consultant Accuses Saudis of Hacking the Amazon C.E.O.’s PhoneWith Interest: The Week in Business: The Sackler Family Gets Sued, and Theresa May’s Darkest HourHow We Hang Out at Work Together Online NowPosted: 31 Mar 2019 03:00 AM PDTInstagram is for vacations. Facebook is for families. But TikTok takes us into the classrooms, airplanes, firehouses and fast-food franchises of our real lives. News Analysis: Countries Want to Ban ‘Weaponized’ Social Media. What Would That Look Like?Posted: 31 Mar 2019 12:41 AM PDTNo established democracies have ever come as close to applying such sweeping restrictions as Australia and New Zealand are considering in the wake of the Christchurch mosque shootings. Bezos’s Security Consultant Accuses Saudis of Hacking the Amazon C.E.O.’…

Ironically, Phishing Kit Hosted on Nigerian Government Site BleepingComputer.com

Ironically, Phishing Kit Hosted on Nigerian Government Site BleepingComputer.comIronically, Phishing Kit Hosted on Nigerian Government SitePosted: 30 Mar 2019 11:06 AM PDTThose who remember earlier days of the internet are familiar with the "Nigerian Prince letter," also known as the 419 scam. While that fraud typically runs from personal email accounts, another one uses an official Nigerian government website to host a phishing page for the DHL international courier service. [...] You are subscribed to email updates from BleepingComputer.
To stop receiving these emails, you may unsubscribe now.Email delivery powered by GoogleGoogle, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

“Me maska dhe armë, tentohet grabitja e pikës së karburantit (Foto)” plus 9 more Gazeta SHQIP

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more