Skip to main content

Posts

Showing posts from February, 2018

CNET: “Spotify twice as big as Apple Music, its IPO filing says - CNET” plus 24 more

“Blue Crush (2002) HD” plus 2 more Filmaon.com

“Blue Crush (2002) HD” plus 2 more Filmaon.comBlue Crush (2002) HDMarrowbone (2017) HDManHunt (2017) HDBlue Crush (2002) HDPosted: 28 Feb 2018 09:40 AM PSTBlue Crush (2002) HD
Filmaon.comSi një surfere vajza përgatitet për një konkurrencë të madhe, ajo fillon të ndiejë diqka për një lojtar futbolli.The post Blue Crush (2002) HD appeared first on Filmaon.com. Marrowbone (2017) HDPosted: 28 Feb 2018 09:20 AM PSTMarrowbone (2017) HD
Filmaon.comNjë djalë i ri, dy vëllezërit dhe motra e tij më të vegjël, të cilët mbajnë sekret vdekjen e nënës së tyre të dashur për të qëndruar së bashku, torturohen nga një prani e ligë në çifligun ku jetojnë.The post Marrowbone (2017) HD appeared first on Filmaon.com. ManHunt (2017) HDPosted: 28 Feb 2018 04:21 AM PSTManHunt (2017) HD
Filmaon.comI akuzuar për një vrasje që nuk e ka kryer, një prokuror vendos për një mision për të pastruar emrin e tij.The post ManHunt (2017) HD appeared first on Filmaon.com. You are subscribed to email updates from Movies – Filmaon…

Bota Sot: “Amerika ?on ushtar? t? rinj n? Kosov?” plus 8 more

Bota Sot: “Amerika ?on ushtar? t? rinj n? Kosov?” plus 8 moreAmerika ?on ushtar? t? rinj n? Kosov?Dy d?nime brenda jav?s, Vesel Bunjaku merr edhe 1 vit burg me kushtVu?iq flet p?r takimet e fshehta me Tha?in p?r ndarjen e Kosov?sMogherini n? Kosov?, e gjith? v?mendja te palltoja e sajVu?iq p?r Kosov?n: Po luajm? shah pa mbret?resh? dhe topaS? shpejti edhe malazez?t b?hen pjes? e KFOR-it Vu?iq: Referendum p?r Kosov?n? Duhet t? propozoj zgjidhjenKa d?shtuar dor?zimi n? OKB i peticionit p?r viktimat e dhun?s seksualeGjermania i k?rkon Serbis? marr?veshje me Kosov?nAmerika ?on ushtar? t? rinj n? Kosov?Posted: 28 Feb 2018 11:31 AM PSTShtetet e Bashkuara të Amerikës do të dislokojnë ushtarë të rinj në Kosovë, në pranverë. Ushtarët amerikanë do të vijnë nga Ekipi Luftarak i Brigadës së Dytë i Fort Karsonit. Batalioni i Tretë i Regjimentit të 61’të të Këmbësorisë do të zëvendësojë ushtarët e Divizionit të 82’të Ajror, të cilët janë dislokuar për të ndihmuar Grupin Multinacional Luftarak…

“Arkeologët gjejnë një mesazh të lashtë ‘nga jeta e përtejme’” plus 4 more Mistere

“Arkeologët gjejnë një mesazh të lashtë ‘nga jeta e përtejme’” plus 4 more MistereArkeologët gjejnë një mesazh të lashtë ‘nga jeta e përtejme’7 vende në Tokë që besohet se janë krijuar nga alienëtKonspiracioni! Tupac është gjallë dhe jeton në Somali Parashikimi i NASA-s: Shkrirja e akullnajave do të zhdukë një numër qytetesh“Dora e fshehur”, sekreti i liderëve që sunduan botën!Arkeologët gjejnë një mesazh të lashtë ‘nga jeta e përtejme’Posted: 27 Feb 2018 11:47 AM PSTArkeologët kanë zbuluar një nekropol të lashtë – i njohur gjithashtu edhe si varrezë – në jug të Kajros, duke përfshirë mbetje të mumifikuara dhe objekte të tjera të ruajtura mirë, njoftoi javën e kaluar Ministria e Antikave të Egjiptit.This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now 7 vende në Tokë që besohet se janë krijuar nga alienëtPosted: 26 Feb 2018 08:59 PM PSTPlaneti Tokë është shtëpi për shumë vende të mrekullueshme, vende që duket sikur sfidojnë aftësitë teknologjike të kohës, sepse ose janë …

“Dhimbjet e menstruacioneve janë po aq të këqija sa të pësosh sulm në zemër, zbulojnë doktorët” plus 9 more Express Shneta

“3 mënyra për të marrë më shumë oksigjen” plus 9 more Ekonomia Online

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more