Ruaje këtë postim Ruaje këtë postim

Merrni njoftime per postimet e reja

Search This Blog

Showing posts with label Laureta Gashi. Show all posts
Showing posts with label Laureta Gashi. Show all posts

Aktorja kosovare pjesë e shkollës më të mirë të vallëzimit ''Arthur Murray''

Aktorja kosovare Laureta Gashi e cila po zhvillon karrierën në Turqi është bërë pjesë e shkollës më të mirë të vallëzimit ''Arthur Murray'' në Stamboll.

Në këtë derë dolën të suksesshëm shumë yje të Holliwood-it si: Al Pacino,Jennifer Lopez, Madonna, Richard Gere, Patrick Swayze.

Aktorja në rrjetin social ka falenderuar shkollën e vallëzimit duke thënë se është e privilegjuar që tani jam në ''Arthur Murray''.Aktorja kosovare Laureta Gashi e cila po zhvillon karrierën në Turqi është bërë pjesë e shkollës më të mirë të vallëzimit ''Arthur Murray'' në Stamboll.

Në këtë derë dolën të suksesshëm shumë yje të Holliwood-it si: Al Pacino,Jennifer Lopez, Madonna, Richard Gere, Patrick Swayze.

Aktorja në rrjetin social ka falenderuar shkollën e vallëzimit duke thënë se është e privilegjuar që tani jam në ''Arthur Murray''.Laureta Gashi dhe Morena Taraku duke pirë shishe

Në një video që po qarkullon në youtube shihet Morena Taraku dhe shoqja e saj e ngushtë Laureta Gashi duke pirë shishe. Ato shihen se janë mjaftë të lumtura pranë njëra tjetrës. Për më shumë shikojeni videon

Në një video që po qarkullon në youtube shihet Morena Taraku dhe shoqja e saj e ngushtë Laureta Gashi duke pirë shishe. Ato shihen se janë mjaftë të lumtura pranë njëra tjetrës. Për më shumë shikojeni videon

Aktorja e cila bënë urimin më të mirë për festën e 28 nëntorit

Aktorja Laureta Gashi nuk harron kombësinë e saj, këtë e konfirmon sërish me një postim tjetër në Facebook në të cilën shihet duke bërë Shqiponjën.

Laureta Gashi poashtu është parë në disa emisione në Turqi ku këndon shqip por kësaj radhe na befason për festën e 28 nëntorit me foton dhe shkrimin e saj: Dita e cila të përkujton lirinë e arritur, liri e cila është vlera jonë dhe pasuria më e çmuar e shoqërisë sonë, e cila nuk falet, e as nuk dhurohet, por fitohet me shumë përpjekje,gjak dhe vuajtje brezash.Urime 28 Nëntori-Kosovë/Shqiperi. Këtë postim e shoqëron me një foto nga fotosesioni me fotografin e njohur Murat Demirbilek.

Aktorja Laureta Gashi nuk harron kombësinë e saj, këtë e konfirmon sërish me një postim tjetër në Facebook në të cilën shihet duke bërë Shqiponjën.

Laureta Gashi poashtu është parë në disa emisione në Turqi ku këndon shqip por kësaj radhe na befason për festën e 28 nëntorit me foton dhe shkrimin e saj: Dita e cila të përkujton lirinë e arritur, liri e cila është vlera jonë dhe pasuria më e çmuar e shoqërisë sonë, e cila nuk falet, e as nuk dhurohet, por fitohet me shumë përpjekje,gjak dhe vuajtje brezash.Urime 28 Nëntori-Kosovë/Shqiperi. Këtë postim e shoqëron me një foto nga fotosesioni me fotografin e njohur Murat Demirbilek.

Femrat e sukseseve

Këto dy vajza të bukura nisin rrugëtimin për Turqi për të realizuar endërrat e tyre.Asya Laureta Gashi e cila po tregohet e sukseseshme në aktrim dhe modelizëm,  është duke u përgatitur edhe rreth kenges së saj të parë.Personi që e përkrahë dhe që është afër çdo suksesi të saj. Është Mimmi Abazi, një vajzë e bukur që braktisi Suedinë dhe punon shumë për të realizuar ëndrrën e saj si aktore dhe modele.

Këto dy vajza të bukura nisin rrugëtimin për Turqi për të realizuar endërrat e tyre.Asya Laureta Gashi e cila po tregohet e sukseseshme në aktrim dhe modelizëm,  është duke u përgatitur edhe rreth kenges së saj të parë.Personi që e përkrahë dhe që është afër çdo suksesi të saj. Është Mimmi Abazi, një vajzë e bukur që braktisi Suedinë dhe punon shumë për të realizuar ëndrrën e saj si aktore dhe modele.

Laureta Gashi pushton tregun e Turqisë

Laureta Gashi aktorja e bukur dhe shumë e talentuar nga Kosova e cila po tregohet shumë e sukseseshme në Turqi së fundi ka pushtuar edhe tregun e Turqisë.

Ajo pos që u tregua e sukseseshme në aktrim, poashtu u përzgjodhë edhe si modele nga Compania e njohur "LALIPADESIGN" nga dizajnerja Nihan Karayazgan-Lalipa e cila ndodhet në Nisantasi në lagjen më të shtrenjtë të veshjeve në të cilën ndodhen të gjitha firmat e njohura.Laureta në postimet e saj në rrjetet sociale shihet që është e përkushtuar shumë rreth botës së artit ku në disa postime të saj shkruan: "arti eshte jeta ime dhe jeta ime është art". Laureta ka perfunduar edhe 3 fotoshooting në Turqi me Murat Demirbilek dhe Murat Coskun.
Laureta Gashi aktorja e bukur dhe shumë e talentuar nga Kosova e cila po tregohet shumë e sukseseshme në Turqi së fundi ka pushtuar edhe tregun e Turqisë.

Ajo pos që u tregua e sukseseshme në aktrim, poashtu u përzgjodhë edhe si modele nga Compania e njohur "LALIPADESIGN" nga dizajnerja Nihan Karayazgan-Lalipa e cila ndodhet në Nisantasi në lagjen më të shtrenjtë të veshjeve në të cilën ndodhen të gjitha firmat e njohura.Laureta në postimet e saj në rrjetet sociale shihet që është e përkushtuar shumë rreth botës së artit ku në disa postime të saj shkruan: "arti eshte jeta ime dhe jeta ime është art". Laureta ka perfunduar edhe 3 fotoshooting në Turqi me Murat Demirbilek dhe Murat Coskun.
Laureta Gashi shumë e nxehtë edhe në këtë të ftohtëLaureta Gashi duke kënduar shqip


Laureta Gashi duke kënduar shqip by Rapitful

Aktorja Laureta Gashi magjepse në gala

Aktorja Laureta Gashi, e cila tashmë është e njohur dhe shumë e angazhuar në Turqi ,e bukur dhe shumë e zonja në fushën e aktrimit e cila është shumë e angazhuar rreth filmit dhe muzikës së filmit ajo po ashtu është vlerësuar shumë edhe në muzikë ku së shpejti do përgatitet rreth albumit dhe bashkpunimeve me këngëtar të njohur.

Ajo po shkëlqen edhe në Gala ku disa fotografë dhe dizajnere e quanin magjia e fotos. Laureta në Turqi ka një identitet të ri Asya.
Laureta Gashi së shpejti do jetë pjesë e serialeve dhe shumë projekteve të ndryshme. Bukuroshja ka marrë dhuratë edhe nga drejtori i muzeut dhe kulturës Z,Erdogan Kahreman.


Aktorja Laureta Gashi, e cila tashmë është e njohur dhe shumë e angazhuar në Turqi ,e bukur dhe shumë e zonja në fushën e aktrimit e cila është shumë e angazhuar rreth filmit dhe muzikës së filmit ajo po ashtu është vlerësuar shumë edhe në muzikë ku së shpejti do përgatitet rreth albumit dhe bashkpunimeve me këngëtar të njohur.

Ajo po shkëlqen edhe në Gala ku disa fotografë dhe dizajnere e quanin magjia e fotos. Laureta në Turqi ka një identitet të ri Asya.
Laureta Gashi së shpejti do jetë pjesë e serialeve dhe shumë projekteve të ndryshme. Bukuroshja ka marrë dhuratë edhe nga drejtori i muzeut dhe kulturës Z,Erdogan Kahreman.


Aktorja Laureta Gashi magjepse këndon shqipAktorja kosovare tashmë e njohur këndon shqip në një televizion turk duke treguar se nuk harron kombësinë dhe prejardhjen e saj.

Laureta Gashi kohëve të fundit është bërë pjesë e njërit nga agjensionet më të mëdha në Turqi. Ajo po përgatit rolin kryesor në filmin ''Zoka'' ku përveç rolit kryesor iu besua edhe muzika e filmit.Bukuroshja ka filluar të përgatitet edhe rreth albumit të saj. Ajo poashtu do të jetë edhe pjesë e serialeve në Turqi dhe do të ketë shumë projekte si modele, gjithashtu ka qenë pjesë e tri emisioneve më të shikuara në Turqi.

Ajo vazhdon suksesin e saj duke u bërë pjesë e lajmeve të portaleve më të mëdha në Turqi si Milyet, Vatan, Express si dhe merr edhe një dhuratë nga drejtori i muzeut dhe kulturës së qytetit të Stambollit, Erdogan Kahreman.
Në rrugëtimin e saj është cilësuar si një talente e shumëfishtë kosovare nga produksioni Piramit Yapim, ku stafi i këtij produksioni janë mjaftë të kënaqur duke e vlerësuar shumë dhe duke e cilësuar si mjaftë punëtore dhe intelegjente në botën e aktrimit. Së fundi është përkrahur shumë edhe nga aktori i madh si Nuri Alco i cili e quan si ylli i ri në tregun e filmit dhe muzikës.


Aktorja kosovare tashmë e njohur këndon shqip në një televizion turk duke treguar se nuk harron kombësinë dhe prejardhjen e saj.

Laureta Gashi kohëve të fundit është bërë pjesë e njërit nga agjensionet më të mëdha në Turqi. Ajo po përgatit rolin kryesor në filmin ''Zoka'' ku përveç rolit kryesor iu besua edhe muzika e filmit.Bukuroshja ka filluar të përgatitet edhe rreth albumit të saj. Ajo poashtu do të jetë edhe pjesë e serialeve në Turqi dhe do të ketë shumë projekte si modele, gjithashtu ka qenë pjesë e tri emisioneve më të shikuara në Turqi.

Ajo vazhdon suksesin e saj duke u bërë pjesë e lajmeve të portaleve më të mëdha në Turqi si Milyet, Vatan, Express si dhe merr edhe një dhuratë nga drejtori i muzeut dhe kulturës së qytetit të Stambollit, Erdogan Kahreman.
Në rrugëtimin e saj është cilësuar si një talente e shumëfishtë kosovare nga produksioni Piramit Yapim, ku stafi i këtij produksioni janë mjaftë të kënaqur duke e vlerësuar shumë dhe duke e cilësuar si mjaftë punëtore dhe intelegjente në botën e aktrimit. Së fundi është përkrahur shumë edhe nga aktori i madh si Nuri Alco i cili e quan si ylli i ri në tregun e filmit dhe muzikës.

Laureta Gashit i besohet edhe muzika e filmit ''Zoka''

Laureta Gashi i besohet edhe muzika e filmit ''Zoka''.

Gjithashtu ajo në produksionin Piramit Yapim do të punojë edhe rreth një kënge dhe videoklipi, pastaj do të punojë gjithashtu edhe rreth albumit.


Poashtu Laureta Gashi do të angazhohet edhe në shumë emisione të ndryshme. Ajo po shijon fillimin e suksesit në njërin nga produksionet më të mëdha në Turqi.
Laureta Gashi i besohet edhe muzika e filmit ''Zoka''.

Gjithashtu ajo në produksionin Piramit Yapim do të punojë edhe rreth një kënge dhe videoklipi, pastaj do të punojë gjithashtu edhe rreth albumit.


Poashtu Laureta Gashi do të angazhohet edhe në shumë emisione të ndryshme. Ajo po shijon fillimin e suksesit në njërin nga produksionet më të mëdha në Turqi.

Aktorja Laureta Gashi pjesë e produksionit turkLaureta Gashi e cila është bërë pjesë e produksionit turk Piramit Medya Yapim, ka nënshkruar një kontratë me të cilën konfirmon inkuadrimin në një nga produksionet më të mëdha në Turqi.

Laureta Gashi në filmin ''Zoka'' që do të xhirohet në fund të muajit tetor, do të jetë në rolin kryesor.

Regjisorët e cilësuan si një multitalente kosovare dhe si një person i duhur për këtë rol ku do të punoj edhe si modele edhe si këngëtare.

Laureta Gashi njëkohësisht është edhe shoqja e ngushtë e Morena Tarakut.

Image


Laureta Gashi e cila është bërë pjesë e produksionit turk Piramit Medya Yapim, ka nënshkruar një kontratë me të cilën konfirmon inkuadrimin në një nga produksionet më të mëdha në Turqi.

Laureta Gashi në filmin ''Zoka'' që do të xhirohet në fund të muajit tetor, do të jetë në rolin kryesor.

Regjisorët e cilësuan si një multitalente kosovare dhe si një person i duhur për këtë rol ku do të punoj edhe si modele edhe si këngëtare.

Laureta Gashi njëkohësisht është edhe shoqja e ngushtë e Morena Tarakut.

Image

Namazi

Syzat