Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Seizmografi

Çka është Seizmografi ?

Çka është Seizmografi ?   Seizmografi është instrument për regjistrimin e kohës së shfaqjes, forcës dhe regjistrimin e të dhënave të tjera për tërmetet. cfare eshte seizmografi,ceshte seizmografi,seizmograf shqip,cfare paraqet seizmografi

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more