Skip to main content

Posts

Showing posts from November, 2016

Bota Sot: “Midis ode n? Drenic?, jehon k?nga p?r Ibrahim Rugov?n!” plus 15 more

“Rama: Ballkani jashtë BE? Përfiton Rusia dhe islami radikal” plus 9 more 24 ore lajme

Mesazhi.com: “Të arrestuarit në Prizren: Nuk e dinim që sulmuam konsullatën turke” plus 9 more

Zëri: “Liverpool mposht Leeds, kalon në gjysmëfinale” plus 29 more

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more