Skip to main content

Posts

Showing posts from August, 2018

CNET: “Watch Red's 'holographic' Hydrogen One phone get first video unboxing - CNET” plus 24 more

Bota Sot: “Hahn n? dark? pune me Vu?iq” plus 13 more

“Blue Iguana (2018) HD” plus 1 more Filmaon.com

“Blue Iguana (2018) HD” plus 1 more Filmaon.comBlue Iguana (2018) HDPosted: 31 Aug 2018 03:06 AM PDTBlue Iguana (2018) HDFilmaon.orgDy ish-të burgosur, Edi dhe Poli, janë në liri me kusht dhe punojnë në një restorant në Nju Jork. Jetët e tyre kishin marrë fund, deri në momentin kur avokatja angleze, Katerina Rokud, vjen në restorant me një ofertë që nuk mund ta refuzojnë.The post Blue Iguana (2018) HD appeared first on Filmaon.org. Pitbull: Last Dog (2018) HDPosted: 31 Aug 2018 02:58 AM PDTPitbull: Last Dog (2018) HDFilmaon.orgPas vrasjes së një oficeri, shefi i rajonit policor e ka të vështirë të luftojë krimin e organizuar dhe të zbardhë vrasjen, për shkak të mungesës së stafit. Ndërkohë bandat gangstere të zonës përfshihen në konflikte të brendshme, që sa vijnë e përkeqësohen….The post Pitbull: Last Dog (2018) HD appeared first on Filmaon.org. You are subscribed to email updates from Movies – Filmaon.org.
To stop receiving these emails, you may unsubscribe now.Email delivery powered b…

“Yjet mblidhen për t’i dhënë lamtumirën e fundit Aretha Franklin” plus 9 more Ekonomia Online

“Mos e quani veten gazetarë!” plus 1 more Telegrafi Opinione

“Mos e quani veten gazetarë!” plus 1 more Telegrafi Opinione Mos e quani veten gazetarë!Posted: 31 Aug 2018 04:11 AM PDTRoland QafokuJu që përdridheni dhe jepni mend në ekrane, mos e quani veten gazetarë. Ju që jepni leksione nga mëngjesi në darkë se si duhet të jetë gazetaria, mos e quani veten gazetarë. Ju që kurrë nuk keni shkruar një lajm të vetëm me dorën tuaj duke raportuar se çfarë po ndodh dhe t'u përgjigjeni 5 ë-ve, mos e quani veten kurrë gazetarë.Ju që gënjeni dhe shpifni nga mëngjesi në darkë, mos e quani veten gazetarë. Ju që nuk keni moral dhe tërë ditën dhe natën flisni për moral, mos e quani veten gazetarë. Ju që pavarësisht se aktroni, improvizoni e fantazoni, mos e quani veten gazetarë.Nëse nuk keni dalë një herë të vetme në terren, nëse nuk keni bërë jetën e newsroom-it, nëse nuk jeni lagur nga shiu dhe thekur nga dielli duke qëndruar me orë të tëra në pritje të lajmit, nëse nuk jeni kërcënuar një herë të vetme për atë që keni shkruar apo thënë me gojë. Nëse nuk…

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more