Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Lodhja

Cilat jane simptomat e anemise ?

Shenjat dhe simptomat e anemise jane : Lodhja Takikardi apo rrahja e shpejte e zemres Zbehja Gjendje apo ndjesi e të fikëtit Cilat jane simptomat e anemise ?,kush jane shenjat dhe simptomat e anemise apo pagjaksise,shenjat e semundjes se gjakut,Shenjat e sëmundjes së gjakut

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more