Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Cilat jane simptomat e anemise ? ~ Rapitful Shqip

Cilat jane simptomat e anemise ?


Shenjat dhe simptomat e anemise jane :

Lodhja

Takikardi apo rrahja e shpejte e zemres

Zbehja

Gjendje apo ndjesi e të fikëtit

Cilat jane simptomat e anemise ?,kush jane shenjat dhe simptomat e anemise apo pagjaksise,shenjat e semundjes se gjakut,Shenjat e sëmundjes së gjakut
Share/Bookmark
       
   

Postime të ngjashme  •