Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Vjershë për Pranverën ~ Rapitful Shqip

Vjershë për Pranverën


Iku dimri
Erdh pranvera
Çel manushaqja
Vallëzon shqerra

Pranverë e bukur
Vjen dhe shkon
Çelin lulet
Zogu këndon

Pranverë e dashur
Ti vjen vrap
Lule të bukura
Çelin në çdo hap


Shih edhe : '' Vjersha per pranveren''
vjersha per pranveren, pranvera vjershe, vjershe per pranvere, vjersha per pranvere, pranvera vjershe,vjershe per pranveren, pranvera vjershe, vjershe e bukur per pranveren,pranvera vjershe

Share/Bookmark
       
   

Postime të ngjashme  •