Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Një thënie për varfërinë dhe dashurinë sygjeruar nga Blertina Bislimi ~ Rapitful Shqip

Takvimi 2016 I Autoshkolla I Ese I Analiza I Vjersha I Lojra I Blej I Mëso Gjermanisht I Mëso shqip I

Na ndiqni me email - Follow by Email - Merr njoftime për postimet e reja

Një thënie për varfërinë dhe dashurinë sygjeruar nga Blertina Bislimi

Një thënie për varfërinë dhe dashurinë sygjeruar nga Blertina Bislimi

Kur varfëria hyn për dere, dashuria ikën për dritare.
       
   
Lexo edhe:
Scoop.it
  •