Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Një thënie për krenarinë dhe thjeshtësinë nga Lec Burgaj ~ Rapitful Shqip

Takvimi 2016 I Autoshkolla I Ese I Analiza I Vjersha I Lojra I Blej I Mëso Gjermanisht I Mëso shqip I

Na ndiqni me email - Follow by Email - Merr njoftime për postimet e reja

Një thënie për krenarinë dhe thjeshtësinë nga Lec Burgaj

Jetoje jeten me miresi ne zemer sipas mundesive qe ke, po kurr mos te jesh shume krenar, se gjithmone eshte dikush me i mire, me i zoti, me trim, me i pasur, me i zgjuar dhe me i pashem. Prandaj krenaria eshte injorance, vetem thjeshtesia na zbukuron...!

|Lec Burgaj|
       
   
Lexo edhe:
Scoop.it
  •