Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Vjershë për 1 qershorin ~ Rapitful Shqip

Vjershë për 1 qershorin

Një Qershori ynë,
Erdhi përsëri,
Edhe më të lumtur,
Ne na gjen tani,

Të gjithë të gëzuar,
Lozim dhe këndojmë,
Rroftë 1 Qershori,
Rroftë festa jonë.

vjershe per diten e femijeve,vjersha per 1 qershorin,1 qrshori vjershe,poezi per 1 qershorin,1 qershori vjershe dhe poezi
Share/Bookmark
       
   

Postime të ngjashme  •