Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Historia e një jetimi nga Sarajeva të cilit ja kanë vrarë Prindërit gjatë luftës ~ Rapitful Shqip

Historia e një jetimi nga Sarajeva të cilit ja kanë vrarë Prindërit gjatë luftës

EMOCIONUESE: Historia e një jetimi nga Sarajeva të cilit ja kanë vrarë Prindërit gjatë luftës, dhe e vërteta i është fshehur për vite të tëra.
 

Filmi është në gjuhën Boshnjake dhe i titruar në gjuhën shqipe. Filmi është i realizuar nga ''exitmediafilm''.


Share/Bookmark
       
   

Postime të ngjashme  •