Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Çka është droga depresante ? ~ Rapitful Shqip

Çka është droga depresante ?Çka është droga depresante ?

Droga depresante është një lloj droge e cila ngadalëson funksionet e trupit duke përfshirë edhe mesazhet për dhe nga truri.

Drogat depresuese janë: alkooli, kanabisi dhe benzodiazepinat (qetësuesit e lehtë).

qka jane drogat depresante,cka jane drogat depresante,qka eshte droga depresante,droga depresante shqip,cfare eshte droga depresante,kush jane drogat depresante,cilat jane drogat depresante


Keni ndonjë pyetje?
Shto pyetje Regjistrohu Bookmark this website Ruaje

Postime të ngjashmeKuizi i javës
  •