Ruaje këtë postim Ruaje këtë postim

Merrni njoftime per postimet e reja

Search This Blog

Babai im - poezi nga Armend Ahmeti


Babai im

Vitet ikin si valët e detit
Pa babain tim
Pa ty baba
As dielli nuk lind
As dielli nuk perendon

Poezi nga Armend Ahmeti

poezi per babain tim,babane,babai im vjersha,vjersha per babin tim,vjershe per babin,vjersha per prinderit,vjershe per prinderit,prinderit vjersha dhe poezi shqip,vjershe e bukur per babin

Babai im

Vitet ikin si valët e detit
Pa babain tim
Pa ty baba
As dielli nuk lind
As dielli nuk perendon

Poezi nga Armend Ahmeti

poezi per babain tim,babane,babai im vjersha,vjersha per babin tim,vjershe per babin,vjersha per prinderit,vjershe per prinderit,prinderit vjersha dhe poezi shqip,vjershe e bukur per babin
loading...

Related Posts :Namazi

Syzat