Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Si ndahet zhvillimi Historik i shoqërisë njerëzore ? ~ Rapitful Shqip

Takvimi 2016 I Autoshkolla I Ese I Analiza I Vjersha I Lojra I Blej I Mëso Gjermanisht I Mëso shqip I

Na ndiqni me email - Follow by Email - Merr njoftime për postimet e reja

Si ndahet zhvillimi Historik i shoqërisë njerëzore ?
Zhvillimi Historik i shoqërisë njerëzore ndahet në :

 1. Historinë e kohës së vjetër,
 2. Historinë e kohës së mesme,
 3. Historinë e kohës së re dhe
 4. historinë e kohës më të re.
       
   
Lexo edhe:
Scoop.it
  •