Ruaje këtë postim Ruaje këtë postim

Merrni njoftime per postimet e reja

Search This Blog

Çfarë forme ka zemra ?Zemra ka formën e një koni ku maja e tij tregon nga ana e majtë poshtë.

cfare forme ka zemra,zemra dhe forma e saj,forma e zemres
Zemra ka formën e një koni ku maja e tij tregon nga ana e majtë poshtë.

cfare forme ka zemra,zemra dhe forma e saj,forma e zemres


loading...

Related Posts :Syzat

Namazi