Ruaje këtë postim Ruaje këtë postim

Merrni njoftime per postimet e reja

Search This Blog

Çaj i gjelbër me xhenxhefil


• Zvogëlon rrezikun e kancerit.

• Zvogëlon nivelin e kolesterolit në gjak dhe kështu minimizon rreziqet e sulmit në zemër.

• Ndihmon në humbjen e peshës, vonon shenjat e plakjes së rrudhave, freskon trupin dhe lëkurën.

• Përmban vitaminë C, e cila mbron nga diabeti.

• Nuk shkakton pagjumësi si çaj i zi.

• Burimi i energjisë, ndihmon tretjen e ushqimit, redukton gazrat, zbut sistemin nervor.

• Zvogëlon rrezikun e kancerit.

• Zvogëlon nivelin e kolesterolit në gjak dhe kështu minimizon rreziqet e sulmit në zemër.

• Ndihmon në humbjen e peshës, vonon shenjat e plakjes së rrudhave, freskon trupin dhe lëkurën.

• Përmban vitaminë C, e cila mbron nga diabeti.

• Nuk shkakton pagjumësi si çaj i zi.

• Burimi i energjisë, ndihmon tretjen e ushqimit, redukton gazrat, zbut sistemin nervor.
loading...

Related Posts :Namazi

Syzat