Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Cili është kryeqyteti i Indisë ? ~ Rapitful Shqip

Takvimi 2016 I Autoshkolla I Ese I Analiza I Vjersha I Lojra I Blej I Mëso Gjermanisht I Mëso shqip I

Na ndiqni me email - Follow by Email - Merr njoftime për postimet e reja

Cili është kryeqyteti i Indisë ?
Cili është kryeqyteti i Indisë ?
Kryeqyteti i Indisë është Delhi.

Kush eshte kryeqyteti i Indisë , cili eshte kryeqyteti i Indisë ,india dhe kryeqyteti i saj
 

       
   
Lexo edhe:
Scoop.it
  •