Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Cili është kryeqyteti i Holandës ? ~ Rapitful Shqip

Takvimi 2016 I Autoshkolla I Ese I Analiza I Vjersha I Lojra I Blej I Mëso Gjermanisht I Mëso shqip I

Na ndiqni me email - Follow by Email - Merr njoftime për postimet e reja

Cili është kryeqyteti i Holandës ?


Cili është kryeqyteti i Holandës  ?

Kryeqyteti i Holandës është Amsterdami.


Kush eshte kryeqyteti i Holandes, , cili eshte kryeqyteti i holandes,holanda dhe kryeqyteti
 

       
   
Lexo edhe:
Scoop.it
  •