Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Cili është kryeqyteti i Bellorusisë ? ~ Rapitful Shqip

Takvimi 2016 I Autoshkolla I Ese I Analiza I Vjersha I Lojra I Blej I Mëso Gjermanisht I Mëso shqip I

Na ndiqni me email - Follow by Email - Merr njoftime për postimet e reja

Cili është kryeqyteti i Bellorusisë ?


Cili është kryeqyteti i Bellorusisë ?

Kryeqyteti i Bellorusisë është Minsku.Kush eshte kryeqyteti i Bellorusisë , cili eshte kryeqyteti i Bellorusisë,Bjellorusisë.bjellorusia dhe kryeqyteti i saj


       
   
Lexo edhe:
Scoop.it
  •