Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Cilat janë hormonet e gjëndrës paratiroide ? ~ Rapitful Shqip

Takvimi 2016 I Autoshkolla I Ese I Analiza I Vjersha I Lojra I Blej I Mëso Gjermanisht I Mëso shqip I

Na ndiqni me email - Follow by Email - Merr njoftime për postimet e reja

Cilat janë hormonet e gjëndrës paratiroide ?


Cilat janë hormonet e gjëndrës paratiroide ?

Hormonet e gjëndrës paratiroide janë:parathormoni dhe paratireokrina.

kush jane hormonet e paratiroides,hormonet e gjendres paratiroide,cilat hormone i sekreton


       
   
Lexo edhe:
Scoop.it
  •