Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Çka është oferta dhe kërkesa ? ~ Rapitful Shqip

Çka është oferta dhe kërkesa ?

 Çka është oferta dhe kërkesa ?

Oferta është sasia e mallrave dhe e shërbimeve në treg për tu realizuar me çmime të caktuara ndersa ,

Kërkesa është sasia e paras për blerje .

ceshte oferta, cka eshte oferta, oferta ne ekonomi,cka eshte oferta, cka eshte kerkesa,cfare eshte kerkesa,kerkesa shqip,oferta shqip,cka quajme oferte,cfare quajme oferte,oferta shqip
Keni ndonjë pyetje?
Shto pyetje Regjistrohu Bookmark this website Ruaje

Postime të ngjashmeKuizi i javës
  •