Skip to main content

Posts

Tekste shqip: “Rina Balaj” plus 7 more

Tekste shqip: “Rina Balaj” plus 7 more Rina Balaj “Ska” - Mozzik & Elvana “Pa Ty” - Tribal “Sa T'kom Dasht” - Trim Jetullahu Greta Koçi Alketa Vejsiu Anxhela Peristeri Filloreta Raçi (Fifi) Rina Balaj Posted: Foto Fokus E Enjte, 27 Janar 2022 “Ska” - Mozzik & Elvana Posted: Videoklip i Ri Premierë E Enjte, 27 Janar 2022 “Pa Ty” - Tribal Posted: Videoklip i Ri E Mërkurë, 26 Janar 2022 “Sa T'kom Dasht” - Trim Jetullahu Posted: Videoklip së shpejti... E Mërkurë, 26 Janar 2022 Greta Koçi Posted: Foto Fokus E Mërkurë, 26 Janar 2022 Alketa Vejsiu Posted: Foto Fokus E Mërkurë, 26 Janar 2022 Anxhela Peristeri Posted: Foto Fokus E Mërkurë, 26 Janar 2022 Filloreta Raçi (Fifi) Posted:
Recent posts

Ambasadori amerikan: Askush s’është i interesuar për Republika Srpska në Kosovë

Ambasadori amerikan: Askush s’është i interesuar për Republika Srpska në Kosovë Ambasadori amerikan: Askush s’është i interesuar për Republika Srpska në Kosovë Haradinaj vaksinohet me dozën e tretë, kërkon heqjen e orës policore Biden e kërcënoi me sanksione personale, vjen reagimi nga kabineti i Vladimir Putinit Plaku militant hallakatet në protestë, i drejtohet Kurtit: Të kallxojmë na ty me t’29’tin Rusia kërcënon me hakmarrje nëse kërkesat ndaj Ukrainës nuk plotësohen Këta janë emrat e Bordit të ri të Postës të emëruar nga Kurti Sërish aksion i policisë në Likoc të Skenderajt, arrestohen tre persona Rritet numri i pacientëve me COVID-19 në spitalet e Kosovës Lajm i rëndësishëm për njohjen e patentë shoferëve shqiptarë në Gjermani Nga Transparency International: Këto janë arsyet e progresit të Kosovës në luftimin e korrupsionit Ambasadori amerikan: Askush s’është i interesuar për Republi

Gjaku i babës dhe trauma gërgasëse Telegrafi Opinione

Gjaku i babës dhe trauma gërgasëse Telegrafi Opinione Gjaku i babës dhe trauma gërgasëse Posted: 26 Jan 2022 02:29 PM PST Në ka një gjë në "botën" e masmedias me të cilën jemi mësuar, ajo është pa dyshim kronika e zezë, aq sa krime të ndryshme dhe ngjarje të rënda të gjithfarëllojshme janë bërë normale për sytë dhe veshët tanë. Megjithatë, ajo që ndodhi më datë 24 janar në Lezhë nuk është thjesht një ndër to. Nuk është nga ato lajme, të cilat na serviren çdo ditë me motivacione të tipit: "larje hesapesh", "hakmarrje mes bandash", "vrasje mafioze" etj., etj. Këtë herë, arsyeja e krimit ishte krejt "e pastër": marrja e gjakut të babës. Me ta marrë vesh atë që kishte ndodhur, u informova menjëherë në lidhje me të nëpërmjet njerëzve që njihja dhe më rezultoi se kishim të bënim pikërisht me atë që shkruhej në media: me një vrasje për gjakmarrje. Kur dëgjova lajmin, për një çast mendova se hija e g

CNET: “Best AirPods Max accessories for 2022 - CNET” plus 23 more

CNET: “Best AirPods Max accessories for 2022 - CNET” plus 23 more Best AirPods Max accessories for 2022 - CNET The Matrix Resurrections review: An uneven but dizzyingly playful sequel - CNET All the questions (and answers) we have about Valve's Steam Deck - CNET Get Back: The Beatles spine-tingling final concert hits theaters this weekend - CNET NASA spacecraft has scientists rethinking the timeline for water on Mars - CNET New movies coming out in 2022: Blockbusters from Marvel, DC, Netflix and more - CNET Movies coming in 2022 from Marvel, Netflix, DC and more - CNET Get the most out of your gym membership with these 7 pieces of equipment - CNET Score lifetime access to Microsoft's Outlook, Excel, Word and more for 85% less right now - CNET Mini is doing factory EV conversions on classic Coopers - Roadshow Mini is converting classic Coopers to

COVID-19: Nëse keni infeksion, a është vërtet e sigurt të izoloheni vetëm për pesë ditë?

COVID-19: Nëse keni infeksion, a është vërtet e sigurt të izoloheni vetëm për pesë ditë? COVID-19: Nëse keni infeksion, a është vërtet e sigurt të izoloheni vetëm për pesë ditë? Posted: 26 Jan 2022 11:58 AM PST Dëshmitë nga mbi 100 studime tregojnë se përhapja e COVID-19 tek ata me virus arrin kulmin rreth fillimit të simptomave dhe zvogëlohet me shpejtësi brenda një jave. Testet e shpejta të antigjenit ka të ngjarë të japin një rezultat pozitiv vetëm gjatë periudhës së infektimit, që do të thotë se një rezultat negativ pas shërimit nga simptomat mund të tregojë se nuk jeni më ngjitës, shkruan Very Well Health përcjell Gazeta Shneta. Omicron ka një periudhë më të shkurtër inkubacioni se variantet e tjera, nga dy deri në katër ditë. Qendra për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve (CDC), në dhjetor lëshoi ​​udhëzime të reja izolimi për të infektuarit me COVID-19, duke reduktuar periudhën e karantinës nga dhjetë ditë në pesë.  Agjencia

Helion x BeatItPunk - Afterglow (Visualizer) [Ultra Music] Ultra Music

Helion x BeatItPunk - Afterglow (Visualizer) [Ultra Music] Ultra Music Helion x BeatItPunk - Afterglow (Visualizer) [Ultra Music] Posted: 26 Jan 2022 09:10 AM PST You are subscribed to email updates from Ultra Music . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

Vështirësitë e Evropës për të kapërcyer ndarjet Telegrafi Opinione

Vështirësitë e Evropës për të kapërcyer ndarjet Telegrafi Opinione Vështirësitë e Evropës për të kapërcyer ndarjet Posted: 25 Jan 2022 12:33 PM PST James McBride dhe Jeanne Park Shembja e Murit të Berlinit në vitin 1989 hodhi themelet për lindjen e institucioneve të reja, shteteve të reja, dhe në disa raste edhe konflikteve të reja. Në më shumë se tri dekada që nga ribashkimi i Gjermanisë dhe rënia e Bashkimit Sovjetik, Bashkimi Evropian ka marrë një formë më të plotë, por ka përjetuar rrugës jo pak vështirësi. Kontinentit i është dashur të përballet me krizat ekonomike, presionet e migracionit dhe nacionalizmin në rritje, si dhe me pasojat e vazhdueshme të pandemisë Covid-19. Burim tensioni kanë qenë jo rrallëherë edhe marrëdhëniet transatlantike, kur parimet thelbësore të marrëdhënies ShBA-BE janë vënë në pikëpyetje për shkak të ndarjeve të reja mbi politikat fiskale, energjinë dhe politikën e mbrojtjes. Në dhjetorin e vitit 1991, Bash

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more