Skip to main content

Posts

“Interi po punon në afatin kalimtar: Sensi drejt Samdorias, Vecino mund të përfundojë te Lazio, refuzohet Kurzawa” plus 8 more Telegrafi Futboll

“Interi po punon në afatin kalimtar: Sensi drejt Samdorias, Vecino mund të përfundojë te Lazio, refuzohet Kurzawa” plus 8 more Telegrafi Futboll Interi po punon në afatin kalimtar: Sensi drejt Samdorias, Vecino mund të përfundojë te Lazio, refuzohet Kurzawa Newcastle po mendon për Mario Balotellin, e konfirmon presidenti i Adana Demirspor – por italiani ka një klauzolë lirimi Watzke për ultimatumin ndaj Haaland: Nuk ekziston diçka e tillë Bayern Munich me strategji të qartë për Robert Lewandowskin: Rinovim me ulje page, ose shitje në verë Portieri argjentinas Martinez tregon se si e frymëzoi Messi: Për shkak të tij u bëra një version më i mirë i vetes Ylli i Bayern Munich, Robert Lewandowski pothuajse nënshkroi për Blackburn Rovers në vitin 2010 – por ishte hiri i vullkanit në Islandë që prishi transferimin Operohet Umititi, Barcelona nuk do të mund ta shes francezin Tuchel pas barazimit ndaj Brighton: Jemi të lodh
Recent posts

“Windows Server 2019 OOB update fixes reboots, Hyper-V, ReFS bugs” plus 12 BleepingComputer.com

“Windows Server 2019 OOB update fixes reboots, Hyper-V, ReFS bugs” plus 12 BleepingComputer.com Windows Server 2019 OOB update fixes reboots, Hyper-V, ReFS bugs Telegram is a hotspot for the sale of stolen financial accounts Microsoft leak: Third-party widgets coming soon to Windows 11 Fashion giant Moncler confirms data breach after ransomware attack New White Rabbit ransomware linked to FIN8 hacking group Beijing 2022 Winter Olympics app bursting with privacy risks Europol shuts down VPN service used by ransomware groups Microsoft releases emergency fixes for Windows Server, VPN bugs Microsoft: Edge will mitigate 'unforeseen active' zero day bugs Firefox Relay gets added to disposable email blocklist, angers users Zoho plugs another critical security hole in Desktop Central DHL dethrones Microsoft as most imitated brand in phishing attacks Nintendo warns of spoofed sites push

“Gamers Greet Microsoft’s Activision Deal With Guarded Optimism” plus 1 more NYT > Technology

“Gamers Greet Microsoft’s Activision Deal With Guarded Optimism” plus 1 more NYT > Technology Gamers Greet Microsoft’s Activision Deal With Guarded Optimism Posted: 18 Jan 2022 04:54 PM PST Some players, unhappy with Activision in recent years, said the Microsoft deal could reverse a decline in quality. Regulators aim to rewrite rules for big mergers. Posted: 18 Jan 2022 11:59 AM PST U.S. antitrust leaders said they would focus on the tech industry's free services as they strengthened the review process for corporate consolidation. You are subscribed to email updates from NYT > Technology . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

Tekste shqip: “Klea Huta” plus 9 more

Tekste shqip: “Klea Huta” plus 9 more Klea Huta Alketa Vejsiu Anisa Veseli Bardhi Idrizi Mozzik Capital T Genta Ismajli “Sot Dëshmorët Kanë Një Emër” - Sabrie Hoti “Hatri Yt” - Valbona Spahiu “Zemër” - Elsa Tolaj Klea Huta Posted: Foto Fokus E Martë, 18 Janar 2022 Alketa Vejsiu Posted: Foto Fokus E Martë, 18 Janar 2022 Anisa Veseli Posted: Foto Fokus E Martë, 18 Janar 2022 Bardhi Idrizi Posted: Foto Fokus E Martë, 18 Janar 2022 Mozzik Posted: Foto Fokus E Martë, 18 Janar 2022 Capital T Posted: Foto Fokus E Martë, 18 Janar 2022 Genta Ismajli Posted: Foto Fokus E Martë, 18 Janar 2022 “Sot Dëshmorët Kanë Një Emër” - Sabrie Hoti Posted: Videoklip i Ri E Martë, 18 Janar 2022

“Kriza demografike po rrënon Ballkanin Perëndimor” plus 2 more Telegrafi Opinione

“Kriza demografike po rrënon Ballkanin Perëndimor” plus 2 more Telegrafi Opinione Kriza demografike po rrënon Ballkanin Perëndimor Udhëheqësit pa biografi Koprofili ose Skatofagi Kriza demografike po rrënon Ballkanin Perëndimor Posted: 18 Jan 2022 10:57 AM PST Cristian Gherasim Asnjë vend në Ballkan nuk është kursyer nga një kombinim i rrezikshëm i emigrimit dhe plakjes së popullsisë. Në aspektin demografik, kombi i vogël i Maqedonisë së Veriut ka vuajtur jo pak. Vendi ballkanik ka humbur çerekun e popullsisë së tij që nga fillimi i viteve 1990. Regjistrimi i fundit i kryer në fund të vitit të kaluar, tregon një rënie të popullsisë me 10 për qind në vetëm dy dekadat e fundit. Gati 600 mijë banorë u shpërngulën jashtë vendit në dekadat pas pavarësisë së vendit. Në Shqipërinë fqinje situata është edhe më e rëndë. 1.7 milionë njerëz, ose 37 për qind e popullsisë, janë larguar nga vendi gjatë tri dekadave të fundit. Sipas

“Dani Alves: A do të nënshkruaja me një 38-vjeçar? Vetëm nëse ka emrin Dani Alves, Messi, Cristiano apo Ibrahimovic” plus 9 more Telegrafi Futboll

“Dani Alves: A do të nënshkruaja me një 38-vjeçar? Vetëm nëse ka emrin Dani Alves, Messi, Cristiano apo Ibrahimovic” plus 9 more Telegrafi Futboll Dani Alves: A do të nënshkruaja me një 38-vjeçar? Vetëm nëse ka emrin Dani Alves, Messi, Cristiano apo Ibrahimovic Notat e lojtarëve, Juventusi 4-1 Sampdoria: Shkëlqen Cuadrado Notat e lojtarëve, Brigton 1-1 Chelsea: Webster dhe Kante më të mirët Juventusi nuk ka mëshirë për Sampdorian, fiton dhe kalon në çerekfinale të Kupës së Italisë Chelsea sërish nuk ia del, Brighton e ndal në barazim St Puali shokon Borussia Dortmundin, ‘milionerët’ eliminohen nga Kupa e Gjermanisë Super goli i Achraf Hakimit nga goditja e dënimit e mban Marokun lider në fazën e grupeve Drejtori i Juventusit flet për rinovimin e Dybalas, por çuditë me deklaratën e tij për Martial Agjenti i Dembeles: Barcelona e kërcënon lojtarin se nuk do të luajë më, kjo është e papranueshme Jose Mouri

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more