Skip to main content

Posts

“Kujdes”! Skënder Brataj: Nëse infektohemi mes dy dozave të vaksinës, rreziku është i lartë! Ja kur krijohen antitrupat

“Kujdes”! Skënder Brataj: Nëse infektohemi mes dy dozave të vaksinës, rreziku është i lartë! Ja kur krijohen antitrupat “Kujdes”! Skënder Brataj: Nëse infektohemi mes dy dozave të vaksinës, rreziku është i lartë! Ja kur krijohen antitrupat 31-vjeçarja humbi jetën në sallën e lindjes, bashkëshorti: Mjekët hynin e dilnin, Elisabeta nuk kishte asnjë problem, faji i mjekut! Mund të infektohesh edhe pas vaksinimit!/ Qytetarja: 12 ditë pasi mora vaksinën kineze u infektova me Covid “Mund të vaksinohemi çdo vit”- CEO i Pfizer: Qytetarëve mund t’i duhet edhe një dozë e tretë për t’u mbrojtur nga covid Shkon në mbi 1 milion numri i viktimave nga Covid-19 në Evropë “Kujdes”! Skënder Brataj: Nëse infektohemi mes dy dozave të vaksinës, rreziku është i lartë! Ja kur krijohen antitrupat Posted: 16 Apr 2021 07:18 AM PDT Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, shkruan në "Facebook" se ka pasur raste të infektimi
Recent posts

Bota Sot: “Lirohen nga burgu ish-deputeti dhe ish-kryetari i Drenasit” plus 9 more

Bota Sot: “Lirohen nga burgu ish-deputeti dhe ish-kryetari i Drenasit” plus 9 more Lirohen nga burgu ish-deputeti dhe ish-kryetari i Drenasit Ky është personi i identifikuar si i dyshuar për disa raste të mashtrimeve Kjo foto dëshmon se qytetarët nuk shohin kisha e xhamia: Avokati katolik punëson një grua me mbulesë në zyrën e tij Fati i zi i qytetarit të Vitisë e ndjek atë edhe në Podujevë: Pitalkat për syfyr i kushtojnë mbi 200 euro “Kushëri e kam, djalë të tezes, e tybe nuk më mori në dorë” – çfarë tha e moshuara që u pa në videon në Podujevë Lajmërojeni menjëherë Policinë nëse e shihni këtë person Shpallje “Ma kanë vnu ni gru veç pse jam vejan” – kështu i përgjigjet Agim Aliu të moshuarit për muralin e Rita Orës Çmenduria e historianit serb: Kosova u rrëmbye me forcë, sa do të zgjat ky okupim askush nuk e di Futi kamionetën në hapësirën e gjelbërt te “Rruga B”, kjo është gjoba për shoferin

“Kujdes”! Skënder Brataj: Nëse infektohemi mes dy dozave të vaksinës, rreziku është i lartë! Ja kur krijohen antitrupat

“Kujdes”! Skënder Brataj: Nëse infektohemi mes dy dozave të vaksinës, rreziku është i lartë! Ja kur krijohen antitrupat “Kujdes”! Skënder Brataj: Nëse infektohemi mes dy dozave të vaksinës, rreziku është i lartë! Ja kur krijohen antitrupat 31-vjeçarja humbi jetën në sallën e lindjes, bashkëshorti: Mjekët hynin e dilnin, Elisabeta nuk kishte asnjë problem, faji i mjekut! Mund të infektohesh edhe pas vaksinimit!/ Qytetarja: 12 ditë pasi mora vaksinën kineze u infektova me Covid “Mund të vaksinohemi çdo vit”- CEO i Pfizer: Qytetarëve mund t’i duhet edhe një dozë e tretë për t’u mbrojtur nga covid Shkon në mbi 1 milion numri i viktimave nga Covid-19 në Evropë “Kujdes”! Skënder Brataj: Nëse infektohemi mes dy dozave të vaksinës, rreziku është i lartë! Ja kur krijohen antitrupat Posted: 16 Apr 2021 07:18 AM PDT Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, shkruan në "Facebook" se ka pasur raste të infektimi

“Nora Gjakova sërish në podiumin evropian, fiton të bronztën” plus 9 more Ekonomia Online

“Nora Gjakova sërish në podiumin evropian, fiton të bronztën” plus 9 more Ekonomia Online Nora Gjakova sërish në podiumin evropian, fiton të bronztën Zemaj: Vonesa në sigurimin e vaksinës dëshpëruese Vitia thërret konferencë për medie, mohon raportimet për mos nënshkrimin e kontratës për vaksinën anti-Covid Konjufca dhe ambasadorja i Suedisë diskutuan për sigurimin e vaksinës anti-Covid Lauka: Shqiptarët janë aktualisht të pafuqishëm për ta bërë bashkimin kombëtar Parlamenti Studentor kërkon që arsimi universitar të fillojë mësimin fizikisht MD: Cak i ligjit për konfiskimin e pasurisë zyrtarët dhe ish-zyrtarët, jo qytetarët Dy të vdekur e 179 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri Shteti që synon krijimin e gjeneratës së joduhanxhinjve Mjeku i arrestuar në Podujevë, thuhet se brenda ditës i kontrolloi 47 pacientë Nora Gjakova sërish në podiumin evropian, fiton të bronztën Posted: 16

“Non-paper” produkt i Memorandumit II të ASSHA-së Telegrafi Opinione

“Non-paper” produkt i Memorandumit II të ASSHA-së Telegrafi Opinione “Non-paper” produkt i Memorandumit II të ASSHA-së Posted: 16 Apr 2021 12:50 AM PDT Adem Nimani Kushdo që lexon seriozisht Memorandumin II, e ka të qartë krejt situatën aktuale në Ballkan.  Nga ky doracak të hartuar enkas për kabinetin qeveritar serb, shihet se Serbia nuk ka plan paqeje me vendet fqinje. Qeveritarët e Beogradit, tashmë po operacionalizojnë udhëzimet që dalin nga Memorandumi II i ASSHA-së, i cili ka vijëzuar edhe veprimet konkrete diplomatike. Edhe dokumenti "non-paper" që duhej të ishte sekret (për destabilizim), doli e u publikua (për habi) në Slloveni. Qëllimi i dokumentit – ndryshimi i kufijve të Bosnjës, Malit të Zi, Maqedonisë, Kosovës e Shqipërisë, krejt për qëllimet e Serbisë.  Për dikën duket befasi vet lajmi për ekzistimin e Memorandumi II të ASSHA-së, por ai moti është bërë platformë veprimi e kabinetit qeveritar serb. Saktësisht 25

“A Former Alt-Right YouTuber Explains His Methods” plus 3 more NYT > Technology

“A Former Alt-Right YouTuber Explains His Methods” plus 3 more NYT > Technology A Former Alt-Right YouTuber Explains His Methods Bitcoin Is Normal Now. Yay? Why Amazon’s Workers Sided With the Company Over a Union Shares of TuSimple, a developer of autonomous trucks, fall sharply after I.P.O. before recovering. A Former Alt-Right YouTuber Explains His Methods Posted: 16 Apr 2021 08:30 AM PDT Focus on conflict. Feed the algorithm. Make sure whatever you produce reinforces a narrative. Don't worry if it is true. Bitcoin Is Normal Now. Yay? Posted: 15 Apr 2021 09:27 AM PDT Why Coinbase's public listing is a huge moment for cryptocurrencies. Why Amazon’s Workers Sided With the Company Over a Union Posted: 16 Apr 2021 08:35 AM PDT Pay, benefits and an aggressive anti-union campaign by the company helped generate votes at a warehouse in Alabama. Shares of Tu

Kancelarja gjermane merr dozën e parë të vaksinës anti covid nga AstraZeneca

Kancelarja gjermane merr dozën e parë të vaksinës anti covid nga AstraZeneca Kancelarja gjermane merr dozën e parë të vaksinës anti covid nga AstraZeneca Masat anti covid duhet të vazhdojnë deri në vaksinimin e popullsisë, paralajmëron epidemiologu Australi, shënohet viktima e tretë si pasojë e mpiksjes së gjakut pas marrjes së vaksinës nga AstraZeneca Në Klinikën e Gjinekologjisë po trajtohen tri gra shtatzëna të infektuara me Covid-19 Raportohen 14 viktima brenda 24 orëve të fundit Plus 520 raste pozitive me Covid-19 dhe 14 viktima në 24 orët e fundit Hormonet e nënës përgjatë shtatzënisë ndikojnë që bebi të ketë akne Planifikimi i shtatzënisë pas moshës 35-vjeçare, ja çfarë duhet të dini Kancelarja gjermane merr dozën e parë të vaksinës anti covid nga AstraZeneca Posted: 16 Apr 2021 08:00 AM PDT Kancelarja gjermane, Angela Merkel, mori sot dozën e parë të vaksinës anti covid nga Oxford/Ast

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more