Skip to main content

Posts

Showing posts from August, 2018

CNET: “Watch Red's 'holographic' Hydrogen One phone get first video unboxing - CNET” plus 24 more

CNET: “Watch Red's 'holographic' Hydrogen One phone get first video unboxing - CNET” plus 24 more Watch Red's 'holographic' Hydrogen One phone get first video unboxing - CNET 2019 Lexus RC gets a little nip and a little tuck - Roadshow Step aside, Super Soaker, the Spyra One shoots water bullets - CNET Neato's D4 and D6 robots target dirt, deal seekers and pet owners - CNET Orbi Voice has a nice fit and finish for an Alexa smart speaker - CNET AutoComplete: Ford is killing plans for the Focus Active video - Roadshow Walmart.com won't sell certain items if you live too far away, report says - CNET Nissan recalls 166K vehicles for ignition-switch defect - Roadshow Best of IFA 2018: 8K TV, an epic gaming throne, Google's new wearable OS and more - CNET Samsung Galaxy Watch Rose Gold unboxing video - CNET The best Labor Da

Bota Sot: “Hahn n? dark? pune me Vu?iq” plus 13 more

Bota Sot: “Hahn n? dark? pune me Vu?iq” plus 13 more Hahn n? dark? pune me Vu?iq Rashiq: Serb?t e Kosov?s kan? presion me largim nga puna n?se nuk marrin pjes? n? takim me Vu?iqin Da?iq: Vendimet e nj?anshme sjellin paq?ndrueshm?ri Ministrat e Jasht?m t? BE-s? t? ndar? rreth ides? s? shk?mbimit t? territoreve Gjuriq: Jam pesimist, jemi m? larg zgjidhjes p?r Kosov?n sesa ishim m? par? Tuzi shpallet komun?. Bashkohen partit? shqiptare n? Malin e Zi Gjermania paralajm?ron: Kosova dhe Sebia nuk do t? hyjn? n? BE n?se ndryshojn? kufijt? Gjuriq tregon ?ka do t? b?j? Vu?iq gjat? vizit?s n? Kosov? Matiq: T? verifikohet ekzistenca e mundshme e varrit masiv te Medvegja QKUK, p?r her? t? par? kryhen intervenimet p?r fistul?arterio venoze Stefanoviq: Jemi larg zgjidhjes p?r Kosov?n Shkon t? martohet n? kish?n e Shkodr?s, shkrimi n? sholl?n e k?puc?ve t? dh?ndrit thyen rrjetin Ish-k?shilltari i Kar

“Blue Iguana (2018) HD” plus 1 more Filmaon.com

“Blue Iguana (2018) HD” plus 1 more Filmaon.com Blue Iguana (2018) HD Posted: 31 Aug 2018 03:06 AM PDT Blue Iguana (2018) HD Filmaon.org Dy ish-të burgosur, Edi dhe Poli, janë në liri me kusht dhe punojnë në një restorant në Nju Jork. Jetët e tyre kishin marrë fund, deri në momentin kur avokatja angleze, Katerina Rokud, vjen në restorant me një ofertë që nuk mund ta refuzojnë. The post Blue Iguana (2018) HD appeared first on Filmaon.org . Pitbull: Last Dog (2018) HD Posted: 31 Aug 2018 02:58 AM PDT Pitbull: Last Dog (2018) HD Filmaon.org Pas vrasjes së një oficeri, shefi i rajonit policor e ka të vështirë të luftojë krimin e organizuar dhe të zbardhë vrasjen, për shkak të mungesës së stafit. Ndërkohë bandat gangstere të zonës përfshihen në konflikte të brendshme, që sa vijnë e përkeqësohen…. The post Pitbull: Last Dog (2018) HD appeared first on Filmaon.org . You are subscribed to email updates

“Yjet mblidhen për t’i dhënë lamtumirën e fundit Aretha Franklin” plus 9 more Ekonomia Online

“Yjet mblidhen për t’i dhënë lamtumirën e fundit Aretha Franklin” plus 9 more Ekonomia Online Yjet mblidhen për t’i dhënë lamtumirën e fundit Aretha Franklin Kryeministri Haradinaj: Kroacia partner i rëndësishëm i Kosovës Edhe shefi i diplomacisë belge mbështetë shkëmbimin e territoreve Kosovë-Serbi Krasniqi: Nga brenda falin pasuritë e shtetit, nga jashtë e kontestojnë shtetin Moti për nesër Kryeprokurori Lumezi ka pritur në takim gjeneralin e KFOR-it, Cuoci Leonardo DiCaprio në prag të martesës me Camila Morronen Liria fiton derbin ndaj Dritës Ismaili: Korrigjimi i kufijve nënkupton qëllimin për marrjen e Preshevës Zakonet që ju bëjnë të urreheni në vendin e punës Yjet mblidhen për t’i dhënë lamtumirën e fundit Aretha Franklin Posted: 31 Aug 2018 10:52 AM PDT Muzikantë, politikanë, yje dhe fansa janë mbledhur në Detroit për funeralin e Aretha Franklin. Këngëtarja, e nj

“Mos e quani veten gazetarë!” plus 1 more Telegrafi Opinione

“Mos e quani veten gazetarë!” plus 1 more Telegrafi Opinione Mos e quani veten gazetarë! Posted: 31 Aug 2018 04:11 AM PDT Roland Qafoku Ju që përdridheni dhe jepni mend në ekrane, mos e quani veten gazetarë. Ju që jepni leksione nga mëngjesi në darkë se si duhet të jetë gazetaria, mos e quani veten gazetarë. Ju që kurrë nuk keni shkruar një lajm të vetëm me dorën tuaj duke raportuar se çfarë po ndodh dhe t'u përgjigjeni 5 ë-ve, mos e quani veten kurrë gazetarë. Ju që gënjeni dhe shpifni nga mëngjesi në darkë, mos e quani veten gazetarë. Ju që nuk keni moral dhe tërë ditën dhe natën flisni për moral, mos e quani veten gazetarë. Ju që pavarësisht se aktroni, improvizoni e fantazoni, mos e quani veten gazetarë. Nëse nuk keni dalë një herë të vetme në terren, nëse nuk keni bërë jetën e newsroom-it, nëse nuk jeni lagur nga shiu dhe thekur nga dielli duke qëndruar me orë të tëra në pritje të lajmit, nëse nuk jeni kërcënuar një herë të vetm

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more