Skip to main content

Posts

Showing posts from July, 2017

Albeu: “WikiLeaks publikon korrespodencat e fushatës së Macronit” plus 19 more

Albeu: “WikiLeaks publikon korrespodencat e fushatës së Macronit” plus 19 more WikiLeaks publikon korrespodencat e fushatës së Macronit Kjaer bëhet me skuadër të re Scaramucci nxirret nga Shtëpia e Bardhë nga rojat pak minuta pasi iu komunikua shkarkimi Allegri: Ja cila skuadër do të rivalizojë Juventusin për titull Tri arsye pse nuk duhet të vishni taka të larta shumë shpesh Konfirmohet përforcimi i Interit Vapë edhe për të ?vdekurit? E papritur! Ibrahimovic i ofrohet skuadrës së madhe italiane ?Lamtumirë? iPod Nano, një prej produkteve më të suksesshme të Apple Orinda rrëfehet për herë të parë për dasmën: Ishe më shumë se çfarë kisha imagjinuar (VIDEO) Receta e vjetër kineze që ndihmon me kolesterolin ?Lëre drogën, por fut në burg Ilir Metën dhe Sali Berishën?, Rama i vërsulet komentuesit Mësohet dita e zyrtarizimit të Neymarit te PSG Dalin pamjet e para të unazave të Saturnit

Pa rrotlla: “Ja kompanitë më të mira për të punuar” plus 9 more

Pa rrotlla: “Ja kompanitë më të mira për të punuar” plus 9 more Ja kompanitë më të mira për të punuar Shikoni sa është trashur Dafina Zeqiri (Foto) Sejdiu e zbulon emrin e nënkryetarit të ri të Prishtinës Stavileci: Votat për institucionet e reja janë të sigurta Votimi i kryeparlamentarit mund të shkaktojë bllokadë politike Policia tregon se sa rrjete kriminale të drogës ka shkatërruar deri më tani këtë vit Si ta luftoni djersitjen Ndalohet në Durrës kosovari i shpallur në kërkim Studentët kosovarë shohin vendin e djegies së njerëzve nga Hitleri (Foto 18+) Capital T bëhet besimtar (Foto) Ja kompanitë më të mira për të punuar Posted: 31 Jul 2017 01:49 PM PDT "Google" mbetet kompania më e mirë për të punuar. Kjo kompani, për të katërtin vit radhazi, nga viti 2013, dominon klasifikimin e kompanive shumëkombëshe ku punohet më mirë, hartuar nga "Great Place to Work"

Try Not To Laugh Whatching Reggie Couz Compilation (W/Titles) Funny Reggie Couz - Vine Age✔ Vine Age

Try Not To Laugh Whatching Reggie Couz Compilation (W/Titles) Funny Reggie Couz - Vine Age✔ Vine Age Try Not To Laugh Whatching Reggie Couz Compilation (W/Titles) Funny Reggie Couz - Vine Age✔ Posted: 31 Jul 2017 01:45 PM PDT You are subscribed to email updates from Vine Age . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

“Amnesty International dënon kufizimet e reja të Rusisë për internet” plus 19 more Radio Evropa e Lirë

“Amnesty International dënon kufizimet e reja të Rusisë për internet” plus 19 more Radio Evropa e Lirë Amnesty International dënon kufizimet e reja të Rusisë për internet Novaya Gazeta: Çeçenët e zhdukur, mund të jenë të ekzekutuar Çollaku: Idetë e Daçiqit të rrezikshme për stabilitetin në rajon  “Ballisti” përballë azilit në Kroaci apo ekstradimit në Serbi Sulmi në Hamburg, me motive “islamiste radikale” Ronaldo paraqitet në gjykatë PAN zotohet se i ka numrat për zgjedhjen e kryetarit të Kuvendit dhe formimin e Qeverisë Presidenti Thaçi emëroi 53 gjyqtarë të rinj Dështimi i marrëveshjes me FMN-në rrezikon edhe 50 milionë euro të BE-së Stërvitje të përbashkëta të forcave të SHBA-së dhe Maqedonisë Shqiptari me dron në duelin futbollistik në Beograd, kërkon azil në Kroaci Stërvitje të përbashkëta të forcave amerikane dhe maqedonase Kabul: Zyrtarët thonë se sulmi ka përfunduar, sulmuesit

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more