Skip to main content

Posts

Showing posts from January, 2021

Albeu: “Shifrat e larta, SHBA shënon mbi 1 100 viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit” plus 13 more

Albeu: “Shifrat e larta, SHBA shënon mbi 1 100 viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit” plus 13 more Shifrat e larta, SHBA shënon mbi 1 100 viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit Barcelona vijon serinë e fitoreve, shkëlqen Messi (VIDEO) Roma bën detyrën në shtëpi (VIDEO) Ish-konkurrenti i Përputhen për Tean: Nusja mbajti 3 lidhje gjatë emisionit Pipero u infektua me COVID-19, Alfred Cako: Ishte dhurata më e bukur për ditëlindje Fatma Haxhialiu largohet nga "Përputhen Prime", e zëvendëson pastori Barcelona kalon sërish në avantazh ndaj Bilbaos (VIDEO) Zbulimi i detajeve të kontratës nuk e bind Messin të qëndrojë te Barcelona Librazhdi nën ujë nga reshjet e dendura të shiut Messi gjenial, ky supergol nuk duhet humbur (VIDEO) Një dekadë pasi vrau me armën e shërbimit, arrestohet ish efektivi i FNSH-së Simeone nuk ngopet me La Ligan: Shpresojmë të shkojmë deri në fund në Cha

CNET: “Cook like a wizard with the ultimate Dungeons & Dragons cookbook - CNET” plus 19 more

CNET: “Cook like a wizard with the ultimate Dungeons & Dragons cookbook - CNET” plus 19 more Cook like a wizard with the ultimate Dungeons & Dragons cookbook - CNET The best kids' tablets for 2021: Apple iPad, Amazon Fire and more compared - CNET Save money with Amazon's energy dashboard. Here's how - CNET New stimulus bill showdown? $1K checks and everything else in the $600B GOP proposal - CNET Harvard's Avi Loeb more sure than ever we were visited by alien spacecraft - CNET WandaVision release dates: When does episode 5 hit Disney Plus? - CNET The best video doorbell cameras to buy in 2021 - CNET Xbox Series S restock news for Best Buy, Amazon, Target, Walmart and more - CNET Brush for a full year with this ADA-approved electric toothbrush for $16 - CNET Dandara: Trials of Fear is a $15 game that's free this week from Epic - CNET

Bota Sot: “Familja e Shkëlzen Kasumit: Po keqpërdoret emri i tij për të përfituar financiarisht, ne nuk kemi kërkuar ndihmë” plus 8 more

Bota Sot: “Familja e Shkëlzen Kasumit: Po keqpërdoret emri i tij për të përfituar financiarisht, ne nuk kemi kërkuar ndihmë” plus 8 more Familja e Shkëlzen Kasumit: Po keqpërdoret emri i tij për të përfituar financiarisht, ne nuk kemi kërkuar ndihmë A janë maskat efektive kundër të gjitha varianteve të reja të koronavirusit? Tregon Dr. Fauci Obradoviç : Më korrekt do ishte që kreu i Akademisë hapur të thoshte se është për pavarësinë e Kosovë si lajkë ndaj BE-së "Do të largojmë Rusinë nga Serbia dhe nga ...”, avokati shqiptar zbulon mesazhin e bisedës Merkel-Biden, ja çka do të ndodhë me shqiptarët Vuçiq nesër e takon Macronin në Paris, temë diskutimi edhe Kosova Tani ndodhet në Hagë, del video e rrallë e Nasim Haradinajt në luftë Petkoviç me një reagim të ashpër: Rada Trajkoviçit i konvenon referendumi për krijimin e “Shqipërisë së Madhe” Momenti kur 19 vjeçari nga Kosova arrestohet në Tiranë, i kërkuar për pl

“Elvis Rechebeçaj shënon gol të bukur për Kolnin në Bundësligë” plus 9 more Ekonomia Online

“Elvis Rechebeçaj shënon gol të bukur për Kolnin në Bundësligë” plus 9 more Ekonomia Online Elvis Rechebeçaj shënon gol të bukur për Kolnin në Bundësligë Enca Haxhia pozon me robdishan nga shtrati, tërheq vëmendjen e fansave Atletico Madridi bën edhe një hap të rëndësishëm drejt titullit Salah shënon supergol për Liverpool Meksika, “Dubai” i ri për VIP-at, mes tyre dhe Dua Lipa 11 të vdekur nga Covid-19 në 24 orët e fundit në Shqipëri Atletico me hapa të sigurt në La Liga, vazhdon shkëlqimi i Luis Suarez Arjan Konomi i përlotur jep dorëheqje nga “Përputhen” I varur nga lojërat e fatit: Shqiptari në ShBA ua grabit 19 milion dollarë investitorëve Hoti viziton strukturat në Graçanicë Elvis Rechebeçaj shënon gol të bukur për Kolnin në Bundësligë Posted: 31 Jan 2021 10:06 AM PST Mesfushori kosovar, Elvis Rexhebeçaj ka qenë sonte protagonist në fitoren e FC Koln kundër Arminia Bielfield

“Beware: Malicious Home Depot ad gets top spot in Google Search” plus 1 BleepingComputer.com

“Beware: Malicious Home Depot ad gets top spot in Google Search” plus 1 BleepingComputer.com Beware: Malicious Home Depot ad gets top spot in Google Search Posted: 30 Jan 2021 09:49 AM PST A malicious Home Depot advertising campaign is redirect Google search visitors to tech support scams. [...] UK Research and Innovation (UKRI) suffers ransomware attack Posted: 30 Jan 2021 07:12 AM PST The UK Research and Innovation (UKRI) is dealing with a ransomware incident that encrypted data and impacted two of its services that offer information to subscribers and the platform for peer review of various parts of the agency. [...] You are subscribed to email updates from BleepingComputer . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

Afro 30 milionë doza të vaksinës anti covid janë administruar në ShBA

Afro 30 milionë doza të vaksinës anti covid janë administruar në ShBA Afro 30 milionë doza të vaksinës anti covid janë administruar në ShBA Këto janë komunat që regjistruan 287 raste pozitive me Covid-19 Njofton IKSHPK-ja: Gjashtë viktima dhe 287 raste pozitive me Covid-19 Top 4-she e simptomave të variantit të ri Covid-19, sipas ekspertëve mjekësor Këto janë shenjat që duhet shikuar tek gjendja e shtatzënisë ektopike në tremujorin e parë Ky bar i cili merret pa recetë të mjekut, mund të jap rezultate të mira kundër koronavirusit Covid-19 mund të ndikojë në numrin dhe shëndetin e spermatozoideve, zbulon studimi i ri Ky zakon i përditshëm mund t’ju rrezikoj deri tek shtrimi në spital nga gjendja ‘Covid i rëndë’ Janë identifikuar pacientë të infektuar me dy shtamet e reja të koronavirusit njëkohësisht Nëse e keni këtë simptomë, ka më pak gjasa të keni variantin e ri Covid-19, zbulon studimi

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more