Skip to main content

Posts

Showing posts from December, 2021

ZzapnChriss Onrecords: “URIM MAKSUTAJ FT ALBULENA UKAJ - NJE JET” plus 1 more

ZzapnChriss Onrecords: “URIM MAKSUTAJ FT ALBULENA UKAJ - NJE JET” plus 1 more URIM MAKSUTAJ FT ALBULENA UKAJ - NJE JET Posted: 30 Dec 2021 11:33 PM PST ELIDA - KINEMA Posted: 31 Dec 2021 12:05 AM PST You are subscribed to email updates from ZzapnChriss Onrecords . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

Plus tetë raste të infektimit me variantin Omicron janë identifikuar në vendin tonë

Plus tetë raste të infektimit me variantin Omicron janë identifikuar në vendin tonë Plus tetë raste të infektimit me variantin Omicron janë identifikuar në vendin tonë Pagjumësia, një nga simptomat e menopauzës që shfaqet tek gratë Gonorrea, një nga infeksionet që mund të shkaktojë humbje të shtatzënisë Plus tetë raste të infektimit me variantin Omicron janë identifikuar në vendin tonë Posted: 31 Dec 2021 06:01 AM PST Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se nga 3,561 testime të kryera janë konfirmuar 42 raste pozitive me Covid-19. Nga 30 mostra të marra janë identifikuar edhe tetë raste me variantin Omicron shkruan Gazeta Shneta. Në 24 orët e fundit, fatmirësisht nuk është raportuar asnjë rast i vdekjes nga Covid. Në anën tjetër, tetë qytetarë janë shëruar, kurse numri i rasteve aktive ka arritur në 453. Mes tjerash, MSh-ja ka bërë të ditur se përgjatë kësaj periudhe janë administruar 2,018 doza të vaksinës anti c

Çështja e TVSH-së, Murati: Nuk kemi premtuar se do të vazhdojë 8 përqindëshi, këtë vit pati rritje të fitimit në gastronomi

Çështja e TVSH-së, Murati: Nuk kemi premtuar se do të vazhdojë 8 përqindëshi, këtë vit pati rritje të fitimit në gastronomi Çështja e TVSH-së, Murati: Nuk kemi premtuar se do të vazhdojë 8 përqindëshi, këtë vit pati rritje të fitimit në gastronomi KEDS-i njoftoi për dy qytetet që nuk do të kenë rrymë sonte, KOSTT-i thotë se nuk është problemi tek ta Rrjeti europian i transmisionit të energjisë elektrike: Importi i shtuar nga Kosova rrezikon furnizimin në Europë Vdes ish-luftëtari i UÇK-së Ambasadori i Izraelit në Serbi e thotë troç: Vucic e nënshkroi dokumentin ku kërkohej njohja e Kosovës nga ne Ministria e Shëndetësisë konfirmon dhjetëra raste me koronavirus Mbahet mbledhja e fundit për këtë vit e Qeverisë, ja cilat vendime u moren Çështja e TVSH-së, Murati: Nuk kemi premtuar se do të vazhdojë 8 përqindëshi, këtë vit pati rritje të fitimit në gastronomi Posted: 31 Dec 2021 06:52 AM PST Ministri i

“Izraeli nënshkruan marrëveshje për të blerë helikopterë dhe cisterna amerikane prej 2 miliardë dollarësh” plus 9 more Ekonomia Online

“Izraeli nënshkruan marrëveshje për të blerë helikopterë dhe cisterna amerikane prej 2 miliardë dollarësh” plus 9 more Ekonomia Online Izraeli nënshkruan marrëveshje për të blerë helikopterë dhe cisterna amerikane prej 2 miliardë dollarësh Reali e sheh Alex Sandron si zëvendësuesin adekuat të Marcelos Arrestohet një person për dhunë në familje Vuçiq pyetet se a po bëhet gati për njohjen e Kosovës, kjo është përgjigjja e tij A është një ftohje, grip, apo Omicron? Si të bëni dallimin Prita në Beograd për pak sa nuk i kushtoi me jetë 19 vjeçarit, kamerat e sigurisë filmojnë momentin e sulmit Varianti Omikron mund të sjellë fundin e pandemisë 5 punët e shtëpisë që mund t’i bëjnë fëmijët e vegjël Dalin rezultatet e analizave për helmimin e nxënësve në Lipjan Përdhunohet një vajzë e mitur në Mitrovicë Izraeli nënshkruan marrëveshje për të blerë helikopterë dhe cisterna amerikane prej 2 miliardë

“Shenur Ajeti - Mir se erdhe dashni (Official Video HD)” plus 3 more ArkivaShqip

“Shenur Ajeti - Mir se erdhe dashni (Official Video HD)” plus 3 more ArkivaShqip Shenur Ajeti - Mir se erdhe dashni (Official Video HD) Gjin Dona - Llesh Gjergj Ndoj (Official Video HD) Marjus Ahmetaj - S’ka ne Bote si Babe e Nena! (Official Video HD) Xheki - Oh sa tbukur tka rrit Nana (Official Video HD) Shenur Ajeti - Mir se erdhe dashni (Official Video HD) Posted: 30 Dec 2021 11:09 PM PST Gjin Dona - Llesh Gjergj Ndoj (Official Video HD) Posted: 29 Dec 2021 11:07 PM PST Marjus Ahmetaj - S’ka ne Bote si Babe e Nena! (Official Video HD) Posted: 30 Dec 2021 01:10 PM PST Xheki - Oh sa tbukur tka rrit Nana (Official Video HD) Posted: 30 Dec 2021 12:24 AM PST You are subscribed to email updates from ArkivaShqip . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amphitheatre Parkway,

Bota Sot: “Viti tragjik për Mitrovicën: Pesë persona u vranë gjatë 2021-tës” plus 2 more

Bota Sot: “Viti tragjik për Mitrovicën: Pesë persona u vranë gjatë 2021-tës” plus 2 more Viti tragjik për Mitrovicën: Pesë persona u vranë gjatë 2021-tës “Pse po më dërgoni në Serbi”/ Zbulohet se çfarë ka ndodhur me burrin që u përpoq ta rrëzonte aeroplanin Kamerat kineze nga lista e zezë amerikane, përmes Serbisë në Kosovë Viti tragjik për Mitrovicën: Pesë persona u vranë gjatë 2021-tës Posted: 30 Dec 2021 01:38 PM PST Pesë persona janë vrarë vetëm gjatë vitit 2021 në Mitrovicë. Viktima e fundit është Ali Maloku, që u vra para dy ditëve në dyqanin e tij. Lidhur me këto raste, nga shoqëria civile në këtë qytet thonë se janë...... This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now “Pse po më dërgoni në Serbi”/ Zbulohet se çfarë ka ndodhur me burrin që u përpoq ta rrëzonte aeroplanin Posted: 30 Dec 2021 12:04 PM PST Një burrë që shkaktoi një incident gjatë të martës në një flu

Pse u ndanë Dua dhe Anwar? - Prive TV Prive KlanKosova

Pse u ndanë Dua dhe Anwar? - Prive TV Prive KlanKosova Pse u ndanë Dua dhe Anwar? - Prive TV Posted: 30 Dec 2021 12:00 PM PST You are subscribed to email updates from Prive TV . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

“Tesla Recalls More Than 475,000 Cars Over Two Safety Defects” plus 4 more NYT > Technology

“Tesla Recalls More Than 475,000 Cars Over Two Safety Defects” plus 4 more NYT > Technology Tesla Recalls More Than 475,000 Cars Over Two Safety Defects New Travel Apps to Help You Plan Your Next Getaway 2022 Big Tech Journeys Into the Virtual Reality Reaches of the Metaverse The Metaverse’s Dark Side: Here Come Harassment and Assaults How John Madden Became the Face of a Video Game Empire Tesla Recalls More Than 475,000 Cars Over Two Safety Defects Posted: 30 Dec 2021 11:14 AM PST The recalls, which Tesla initiated on Dec. 21, affect about 350,000 Model 3s and 120,000 Model S cars. New Travel Apps to Help You Plan Your Next Getaway 2022 Posted: 30 Dec 2021 08:40 AM PST Yes, there's turmoil in the travel world right now, but many people are still eager to linger over plans for future journeys. These new online tools will help. Big Tech Journeys Into the Virtual Reality R

A mundet t’i trajtojmë hemorroidet me mjekime alternative?

A mundet t’i trajtojmë hemorroidet me mjekime alternative? A mundet t’i trajtojmë hemorroidet me mjekime alternative? “Të përgatitemi për valën e re të Covid”/ Rama: Mbase disa masa duhen rimarrë Ndryshimet në stilin e jetesës që mund të ulin presionin e gjakut Pse jam i/e lodhur gjatë gjithë kohës? A mundet t’i trajtojmë hemorroidet me mjekime alternative? Posted: 30 Dec 2021 04:11 AM PST Banja e ngrohtë mund të ndihmojë në uljen e inflamacionit të hemorroideve. Pavarësisht nga madhësia ose ënjtja e një hemorroide, nuk kërkohet trajtim nëse simptomat nuk ekzistojnë. Parandalimi është ndoshta trajtimi më efektiv. Dieta dhe hidratimi i mjaftueshëm janë shumë të rëndësishme për të mbajtur jashtëqitje normale. Simptomat e hemorroideve mund të shfaqen me kalimin e jashtëqitjes së fortë dhe kapsllëkut, si dhe me diarre dhe lëvizje të shpeshta të zorrëve. Njerëzit me kapsllëk mund të kenë nevojë për një dietë të pasur

“Ulet numri i shikuesve në stadiume, Interi dhe Juventusi kërkojnë shtyrjen e Superkupës së Italisë” plus 9 more Telegrafi Futboll

Futboll – Telegrafi “Ulet numri i shikuesve në stadiume, Interi dhe Juventusi kërkojnë shtyrjen e Superkupës së Italisë” plus 9 more Telegrafi Futboll Ulet numri i shikuesve në stadiume, Interi dhe Juventusi kërkojnë shtyrjen e Superkupës së Italisë Dani Alves: Nuk do të kthehesha te Barcelona, nëse president do të ishte Bartomeu Diego Costa pas titullit të fituar vazhdon t’i zbavitë tifozët në Brazil, ai shkoi në ndeshje me traktor Kina ua ndalon lojtarëve të ekipit kombëtarë tatuazhet – ata që kanë duhet t’i largojnë që të luajnë Portieri i Arsenalit, Ramsdale zbulon se tifozët e Leeds e kanë gjuajtur me para, ku në fund të ndeshjes ai mblodhi afër 20 euro Momenti i mrekullueshëm, ekipi japonez përfundon me gol goditen e dënimit pasi vallëzuan së bashku në një skemë të shkëlqyer Schick drejt Ligës Premier, pesë skuadra pas tij Juventusi arrin marrëveshje në parim me Dembelen? Eriksen stërvitet

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more