Skip to main content

Posts

Showing posts from November, 2019

CNET: “Black Friday online sales surge, as consumers spend big to kick off the holiday - CNET” plus 14 more

CNET: “Black Friday online sales surge, as consumers spend big to kick off the holiday - CNET” plus 14 more Black Friday online sales surge, as consumers spend big to kick off the holiday - CNET Best Black Friday and Cyber Monday laptop deals: $900 MacBook Air, $800 Dell Inspiron 15 and more (just updated) - CNET Cyber Monday 2019 Nintendo Switch deals available now: $25 off Switch Lite at Amazon, Mario Kart bundle and more - CNET Biggest Black Friday 2019 deals: All of the Fitbit and Apple Watch models still on sale - CNET Black Friday 2019 Costco deals on Saturday include Dell, Fitbit, Sonos discounts and more - CNET Biggest Black Friday deals under $50: Save on Google Home Mini, Amazon Fire HD 8 and more - CNET Best Black Friday 2019 iPad deals still available: Massive discount on $230 10.2-inch iPad - CNET Best early Cyber Monday deals under $30: JBL speakers, Fire TV stick 4K, $

Bota Sot: “AP: Ballkani nxiton të ndihmojë Shqipërinë pas tërmetit” plus 9 more

Bota Sot: “AP: Ballkani nxiton të ndihmojë Shqipërinë pas tërmetit” plus 9 more AP: Ballkani nxiton të ndihmojë Shqipërinë pas tërmetit “Tragjedia bashkon kombet”, Washington Post tregon si Kosova dhe Serbia ndihmuan Shqipërinë Filozofi shqiptar: Ushtarët e FSK’së që po na ndihmojnë, paguanin taksë kur vinin për ushtrime tek ne Fundi i shkëmbimit të territoreve? Ja çfarë ndodhi me Mogherinin Kështu po shiten ndihmat e Kosovës në Shqipëri Ligji i Pagave, Avokati i Popullit i përgjigjet sindikatave: Po e kërcënoni rendin publik Rreth 2 mijë persona nga Shqipëria, të strehuar vetëm në Prizren Elvis Naçi jep lajmin e madh: Shtëpi të re dhe 1000 euro për 6 jetimët e Gjilanit Kjo është deklarata e fundit e SHBA-ve për Serbinë “Eskalon” zyrtari i PDK-së, me fjalë të rënda për Albin Kurtin dhe Isa Mustafën AP: Ballkani nxiton të ndihmojë Shqipërinë pas tërmetit Posted: 30 Nov 2019 10:34 AM

“The Knight Before Christmas (2019) HD” plus 2 more Filmaon.com

“The Knight Before Christmas (2019) HD” plus 2 more Filmaon.com The Knight Before Christmas (2019) HD See – Sezoni 1 – Episodi 7 The Irishman (2019) HD The Knight Before Christmas (2019) HD Posted: 30 Nov 2019 03:39 AM PST Filmaon.cc The Knight Before Christmas (2019) HD Një magji e fuqishme bën që një djalosh i ri të udhëtojë në kohë me qëllim që të përmbush misionin e tij dhe të shndërrohet në një kalorës të vërtet. Në të ardhmen ai takohet dhe dashurohet me një mesuese të re dhe zbulon më shumë mbi cilësitë e një kalorësi… The Knight Before Christmas (2019) HD The Knight Before Christmas (2019) HD See – Sezoni 1 – Episodi 7 Posted: 30 Nov 2019 12:18 AM PST Filmaon.cc See – Sezoni 1 – Episodi 7 See – Sezoni 1 – Episodi 7 See – Sezoni 1 – Episodi 7 The Irishman (2019) HD Posted: 29 Nov 2019 02:12 PM PST Filmaon.cc The Irishman (2019) HD Pensilvania, 1956. Frank Sheran, veteran i

“Soreca: Ekipi i BE-së është në terren për të ndihmuar pas tërmetit” plus 9 more Ekonomia Online

“Soreca: Ekipi i BE-së është në terren për të ndihmuar pas tërmetit” plus 9 more Ekonomia Online Soreca: Ekipi i BE-së është në terren për të ndihmuar pas tërmetit Tërmeti duhet ta varrosë “kufomën politike” të Sali Berishës Zbulohet grupi i “ferrit” në EURO 2020, Gjermani – Francë Kosova mëson kundërshtarët e mundshëm në “Euro 2020” Jetmir Topalli ka një falenderim të veçantë për këtë person Karbohidratet ndihmojnë në dobësim më shumë seç mendoni Ftesa e Ramës, Basha: Nuk është koha as për politikë e as për propagandë Një këmbësor goditet nga vetura në Prishtinë, dërgohet në QKUK Si e ndryshon vetmia trupin dhe mendjen tonë Javën e ardhshme Kadri Veseli udhëton në Hagë për intervistim Soreca: Ekipi i BE-së është në terren për të ndihmuar pas tërmetit Posted: 30 Nov 2019 10:11 AM PST Ambasadori i Bashkimit Evropian në Shqipëri, Luigi Soreca, në takimin me ambasadorët ku prezent ës

Shqipëri, sa të madhe e ke zemrën Telegrafi Opinione

Shqipëri, sa të madhe e ke zemrën Telegrafi Opinione Shqipëri, sa të madhe e ke zemrën Posted: 30 Nov 2019 03:30 AM PST Kozeta Kurti Dje t'u ula në gjunjë; në ditën tënde më të bukur, kur nuse duhet të ishe bërë, e për mort u veshe. Dje e këto ditë të deshën më shumë se kurrë të gjithë ata që prej vitesh morën detin e malin; plotësuan mijëra formularë lotarish e aplikime azilantësh; se kështu je: e bukur e për t'u dasht! Se ti ke vend për të gjithë: për Xhulian që e arrestuan se gjeti rrjetet sociale si mënyrë për të ndarë ankthin, frikën, pasigurinë, padijen ndoshta, por ke vend për dhjetëra horra e kriminelë që të katandisën kështu, veçse burgu s'i mban ata. Është i ngushtë burgu, për ata që janë mësuar t'i vënë gishtin globit e në hall a në qejf, ta shpien veten atje ku ndjehen më të sigurt. Ke lënë vend për mijëra duart e zgjatura për ndihmë këtej e andej kufijve, por ke vend edhe për ata që siç ta dhunuan me çizme

Prime Mover: How Amazon Wove Itself Into the Life of an American City NYT > Technology

Prime Mover: How Amazon Wove Itself Into the Life of an American City NYT > Technology Prime Mover: How Amazon Wove Itself Into the Life of an American City Posted: 30 Nov 2019 06:48 AM PST For most people, it's the click that brings a package to their door. But a look at Baltimore shows how Amazon may now reach into Americans' daily existence in more ways than any corporation in history. You are subscribed to email updates from NYT > Technology . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

“New Chrome Password Stealer Sends Stolen Data to a MongoDB Database” plus 1 BleepingComputer.com

“New Chrome Password Stealer Sends Stolen Data to a MongoDB Database” plus 1 BleepingComputer.com New Chrome Password Stealer Sends Stolen Data to a MongoDB Database Posted: 29 Nov 2019 01:24 PM PST A new trojan has been discovered that attempts to steal passwords stored in the Google Chrome browser. While this is nothing unique, what stands out is that the malware uses a remote MongoDB database to store the stolen passwords. [...] Kali Linux Adds 'Undercover' Mode to Impersonate Windows 10 Posted: 29 Nov 2019 09:14 AM PST Kali Linux 2019.4 was released last week and with it comes an 'Undercover' mode that can be used to quickly make the Kali desktop look like Windows 10. [...] You are subscribed to email updates from BleepingComputer . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, Un

“Juncker: I turpshëm refuzimi i negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut” plus 9 more - Gazeta Dita

“Juncker: I turpshëm refuzimi i negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut” plus 9 more - Gazeta Dita Juncker: I turpshëm refuzimi i negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut VIDEO: Rama shkon të verifikojë dëmet në Kombinat, përplaset me banorët Ministria e Shëndetësisë publikon të dhënat, ja sa persona u lënduan nga tërmeti Situata pas tërmetit, SHBA-ja dërgon tjetër ekip ekspertësh për Shqipërinë OSHEE/ Jemi 24 orë në shërbim të të prekurve nga tërmeti “Në Shqipëri është ndërtuar jo keq, por shumë keq” Efektet e tërmetit mbi ekonominë e Shqipërisë, sipas medias italiane Rama: Burg për supervizorët, arkitektët dhe ndërtuesit që abuzojnë Rama: Në Tiranë janë 1192 banesa të dëmtuara, 256 pallate kërkojnë vlerësim Vazhdojnë reshjet e shiut dhe uljet e temperaturave, ky është parashikimi i motit për fundjavën Juncker: I turpshëm refuzimi i negociatave me Shqipërinë dhe Maqedo

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more