Skip to main content

Posts

Showing posts from September, 2016

Mesazhi.com: “Veterani i UÇK-së rrëfen se si u frynë listat” plus 9 more

Mesazhi.com: “Veterani i UÇK-së rrëfen se si u frynë listat” plus 9 more Veterani i UÇK-së rrëfen se si u frynë listat Në mungesë të deputetëve dështon mocioni për veriun AAK e NISMA kërkojnë zgjedhje të jashtëzakonshme Nehat Thaçi dërgohet në Beograd për t’u marrë në pyetje nga Prokuroria Speciale Llapi dhuron spektakël, fiton edhe Prishtina Asgjësohen 25,610 kg produkte ushqimore dhe higjienike Rimbursimi i kuponëve fiskal fillon nga 1 tetori Miratohet buxheti i komunës së Prishtinës Haradinaj: Gjykata Speciale e tepërt për Kosovën Pacolli fillon debatin me qytetarë për zhvillim ekonomik dhe punësim Veterani i UÇK-së rrëfen se si u frynë listat Posted: 29 Sep 2016 07:40 AM PDT Ishte rreth 15 vjeç kur iu bashkua luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Por, ndihet i turpëruar me atë që ndodhi pas luftës në emër të UÇK-së. Është ky Kushtrim Zeka nga fshati Pataqan i Rahovecit.

“U del gjoksi duke vallëzuar në transmetim live (Foto/Video, +16)” plus 3 more Telegrafi Dështime

“U del gjoksi duke vallëzuar në transmetim live (Foto/Video, +16)” plus 3 more Telegrafi Dështime U del gjoksi duke vallëzuar në transmetim live (Foto/Video, +16) Me turjelë ia hoqën vidhën që i kishte hyrë në gisht (Video) Dhëndrit i ngec unaza e martesës në penis dy ditë para se të martohej (Foto/Video, +16) Derisa po e priste topin e takimit sportiv, qëllohet në fytyrë dhe turpërohet keq (Video) U del gjoksi duke vallëzuar në transmetim live (Foto/Video, +16) Posted: 29 Sep 2016 12:48 PM PDT Prezantueses së motit i është zbuluar gjoksi gjatë transmetimit të drejtpërdrejt, por kjo nuk është hera e parë që po i ndodh, pasi gjatë kësaj jave ajo i nxori jashtë teksa po vallëzonte pas prezantimit të motit. Rumunia Daniela Crudu e njohur për linjat e përkryera trupore, është bërë aq e njohur sa që ka mijëra ndjekës në rrjetet sociale, transmeton Telegrafi. Lexo po ashtu:

Mesazhi.com: “City barazon me Celtic-un” plus 9 more

Mesazhi.com: “City barazon me Celtic-un” plus 9 more City barazon me Celtic-un Bayerni pëson nga Atletico Graniti mposht Taulantin Barca s’gabon ndaj Borussia Monchengladbach Mustafa: Zhvillimi ekonomik prioritet kryesor i Qeverisë së Kosovës SHBA, te shtena ne nje shkolle e Karolinen Jugore SHBA kërcënon Rusinë: Ndalini sulmet ne Aleppo ose ndërpresim bashkëpunimin Avioni ‘Malaysia Airlines’ është rrëzuar nga rebelët pro-rusë Ferid Agani shkarkohet nga PD-ja, ne krye vie Sylejman Qerkezi Ferid Agani shkarkohet nga PD-ja City barazon me Celtic-un Posted: 28 Sep 2016 09:43 AM PDT Celtic – Manchester City ka qenë ndeshja më interesante e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve. Ndeshja e zhvilluar në Skoci u mbyll në barazim 3:3. The post City barazon me Celtic-un appeared first on Mesazhi.com . Bayerni pëson nga Atletico Posted: 28 Sep 2016 09:41 AM PDT Atletico

“Djali i bosit të mafisë qëlloi veten “mes këmbëve”, kur plumbi goditi testikulin e tij, ai filloi të qante (Foto)” plus 2 more Telegrafi Dështime

“Djali i bosit të mafisë qëlloi veten “mes këmbëve”, kur plumbi goditi testikulin e tij, ai filloi të qante (Foto)” plus 2 more Telegrafi Dështime Djali i bosit të mafisë qëlloi veten “mes këmbëve”, kur plumbi goditi testikulin e tij, ai filloi të qante (Foto) Refuzohet nga femra e ëndrrave, kërcënon se do të hidhet nga shtylla e lartë (Video) Përplaset dhimbshëm për shkëmbinj pasi lëshoi litarin më herët se që duhet (Video) Djali i bosit të mafisë qëlloi veten “mes këmbëve”, kur plumbi goditi testikulin e tij, ai filloi të qante (Foto) Posted: 28 Sep 2016 09:00 AM PDT Omar Chaouk (25), djali i shefit të mafias së Melburnit, Australi, Macchour Chaouk, u arrestua për posedim të paligjshëm të armëve, pas një gjuajtje aksidentale, duke u përpjekur për të marrë nga xhepi i tij cigaret, në xhepin të cilin kishte edhe një armë. Kur plumbi goditi testisin e tij, ai hoqi pantallonat e tij dhe filloi të qajë, duke pyetur nëse do

Mesazhi.com: “Gati riformatimi i Qeverisë, shuhen 5 ministri” plus 9 more

Mesazhi.com Mesazhi.com: “Gati riformatimi i Qeverisë, shuhen 5 ministri” plus 9 more Gati riformatimi i Qeverisë, shuhen 5 ministri Juventusi dominon Dinamon Dortmundi barazon me Realin Bahtiri: Për xhaminë luftuam si luanët në Bruksel “Rindërtimi i xhamisë te ura e Ibrit nuk është paraparë” Mbytet një anije tjetër me emigrantë, 179 të vdekur në Egjipt (FOTO) Veseli në bjeshkë: Kosova ka natyrë të mrekullueshme Nesër dalin në shitje biletat për ndeshjen Kosovë-Kroaci, ja ku mund t’i blini Nëntë nga dhjetë njerëz në botë thithin ajër të ndotur Qeveria s’i pranon kushtet e Vetëvendosjes Gati riformatimi i Qeverisë, shuhen 5 ministri Posted: 27 Sep 2016 09:46 AM PDT 1 kryeministër, 2 zëvendëskryeministra, 21 ministra, rreth 50 zëvendëministra. Ky është kabineti më i madh qeveritar në rajon e më gjerë. Kosova si vend i vogël për një kabinet të tillë, në vit paguan rreth

“Modelja seksi pozonte në rërë pranë ujit, por i ndodhi diçka e pabesueshme (Foto/Video)” plus 4 more Telegrafi Dështime

“Modelja seksi pozonte në rërë pranë ujit, por i ndodhi diçka e pabesueshme (Foto/Video)” plus 4 more Telegrafi Dështime Modelja seksi pozonte në rërë pranë ujit, por i ndodhi diçka e pabesueshme (Foto/Video) Shitësja e argjendarisë detyrohet të punojë e zhveshur (Video, +16) E ndaluara për vozitje të dehur, flirton dhe kërkon t’i bëhet një fotografi më e mirë (Video) Gjatë procesit të zhdukjes, magjistari amator u lëndua keq (Video) Prezantuesja e motit tregon ‘frontin e nxehtë’ me veshjen shumë të hapur (Video) Modelja seksi pozonte në rërë pranë ujit, por i ndodhi diçka e pabesueshme (Foto/Video) Posted: 27 Sep 2016 02:57 PM PDT Një modele seksipile ka mbetur e shokuar, kur derisa po pozonte në pozicione provokuese e shtrirë në rërë të plazhit një valë e madhe i mbush gojën plotë ujë. Modelja e njohur si Missy ishte duke pozuar me rroba banjo ngjyrë rozë, kur nëna natyrë e bëri të vetën dhe papritmas përf

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more