Skip to main content

Posts

Showing posts from October, 2017

Huff Paranormal: “The Worlds Best REAL Spirit Ghost Box Recording EVER? Wonder Box White. Just WOW.” plus 1 more

Huff Paranormal: “The Worlds Best REAL Spirit Ghost Box Recording EVER? Wonder Box White. Just WOW.” plus 1 more The Worlds Best REAL Spirit Ghost Box Recording EVER? Wonder Box White. Just WOW. Posted: 13 Oct 2017 03:57 AM PDT Introducing The Wonder Box White. A Spirit Box with Maximum Intelligent Response. Posted: 13 Oct 2017 03:47 AM PDT You are subscribed to email updates from Huff Paranormal . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

“Annabelle: Creation (2017)” plus 1 more Filma24HD.com

“Annabelle: Creation (2017)” plus 1 more Filma24HD.com Annabelle: Creation (2017) Posted: 12 Oct 2017 02:52 PM PDT Annabelle: Creation (2017) | Horror , Mister , Thriller | Viti: 2017 Rreth filmit: 12 vjet pas vdekjes tragjike të vajzës së tyre të vogël, Babai dhe Nëna e saj mirëpresin një murgeshë dhe disa vajza nga një jetimore e mbyllur në shtëpinë e tyre, ku ata shumë shpejt bëhen objektivi i kukullës së pushtuar nga djalli, Anabelle.         The post Annabelle: Creation (2017) appeared first on Filma24HD.com | Filma me Titra Shqip HD . Gerald’s Game (2017) Posted: 12 Oct 2017 05:01 AM PDT Gerald's Game (2017) | Horror , Thriller | Viti: 2017 Rreth filmit: Duke u përpjekur për të ndezur pak marrëdhënien e tyre martesore në një shtëpi në liqen, Xhesi duhet të mbijetojë kur i shoqi i saj vdes papritur duke e lënë atë t

Lajmi.net: “Lewandowskit nuk i intereson “Topi i Artë”” plus 8 more

Lajmi.net: “Lewandowskit nuk i intereson “Topi i Artë”” plus 8 more Lewandowskit nuk i intereson “Topi i Artë” Lewandowskit nuk i intereson “Topi i Artë” Balena Minke bëhet dreka e Orkave (Video) Pakistan: Shtyhet procesi kundër ish-kryeministrit për shkak të përleshjeve Vetëvrasjet në Shqipëri, tri herë më të larta se vrasjet “Adios” Barcelona, Messi zgjedh klubin e ri? ‘Vagonët’ e problemeve të Ferizajt Austri: Atmosferë kundër myslimanëve Gjërat që duhet të dini para se të bëheni shoqe me një ‘Luan’ Lewandowskit nuk i intereson “Topi i Artë” Posted: 13 Oct 2017 12:40 AM PDT Robert Lewandowski ka thënë se nuk është i përqendruar të fitojë “Topin e Artë”. Sulmuesi i Bayern Munichut është në mesin e kandidatëve për çmimin e futbollistit më të mirë të vitit në botë. Por, ai ka thënë se nuk mendon për të, përcjell “lajmi.net”. “Suksesi në Bayern është më i rëndësishëm, sidomos në Li

Ora News: “BE-ja e vendosur, nuk heq dorë nga kriteret për heqjen e vizave” plus 9 more

Ora News: “BE-ja e vendosur, nuk heq dorë nga kriteret për heqjen e vizave” plus 9 more BE-ja e vendosur, nuk heq dorë nga kriteret për heqjen e vizave Po pozonte topless, modelja bie nga shkëmbi Pakicat, Vasili: Projekt politik, synon të sjellë problematikën e Jugosllavisë “Në Tiranë u mblodh Byroja, fol Gramoz të lumtë goja…” Skandali seksual “Weinstein”, nisin hetimet në Angli e SHBA Tre drejtuesit e FRPD: Bashën e kritikuam për 5 orë rresht Kuvendi nis me një minutë heshtje për ndarjen nga jeta të Dritan Priftit A janë shqiptarë autorët e vrasjes së avokatit grek? Ja pistat e hetimit Sokol Cikalleshi bëhet baba, vjen në jetë Rajna Tronditet Athina, avokati i njohur ekzekutohet në zyrën e tij BE-ja e vendosur, nuk heq dorë nga kriteret për heqjen e vizave Posted: 13 Oct 2017 12:15 AM PDT Bashkimi Evropian nuk heq dorë nga demarkimi i kufirit mes Kosovës dhe Malit të Zi. Kështu

“​Dita ndërkombëtare e reduktimit të Katastrofave” plus 9 more GazetaBlic

“​Dita ndërkombëtare e reduktimit të Katastrofave” plus 9 more GazetaBlic ​Dita ndërkombëtare e reduktimit të Katastrofave Fjolla: Kam nevojë për zhgënjim që të dobësohem deri në gusht Pse disa njerëz kanë gjithmonë ftohtë dhe të tjerë kanë vapë Shënohet 120 vjetori i hapjes së shkollës së parë shqipe në Zllakuqan Zjarret shkrumbojnë Kaliforninë, evakuohet një qytet i tërë Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 13 tetor 2017 Fushata vazhdon në ditën e njëzet e tretë Mbahet konferenca për terapinë e dhimbjes QKRMT shënon 18 vjetorin e themelimit Baxhaku: Prania juaj më inkurajon, më jep shpresë, zemër dhe forcë se fitorja jonë në Prizren është e sigurt ​Dita ndërkombëtare e reduktimit të Katastrofave Posted: 12 Oct 2017 10:52 PM PDT Autoritetet kaliforniane urdhëruan evakuimin e një qyteti të tërë, për shkak të përkeqësimit të situatës së zjarreve, që i kanë marrë jetën të paktën 2

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more