Skip to main content

Posts

Showing posts from August, 2020

Hasan Stafa: I futën për konsum të gjithë stoqet gjatë pandemisë, blerjet ishin imediate, por efektet negative

Hasan Stafa: I futën për konsum të gjithë stoqet gjatë pandemisë, blerjet ishin imediate, por efektet negative Hasan Stafa: I futën për konsum të gjithë stoqet gjatë pandemisë, blerjet ishin imediate, por efektet negative 4 pacientë humbën betejën me COVID-19, regjistrohen 133 raste të reja gjatë 24 orëve të fundit Mjekja: Duhet të zhdukim zakonet: si puthje, përqafime/ Uroj që shqiptarët ta kenë kuptuar… Studimi i fundit: Përqendrimi i Covid-19 te fëmijët dhe të rinjtë, shumë më i lartë seç mendohet Raporti: Shqipëria ndër vendet me brishtësi mesatare ndaj pasojave të Covid-19, problem turizmi dhe kujdesi shëndetësor Hasan Stafa: I futën për konsum të gjithë stoqet gjatë pandemisë, blerjet ishin imediate, por efektet negative Posted: 31 Aug 2020 08:06 AM PDT Gazetare: Klevisa GJIKA Ardhja e COVID-19 në vendin tonë krijoi pikëpyetje të mëdha në lidhje me menaxhimin e situatës. Mungesa e ushqimeve ishte një n

Albeu: “Vaksina kundër COVID-19 nuk do të jetë e detyrueshme në Shqipëri” plus 15 more

Albeu: “Vaksina kundër COVID-19 nuk do të jetë e detyrueshme në Shqipëri” plus 15 more Vaksina kundër COVID-19 nuk do të jetë e detyrueshme në Shqipëri Festa e Superkupës, Teuta po jeton ëndrrën (VIDEO) I prekur me COVID-19, ndërron jetë punonjësi i spitalit shqiptar Do të shokoheni! Mësoni sa shpesh duhet t?i ndërroni të brendshmet Teuta zbret më këmbë në tokë Tiranën dhe fiton Superkupën (VIDEO) Rihapet finalja, Tirana gjen golin (VIDEO) Shqiptari i "Ura" rrëzon Gjukanoviç dhe bashkon votat me pro-serbët! 4 pikat e marrëveshjes për qeverinë e re malazeze ZYRTARE: Ibra firmos kontratë të re me Milanin U prek nga COVID-19, Veliaj zbulon politikanët demokratë që i uruan shërim të shpejtë 810 viktima, ky vend regjistroi numrin më të lartë të vdekjeve nga koronavirusi sot Vidal shumë pranë largimit nga Barcelona, drejt Serie A Si ta bëni atë të kthehet prapë te ju? Teuta befaso

Bota Sot: “Abazoviç bën zgjedhjen e tij, kjo do të jetë Qeveria e re në Mal të Zi” plus 9 more

Bota Sot: “Abazoviç bën zgjedhjen e tij, kjo do të jetë Qeveria e re në Mal të Zi” plus 9 more Abazoviç bën zgjedhjen e tij, kjo do të jetë Qeveria e re në Mal të Zi ​Vuçiq: Është e mundshme marrëveshja për çështje të rëndësishme Salaj: Shqiptari Abazoviq është vendimtar në formimin e Qeverisë në Mal të Zi Vuçiq: Bisedë e shkëlqyeshme me Merkelin Vendi i punës që paguhet 20 mijë euro në muaj, por që askush nuk e dëshiron Çka i tha Vuçiq Merkelit për Kosovën? Propaganduesi serb Milovan Drecun, prapa idesë së filmit serb kundër shqiptarëve Pse ish-zyrtari amerikan Price dhe ai aktual Grenell u përlanë publikisht rreth dialogut mes Prishtinës edhe Beogradit? Zgjedhjet në Malin e Zi, aleati i Listës shqiptare: Humbja e Gjukanoviç realitet i ri, por presim të jemi në qeveri Qeveria e re e Malit të Zi varet nga shqiptari Abazoviq Abazoviç bën zgjedhjen e tij, kjo do të jetë Qeveria e re në Mal t

Hasan Stafa: I futën për konsum të gjithë stoqet gjatë pandemisë, blerjet ishin imediate, por efektet negative

Hasan Stafa: I futën për konsum të gjithë stoqet gjatë pandemisë, blerjet ishin imediate, por efektet negative Hasan Stafa: I futën për konsum të gjithë stoqet gjatë pandemisë, blerjet ishin imediate, por efektet negative 4 pacientë humbën betejën me COVID-19, regjistrohen 133 raste të reja gjatë 24 orëve të fundit Mjekja: Duhet të zhdukim zakonet: si puthje, përqafime/ Uroj që shqiptarët ta kenë kuptuar… Studimi i fundit: Përqendrimi i Covid-19 te fëmijët dhe të rinjtë, shumë më i lartë seç mendohet Raporti: Shqipëria ndër vendet me brishtësi mesatare ndaj pasojave të Covid-19, problem turizmi dhe kujdesi shëndetësor Hasan Stafa: I futën për konsum të gjithë stoqet gjatë pandemisë, blerjet ishin imediate, por efektet negative Posted: 31 Aug 2020 08:06 AM PDT Gazetare: Klevisa GJIKA Ardhja e COVID-19 në vendin tonë krijoi pikëpyetje të mëdha në lidhje me menaxhimin e situatës. Mungesa e ushqimeve ishte një n

“Coronavirusi mund të futet lehtë në shtëpi, kujdes me këto objekte” plus 9 more Ekonomia Online

“Coronavirusi mund të futet lehtë në shtëpi, kujdes me këto objekte” plus 9 more Ekonomia Online Coronavirusi mund të futet lehtë në shtëpi, kujdes me këto objekte Çfarë duhet të lini pas dore kur nisni një biznes Reçica u kërkon komisioneve të KES-it të punojnë për pagën minimale dhe kontratën kolektive Pastrohen hapësirat publike në Fushë-Kosovë Mbi 97% e popullsisë në Kosovë nuk janë testuar për Coronavirus Vdes nga Coronavirusi ish-presidenti i Indisë Dalin pagat për punëtorët e Telekomit Në Forumin e Bledit diskutohet për sigurinë evropiane dhe Ballkanin Perëndimor ​Ali Uka emërohet ushtrues detyre i kryeprokurorit të Prokurorisë së Gjakovës Gjendja e pacientëve me Coronavirus në spitalet e Kosovës, 7 në gjendje të rëndë Coronavirusi mund të futet lehtë në shtëpi, kujdes me këto objekte Posted: 31 Aug 2020 11:10 AM PDT Edhe pse të gjithë jemi të vetëdijshëm që gjatë pandemisë

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more