Skip to main content

Posts

Showing posts from January, 2022

HITE 2022 ArkivaShqip

HITE 2022 ArkivaShqip HITE 2022 Posted: 31 Jan 2022 04:38 AM PST You are subscribed to email updates from ArkivaShqip . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

“Zyrtare: Kemal Ademi kalon te Paderborn” plus 9 more Telegrafi Futboll

“Zyrtare: Kemal Ademi kalon te Paderborn” plus 9 more Telegrafi Futboll Zyrtare: Kemal Ademi kalon te Paderborn Tejkalohen problemet – Aubameyang nuk do të huazohet, por do të nënshkruajë kontratë afatgjate me Barcelonën Vedat Muriqi me mesazh për tifozët e Lazios par largimit drejt Mallorcas Van de Beek zyrtarizohet te Evertoni, do ta bartë fanellën me numrin 30 Mallorca e zyrtarizoi Muriqin me një video simpatike në rrjetet sociale Transferimi shumë i vështirë, por jo i pamundur – Chelsea bën përpjekjet e fundit për Dembele Muhamed Dubova kompleton transferimin në Sllovaki te Dubnica Zyrtare: Mallorca prezanton Vedat Muriqin Bundesliga e qetë me blerje në janar – të gjitha afrimet dhe largimet e afatit kalimtar dimëror A mund të largohet Xherdan Shaqiri nga Lyon? Zyrtare: Kemal Ademi kalon te Paderborn Posted: 31 Jan 2022 12:43 PM PST Sulmuesi shqiptar Kemal Ademi, ka lënë Khimk

Bota Sot: “Ambasadori i SHBA-së në Kosovë: Nëse Rusia zgjedh ta pushtojë thellë Ukrainën, jemi të gatshëm të vëmë pasoja masive” plus 9 more

Bota Sot: “Ambasadori i SHBA-së në Kosovë: Nëse Rusia zgjedh ta pushtojë thellë Ukrainën, jemi të gatshëm të vëmë pasoja masive” plus 9 more Ambasadori i SHBA-së në Kosovë: Nëse Rusia zgjedh ta pushtojë thellë Ukrainën, jemi të gatshëm të vëmë pasoja masive Edhe zonja e parë e Shqipërisë i bashkohet solidarizimit me profesorin Lulzim Paci Abazoviç pranon të shkoj vullnetar në burg, vetëm që të nënshkruhet marrëveshja me Kishën Serbe Senatori Menendez për librin e Bislimit: Puna juaj për Kosovën është gurthemel i përkrahjes së ShBA-ve për kauzën tuaj KDI: SHSKUK përmes procedurës emergjente dëmton buxhetin e saj për rreth 42 mijë euro “Mos qaj profë”/Kimete Berisha publikon video duke vallëzuar, kështu e quan deputeten e VV-së Publikohet një video e Fjolla Ujkanit duke vallëzuar Disa anëtarë të Grupit të Kumanovës kërkojnë të transferohen në Kosovë Aktakuzë për shpëlarje të parave Profesori në Kosovë u b

How Facebook Is Morphing Into Meta NYT > Technology

How Facebook Is Morphing Into Meta NYT > Technology How Facebook Is Morphing Into Meta Posted: 31 Jan 2022 02:00 AM PST Shifting a 68,000-person social networking company toward the theoretical metaverse has caused internal disruption and uncertainty. You are subscribed to email updates from NYT > Technology . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

Analizë për Projektligjin për Regjistrimin e Popullsisë, Ekonomive Familjare dhe Banesave Telegrafi Opinione

Analizë për Projektligjin për Regjistrimin e Popullsisë, Ekonomive Familjare dhe Banesave Telegrafi Opinione Analizë për Projektligjin për Regjistrimin e Popullsisë, Ekonomive Familjare dhe Banesave Posted: 31 Jan 2022 01:54 AM PST Isa Krasniqi Dihet se regjistrimi i popullsisë, ekonomive familjare dhe banesave, është aktiviteti kryesor statistikor që jep mundësi për të marrë informacione më të plota rreth popullsisë në një kohë të caktuar. Është burimi më i rëndësishëm i të dhënave në lidhje me madhësinë dhe kushtet socioekonomike të një vendi dhe është ndër aktivitetet më të rëndësishme dhe komplekse për një vend. Ndërsa, në aspektin e përfshirjes vlerësohet si operacioni më i madh i një vendi në kohë paqeje. Të dhënat nga regjistrimi i popullsisë ia ofrojnë institucioneve të Republikës së Kosovës, bizneseve e grupeve të interesit, institucioneve hulumtuese e akademike, analistëve, individëve e autoriteteve të tjera, një pasqyrë gjithëpë

Kirurgjia Maksilofaciale përfundoi mbi 800 operime në vitin 2021

Kirurgjia Maksilofaciale përfundoi mbi 800 operime në vitin 2021 Kirurgjia Maksilofaciale përfundoi mbi 800 operime në vitin 2021 Ndërron jetë anesteziologu shqiptar Viktor Kotani Shenjat e dëmtimit të trurit janë më të mëdha te njerëzit me COVID-19 të rëndë, sesa në personat me Alzheimer Studimet rreth Deltacron: Varianti i ri apo gabim laboratorik? COVID-19: Vaksina Moderna mund të zvogëlojë rrezikun e infeksionit më shumë se Pfizer Mjekët në Kanada morën pjesë në më shumë vizita rreth shëndetit mendor gjatë COVID-19 Anglia heq dorë nga përdorimi i maskave të fytyrës në kohën e variantit Omicron Anomalitë e mushkërive të gjetura te pacientët me sindromën post – COVID Kirurgjia Maksilofaciale përfundoi mbi 800 operime në vitin 2021 Posted: 31 Jan 2022 01:22 AM PST 830 operacione u kryen përgjatë vitit 2021 në Kirurgjinë Maksilofaciale. “Mjekë kirurgë, bashkë me anesteziologë dhe stafin për

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more