Skip to main content

Posts

Showing posts from February, 2020

CNET: “First coronavirus death in US confirmed - CNET” plus 24 more

CNET: “First coronavirus death in US confirmed - CNET” plus 24 more First coronavirus death in US confirmed - CNET The best wireless speakers to give in 2020 - CNET Save $231 on Bowers & Wilkins PX wireless noise-canceling headphones - CNET Get a Rocketbook smart reusable Executive notebook for $27 - CNET Get 35% off a WeMontage custom photo wallpaper - CNET Get an Ecovacs Deebot 711 robot vacuum for $300 - CNET This Apple Watch copycat is surprisingly good for just $19 - CNET Today only: Celebrate Leap Day with a $50 delivery order from 7-11 for just $21 - CNET 2020 Volkswagen Tiguan: Model overview, pricing, tech and specs - Roadshow 2020 Volkswagen Tiguan is a competent compact crossover - Roadshow The 6 essential cold and flu products you need whether you're sick or not - CNET 9 must-haves when working from your home office - CN

Albeu: “Napoli siguron fitoren e tretë rradhazi, mposht lehtësisht Torinon (VIDEO)” plus 19 more

Albeu: “Napoli siguron fitoren e tretë rradhazi, mposht lehtësisht Torinon (VIDEO)” plus 19 more Napoli siguron fitoren e tretë rradhazi, mposht lehtësisht Torinon (VIDEO) Roshi shënon dhe shpëton Ahmatin nga humbja (VIDEO) Berisha zbardh skemën: Kush fshihet pas arrestimit të Henri Çilit? ZYRTARE: Asnjë rast me koronavirus në Shqipëri, ja masat e marra KUPA/ Juventus - Milan me tifozë të zonave të caktuara Tërmeti i mori njërën vajzë, babai me lot në sy kërkon të flasë me vajzën tjetër (FOTO LAJM) I dolën bisedat me pullë të kuqe me "Zogun e Tiranës", flet për herë të parë modeli (VIDEO) Djali zbulon krijesën tmerruese rrugës për në shkollë "EL CLASICO"/ Zidane lë në shtëpi Jovic dhe James, fton Marianon Avokati: Henri Çili shkoi vetë në polici, nuk u arrestua! Viktima e parë në SHBA nga koronavirusi, Trump: Mos shkoni në Itali! Më në fund një lajm i mirë Barcelonën, Alb

Bota Sot: “Mjeku popullor që përmes bimëve shëron hemorroidet, bajamet e venat - parandalon kancerin e lëkurës” plus 9 more

Bota Sot: “Mjeku popullor që përmes bimëve shëron hemorroidet, bajamet e venat - parandalon kancerin e lëkurës” plus 9 more Mjeku popullor që përmes bimëve shëron hemorroidet, bajamet e venat - parandalon kancerin e lëkurës Vuçiq nga nesër dy ditë në vizitë zyrtare në ShBA – “Tema kryesore e bisedimeve do të jetë Kosova” Konfirmohet takimi Vuçiq-Pompeo, cila do të jetë kërkesa e amerikanëve ndaj Serbisë për Kosovën? Çfarë sjell Ligji i ri për punë në Gjermani? Kjo është Laureta Thaqi, drejtoresha më e re në Komunën e Drenasit Dialogu nuk “shkrihet” pa heqjen e plotë të taksës Vuçiq: BE asnjëherë nuk ka reaguar më shpejtë Zëri i lartë i nxënësve dhe profesorëve të SHM “Nikolla Teslla” në Medvegjë jehonë për një të ardhme më të mirë Vuçiq udhëton për Washington: Kosova, tema më e rëndësishme e diskutimeve Daçiq ndan mendimin me Vuçiqin: Heqja e pjesshme e taksës, lojë e Kurtit Mjeku popullor

Gazeta Shëndeti: “Nuk do ta besoni: Kaq i ka kushtuar Qeverisë mbledhja në Prevallë” plus 5 more

Gazeta Shëndeti: “Nuk do ta besoni: Kaq i ka kushtuar Qeverisë mbledhja në Prevallë” plus 5 more Nuk do ta besoni: Kaq i ka kushtuar Qeverisë mbledhja në Prevallë Shkencëtarët izraelitë: Jemi një javë larg zhvillimit të vaksinës kundër koronavirusit Ndikimi i barnave në shenjat vitale Mentor Llugaliu: Për 20 vjet jemi qeverisë nga llojlloj hajni e krimineli Doktoresha kosovare e tregon ilaçin kundër Koronavirusit Selman Waksman, nobelisti që shpëtoi botën nga turbekulozi Nuk do ta besoni: Kaq i ka kushtuar Qeverisë mbledhja në Prevallë Posted: 29 Feb 2020 11:49 AM PST Ka përfunduar mbledhja e kabinetit qeveritar që sot është mbajtur në Prevallë. Pas mbledhjes kanë folur dy zëvendëskryeministrat Avdullah Hoti e Haki Abazi. Ata kanë thënë se mbledhja e sotme ishte jashtëzakonisht produktive. Zëvendëskryeministri Abazi ka thënë se kanë përfunduar procesin e planit qeverisës dhe se programi do të jetë publik

BABASTARSchannel

BABASTARSchannel Majk - Sytë mu kanë qorru (Official Video 4K) Posted: 29 Feb 2020 08:05 AM PST You are subscribed to email updates from BABASTARSchannel . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more