Skip to main content

Posts

Showing posts from October, 2020

Tekste shqip: “Zaimina Vasjari” plus 6 more

Tekste shqip: “Zaimina Vasjari” plus 6 more Zaimina Vasjari Rina Balaj Mimoza Mustafa Luana Vjollca “C'est La Vie” - Ledina Çelo “Locked Inside” - Anxhela Llaha “Teka Teka” - Stiv Boka Feat. Altin Sulku Zaimina Vasjari Posted: Foto Fokus E Shtunë, 31 Tetor 2020 Rina Balaj Posted: Foto Fokus E Shtunë, 31 Tetor 2020 Mimoza Mustafa Posted: Foto Fokus E Shtunë, 31 Tetor 2020 Luana Vjollca Posted: Foto Fokus E Shtunë, 31 Tetor 2020 “C'est La Vie” - Ledina Çelo Posted: Videoklip së shpejti... E Shtunë, 31 Tetor 2020 “Locked Inside” - Anxhela Llaha Posted: Videoklip i Ri E Shtunë, 31 Tetor 2020 “Teka Teka” - Stiv Boka Feat. Altin Sulku Posted: Videoklip i Ri E Shtunë, 31 Tetor 2020 You are subscribed to ema

CNET: “Stimulus checks and child support: These parents may get a second $500 payment per dependent - CNET” plus 21 more

CNET: “Stimulus checks and child support: These parents may get a second $500 payment per dependent - CNET” plus 21 more Stimulus checks and child support: These parents may get a second $500 payment per dependent - CNET Best pre-Black Friday AirPods deals: AirPods Pro are back to $200 at Amazon, $99 AirPods coming to Walmart on Nov. 4 - CNET Best home devices for fall 2020: Coffee makers, fire pits and other cozy tech - CNET The 10 best car waxes for 2020 - Roadshow America's V-shaped vs. K-shaped economic recovery: What does it all mean? - CNET Best bar gifts to give for 2020 - CNET Advent calendars 2020: The best food and drink ones we've seen so far - CNET 2021 Triumph Trident makes three cylinders affordable and approachable - Roadshow Trial of the Chicago 7 on Netflix: Where are the real-life players now? - CNET Best early Black Friday headphones dea

Bota Sot: “E injektuan për ftohje, por tani është në gjendje kome - flet babai i dy-vjeçares nga Mitrovica” plus 9 more

Bota Sot: “E injektuan për ftohje, por tani është në gjendje kome - flet babai i dy-vjeçares nga Mitrovica” plus 9 more E injektuan për ftohje, por tani është në gjendje kome - flet babai i dy-vjeçares nga Mitrovica Pacolli me një këshillë: Përqendroheni më pak në jetën e të tjerëve Përfundon procesi zgjedhor i Kuvendit Qëndror të PSHDK-së, Zef Morina zgjedhet kryetar Reagon edhe avokati Koci për lidhjen e Adriana Matoshit, ja fjalët e tij Ben Meir: Qasja e Bidenit ndaj Ballkanit nuk do të ishte shumë ndryshe nga ajo e Trumpit Pjesëtarët shqiptarë në ushtrinë e Zvicrës gjatë ushtrimeve brohorasin “Jemi shqiptarë nga Kosova” Zëvendësministres i vidhet vetura në oborr, u tentua edhe vjedhja e veturës zyrtare Merovci publikoi edhe një fotografi nga kujtesa personale me Rugovën Shefi i EULEX-it në Kosovë: Mbrojtja e grave dhe vajzave nga dhuna, i bën shoqëritë më të qëndrueshme “Tradhtarëve iu vjen fundi s

“Kartelet e drogës ekzekutojnë gazetarin, u qëllua me 11 plumba” plus 9 more Ekonomia Online

“Kartelet e drogës ekzekutojnë gazetarin, u qëllua me 11 plumba” plus 9 more Ekonomia Online Kartelet e drogës ekzekutojnë gazetarin, u qëllua me 11 plumba Gastronomët kritikojnë Qeverinë, pas masave të reja ndaj Covid-19 Sekuestrohet një armë në Skenderaj Heidi Klum, mbretëresha e Halloween-it sapo e çoi lojën në nivel tjetër, përsëri! Adriana Matoshi fiton çmimin ‘Aktorja më e mirë’ në festivalin Mostra de Velencia Konfirmohet viktima e dytë me origjinë nga Kosova prej tërmeti në Ankara Në pritje të një Task-Force të re kundër korrupsionit Pandemia ia prishi planet, por këngëtari kosovar martohet dhe sjell foto përrallore Chelsea deklason Burnleyn, arrin në vendin e katër Urdhërohet mbyllja e restoranteve në Austri për ta parandaluar COVID-19 Kartelet e drogës ekzekutojnë gazetarin, u qëllua me 11 plumba Posted: 31 Oct 2020 10:52 AM PDT Gazetari meksikan, Arturo Alba është vrare

A vlejti fatura e 1.5 miliardë eurove e mbylljes nga pandemia në Shqipëri? Telegrafi Opinione

A vlejti fatura e 1.5 miliardë eurove e mbylljes nga pandemia në Shqipëri? Telegrafi Opinione A vlejti fatura e 1.5 miliardë eurove e mbylljes nga pandemia në Shqipëri? Posted: 31 Oct 2020 08:06 AM PDT Tash vonë do të shkonim drejt izolimit të plotë brenda vendit dhe brenda shtëpisë. Frika se qytetërimit po i vinte fundi, lexohej gjithkund. Kjo mbyllje totale, edhe pse dukshëm e superekzagjeruar, gjente një justifikim ngushëllues te gjendja e vështirë e infrastrukturës sonë shëndetësore dhe frikës se mos një situatë alarmante, si në Italinë fqinje, mund të çonte drejt një kolapsi të plotë të sistemit shëndetësor. Por, patjetër, ky veprim kishte pas një faturë serioze. Përveçse rreth 400 milionë euro që do duhej të shpenzoheshin për të mbajtur shoqërinë në mbijetesë dhe ekonominë në gjendje të ngrirë, humbjet ekonomike të llogaritura nga mungesa e aktivitetit ekonomik shkojnë në rreth 1.5 miliardë euro. Kjo humbje e zhbën progresin ekonomik të

“Amazon and Google’s True Advantage” plus 3 more NYT > Technology

“Amazon and Google’s True Advantage” plus 3 more NYT > Technology Amazon and Google’s True Advantage Instagram Tries Clamping Down on Misinformation What Went Viral This Week 17 Players in Five States, Composing Over the Internet Amazon and Google’s True Advantage Posted: 30 Oct 2020 09:13 AM PDT These companies have mastered spending big to stay Big Tech. Instagram Tries Clamping Down on Misinformation Posted: 30 Oct 2020 11:23 AM PDT The photo-sharing site said it would temporarily remove its "recent" tab to slow the spread of harmful content before Tuesday's election. What Went Viral This Week Posted: 30 Oct 2020 11:16 AM PDT Halloween decorations, Harry Styles and a QAnon-adjacent missing children story broke up a wall of pre-election political news. 17 Players in Five States, Composing Over the Internet Posted: 30 Oct 2020 09:08 AM PD

“FBI: How Iranian hackers stole voter info from state election sites” plus 6 BleepingComputer.com

“FBI: How Iranian hackers stole voter info from state election sites” plus 6 BleepingComputer.com FBI: How Iranian hackers stole voter info from state election sites FBI shares technical details on Iran's fake Proud Boys emails The Week in Ransomware - October 30th 2020 - Hospitals under siege Windows 10's new resource monitor for gamers is now available Windows kernel zero-day vulnerability used in targeted attacks Over 1M Lazada RedMart accounts sold online after data breach UHS restores hospital systems after Ryuk ransomware attack FBI: How Iranian hackers stole voter info from state election sites Posted: 30 Oct 2020 03:44 PM PDT DHS CISA and the FBI today shared more info on how an Iranian state-sponsored hacking group was able to harvest voter registration info from U.S. state websites, including election sites. [...] FBI shares technical details on Iran's fake Proud B

A mundet që një gotë qumësht të “zvogëlojë” rrezikun nga diabeti i tipit 2

A mundet që një gotë qumësht të “zvogëlojë” rrezikun nga diabeti i tipit 2 A mundet që një gotë qumësht të “zvogëlojë” rrezikun nga diabeti i tipit 2 Zemaj në aksion te “kafet e vogla”, bashkë me inspektoriatin dhe Policinë mbyllin disa kafiteri Ja se cilat janë simptomat e para të kancerit ovarian Ja se si të kujdeseni për vetën pas një dështimi 10 gjërat që ndryshojnë kur të bëheni prindër Pse marrëdhëniet seksuale bëhen më pak të kënaqshme gjatë kohës Arsyet pse gratë heqin dorë nga testimi i kancerit të qafës së mitrës Çdo gjë që ju duhet të dini rreth hepatitit C Bakteret vaginale të lidhura me kancerin ovarian, studim Dhimbja e stomakut gjatë shtatzënisë: Shkaqet e zakonshme që sjellin deri te dhimbja A mundet që një gotë qumësht të “zvogëlojë” rrezikun nga diabeti i tipit 2 Posted: 31 Oct 2020 08:01 AM PDT Ka diçka të vërtetë rreth idesë së një ushqimi që mund të parandaloj

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more