Skip to main content

Posts

Showing posts from May, 2017

RTSH: “Vlora 13 ditë pa traget, Kosto për biznesin” plus 9 more

RTSH: “Vlora 13 ditë pa traget, Kosto për biznesin” plus 9 more Vlora 13 ditë pa traget, Kosto për biznesin Financat proçedojnë punonjësin e tatimeve Çështja “Doshi”, dëshmitarë për skenarin e vrasjes, Rama, Meta, Berisha e Tahiri Meta: Të rinj votoni LSI! Kandidatët për Vetting reduktohen në 68 Duahnpirja në nivele të larta Operacioni anti-drogë në qarkun e Vlorës Biznesi i pakënaqur nga autoritetet publike MA: Masa për ata që përfshihen në fushatën elektorale! Mori pjesë në fushatë, hetim për inspektorin tatimor Vlora 13 ditë pa traget, Kosto për biznesin Posted: 31 May 2017 07:25 AM PDT Prej 13 ditesh trageti i linjes Vlorë-Brindizi,nuk është ankoruar në portin e Vlores. Shkak është një defekt i rëndë në kabinën e motorrit: "Kjo është situatë jashte normales , në radhë të parë për të gjithë qytetarët dhe pastaj për të gjithë jugun e shqipërisë që e përdorin ktë linjë të Br

Albeu: “Ministri Demiraj ngushëllon familjen e policit që humbi jetën në aksident” plus 19 more

Albeu: “Ministri Demiraj ngushëllon familjen e policit që humbi jetën në aksident” plus 19 more Ministri Demiraj ngushëllon familjen e policit që humbi jetën në aksident Ministri gjerman: BE duhet të jetë më aktive në mbështetje të Ballkanit Del sondazhi i parë, ja sa mandate marrin PS, PD, LSI dhe LIBRA në Tiranë (FOTO LAJM) Avancon Intel, me proçesorë 30% më të shpejtë Kroos zgjedh perforcimin ideal për Realin Mustafa, thirrje qytetarëve për në tubimin e nesërm Çaji i zi zvogëlon rrezikun nga sulmi në zemër Bamir Topi lëshon ?bombën?, zbulon skenarin e Berishës Vuçiç kërkon kujdes të veçantë për serbët e Maqedonisë Skender Hyseni mohon kategorikisht koalicionin me PDK-në Reali i Madridit në Cardiff jo vetëm për fitimin e trofeut Bleu fostoksinë në farmaci pranë konviktit të shkollës, adoleshenti i jep fund jetës Spasovski pranon nesër detyrën në Ministrinë e Punëve të Brendshme

5 Things You Won’t Believe Which Actually Exist! Top 5 Trends

5 Things You Won’t Believe Which Actually Exist! Top 5 Trends 5 Things You Won’t Believe Which Actually Exist! Posted: 31 May 2017 11:48 AM PDT You are subscribed to email updates from Top 5 Trends . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

INSAJDERI: “Pacolli premton se brenda gjashtë muajve kosovarët lëvizin pa viza” plus 19 more

INSAJDERI: “Pacolli premton se brenda gjashtë muajve kosovarët lëvizin pa viza” plus 19 more Pacolli premton se brenda gjashtë muajve kosovarët lëvizin pa viza Besa triumfon në Kupë, Llapi mbetet jashtë Evropës Ushtria amerikane godet me sukses raketën “armike” Kurti premton institucione të përbashkëta Kosovë-Shqipëri Lista Serbe nisë fushatën duke festuar betimin e Vuçiqit si president Arrin në 90 numri i të vrarëve në Kabul Pas zgjedhjeve, format i ri i dialogut Etiopia bllokon qasjen në internet ditën e provimeve shtetërore 1 milion e 872 mijë votues në zgjedhjet parlamentare Humoristët rusë i mashtruan liderët e Malit të Zi Kryetari i VV-së ia përmend Haradinajt ngatërrimin e figurave kombëtare me priftrinj Maqedoni, përplasje mes Xhaferit dhe deputetëve të VMRO-së Podujeva është dëshmi e qeverisjes së mirë të LDK-së, sipas Mustafës Dyshime rreth moshës së lojtarit të ri të M

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more