Skip to main content

Posts

Showing posts from January, 2019

CNET: “Amazon’s surging revenue growth shows signs of slowing - CNET” plus 24 more

CNET: “Amazon’s surging revenue growth shows signs of slowing - CNET” plus 24 more Amazon’s surging revenue growth shows signs of slowing - CNET Facebook removes activity related to alleged Iranian influence campaign - CNET How long can your phone survive in a polar vortex? - CNET Nissan lets you know what size TV will fit in each of its SUVs ahead of the big game - Roadshow Lowe's pulls the plug on the Iris smart home platform - CNET Microsoft Super Bowl ad features kids gaming with Xbox Adaptive Controller - CNET Selling fake followers and likes is illegal, landmark settlement finds - CNET Super Bowl 2019 ads so far: Watch them here - CNET Fortnite season 7, week 9 challenges and how to pop 10 golden balloons - CNET Uber adds public transportation to its app, starting with Denver - CNET Lexus NX gains Mark Levinson audio with new special edition

“Dragon Ball Super: Broly (2018) HD” plus 4 more Filmaon.com

“Dragon Ball Super: Broly (2018) HD” plus 4 more Filmaon.com Dragon Ball Super: Broly (2018) HD Piercing (2019) HD We Are Your Friends (2015) HD We Need to Talk About Kevin (2011) HD Bigger (2018) HD Dragon Ball Super: Broly (2018) HD Posted: 31 Jan 2019 11:27 AM PST Dragon Ball Super: Broly (2018) HD Filmaon.cc Goku dhe Vexhita ndeshen me Brolin, një luftëtar sajan ndryshe nga çdo luftëtar që janë ndeshur më parë. … The post Dragon Ball Super: Broly (2018) HD appeared first on Filmaon.cc . Piercing (2019) HD Posted: 31 Jan 2019 09:02 AM PST Piercing (2019) HD Filmaon.cc Një bashkëshort e baba largohet për një udhëtim biznesi nga sa kuptohet, por me planin për të thirrur një prostitutë në dhomën e tij të hotelit e për ta vrarë pa lënë gjurmë… The post Piercing (2019) HD appeared first on Filmaon.cc . We Are Your Friends (2015) HD Posted: 31 Jan 2019 07:04 AM PST We

Bota Sot: “N?na serbe vret foshnjat binjake: Nj?r?n e plasa n? mur dhe e fsheha brenda nj? arushi lod?r” plus 24 more

Bota Sot: “N?na serbe vret foshnjat binjake: Nj?r?n e plasa n? mur dhe e fsheha brenda nj? arushi lod?r” plus 24 more N?na serbe vret foshnjat binjake: Nj?r?n e plasa n? mur dhe e fsheha brenda nj? arushi lod?r Vu?iq mbron Kaliniqin i cili ka th?n? se ?sht? momenti i fundit p?r t? zgjidhur problemin me Kosov?n Lista Serbe th?rret protest? p?r nes?r para zyrave t? BE-s? dhe EULEX-it Dodik: Zgjidhja e "??shtjes s? Kosov?s" do t? ndikoj? edhe te Bosnja Vu?iq: Si t? zgjidhen ??shtjet tjera me Kosov?n kur s’po zgjidhet as taksa Albulena Haxhiu: Tha?i po e k?rkon heqjen e taks?s sepse at? po e k?rkon Vuqiqi Raporti dramatik i CIA-s? p?r 2019: N? Ballkanin Per?ndimor mund t? ket? dhun?, mos durim dhe konflikt t? armatosur Haxhiu e Kurti iu premtojn? p?rkrahje sh?rbyesve civil? Ky ?sht? deputeti q? k?rkon t? ulen pagat e deputet?ve dhe t? Qeveris? Dalin pagat p?r sh?rbyesit e administrat?s p

Pas 20 vitesh në Amerikë, përgjithmonë në Shqipëri: Shqiptarët ëndërrojnë, pa ditur çmimin që do ta paguajnë Telegrafi Opinione

Pas 20 vitesh në Amerikë, përgjithmonë në Shqipëri: Shqiptarët ëndërrojnë, pa ditur çmimin që do ta paguajnë Telegrafi Opinione Pas 20 vitesh në Amerikë, përgjithmonë në Shqipëri: Shqiptarët ëndërrojnë, pa ditur çmimin që do ta paguajnë Posted: 31 Jan 2019 05:51 AM PST Aneta Mihali Xhiku Pas 20 vjet emigrimi, diç kam mësuar për dhimbjet e shpirtit nga vetmia dhe çrrënjosja. Shqiptarët ëndërrojnë Amerikën, pa ditur çmimin emocional, shëndetësor, familjar, profesional e shoqëror që duhet paguar për komoditetin ekonomik. Në 4-5 vjet, pjesa dërrmuese e emigrantëve shqiptarë blejnë shtëpi e makina, fëmijët mësojnë në shkolla të mira ku ambicia e trashëguar nga prindërit, dalë nga një vend pa mundësi, i nxjerr në krye të klasës. Nëse ke qenë profesionist në Shqipëri, synon të arrish të paktën në po atë nivel, por kjo kërkon përpjekje titanike që shpejt kthehen në stres. Mundësitë të joshin të punosh më shumë, hyn në borxh që të blesh me të mir

“Kjo është arsyeja se përse na rrëqethet mishi kur marrim lajme të këqija” plus 1 more Mistere

“Kjo është arsyeja se përse na rrëqethet mishi kur marrim lajme të këqija” plus 1 more Mistere Kjo është arsyeja se përse na rrëqethet mishi kur marrim lajme të këqija Posted: 30 Jan 2019 11:02 PM PST Të gjithëve na ka ndodhur të paktën një herë të vetme, që të na bëhet lëkura "me kokrra" kur dëgjojmë ndonjë lajm jo të mirë, apo kur jemi shumë të lumtur për diçka. This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now Test personaliteti, cila është gjëja e parë që shihni? Posted: 29 Jan 2019 01:42 AM PST Fotografia është krijuar nga Octavio Ocampo dhe është kombinimi i tre imazheve që shihen ndryshe nga njerëzit. Gjëja e parë që do arrini të shihni tregon personalitetin tuaj. This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now You are subscribed to email updates from Mistere . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered

“Kryemadhi sulmon ministren nga Kosova: Këtu në Shqipëri ka rregulla, mos u sill si halabakë!” plus 9 more Ekonomia Online

“Kryemadhi sulmon ministren nga Kosova: Këtu në Shqipëri ka rregulla, mos u sill si halabakë!” plus 9 more Ekonomia Online Kryemadhi sulmon ministren nga Kosova: Këtu në Shqipëri ka rregulla, mos u sill si halabakë! Thaçi flet në telefon me këshilltarin e Trumpit, zbulon detaje nga biseda Regjisori amerikan bën film dokumentar për Zahir Pajazitin Përfundon takimi Haradinaj, Limaj e Ahmeti, asnjë deklarim për mediet SHBA-ja kërkon pezullimin e menjëhershëm të taksës, e fton Kosovën ta vlerësojë rëndësinë e raporteve me Washingtonin 10 elementet që i nevojiten skuadrës tënde Greqia ditët e ardhshme do ta ratifikojë hyrjen e Maqedonisë në NATO Edhe Shpend Ahmeti në takim me koalicionin dhe presidentin Sonte në orën 00:00 mbyllet Qeveria Amerikanët paralajmërojnë: Ndikimi i Rusisë mbetet kërcënimi kryesor në Ballkan Kryemadhi sulmon ministren nga Kosova: Këtu në Shqipëri ka rregulla, mos u sil

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more