Skip to main content

Posts

Showing posts from January, 2017

NBC Sports: “Super Bowl LI: Atlanta Falcons have to prove themselves to gain respect” plus 1 more

NBC Sports: “Super Bowl LI: Atlanta Falcons have to prove themselves to gain respect” plus 1 more Super Bowl LI: Atlanta Falcons have to prove themselves to gain respect Posted: 26 Jan 2017 09:01 PM PST From Donald Trump to Lady Gaga, Super Bowl LI prop bets Posted: 26 Jan 2017 02:51 PM PST You are subscribed to email updates from NBC Sports . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

Forumi Shqiptar: “Urime e pershumvjet ditlindjen t'nderuem antar t'forumit shqiptar >” plus 7 more

Forumi Shqiptar: “Urime e pershumvjet ditlindjen t'nderuem antar t'forumit shqiptar >” plus 7 more Urime e pershumvjet ditlindjen t'nderuem antar t'forumit shqiptar > Ushtarët grekë me origjinë shqiptare mund të dënohen rëndë Rilindasit Rama i bien pendët: Bie ndjeshëm besimi i shqiptarëve tek institucionet e vendit Qeveria e Rilindjes: Rilindëm industrinë e rafinimit të naftës. Punëtorët në grevë: 4 muaj pa paga! Artan Hoxha: Rilindja socialiste fiskale që na kushtoi mbi 500 milionë euro! Kryepeshkopi Anastas: Kisha u ngrit nga gërmadhat, për të unë u bëra “lypës ndërkombëtar” DOKUMENTI/Gazeta e deputetes së Ramës:Vllahutin 1.6 milion euro vilë, BE bashkëjeton me korrupsionin Sot festojnë ditëlindjen : Urime e pershumvjet ditlindjen t'nderuem antar t'forumit shqiptar > Posted: 26 Jan 2017 08:35 PM PST Valoni, TONI-TORONTO, elfior, GRESI30, enoel, Medi

Koha.net: ““Bombardimet e NATO-s nuk kanë lënë prapa radioaktivitet” [video]” plus 19 more

Koha.net: ““Bombardimet e NATO-s nuk kanë lënë prapa radioaktivitet” [video]” plus 19 more “Bombardimet e NATO-s nuk kanë lënë prapa radioaktivitet” [video] PDK e LDK do të paraqesin financat vetëm pasi këtë e kërkoi BE-ja [dokument] Berisha zbulon një porosi të SHBA-ve për Kosovën, thotë Serbia do edhe Pejën [video] Kajtazi e Molliqaj përplasen në Rubikon për “Rastin Dehari” [video] Molliqaj i quan pretendime të pabazuara fjalët e Kajtazit se Dehari u vetëvra Kajtazi: Astrit Dehari është vetëvrarë [video] Kajtazi akuzon avokatin Gashi për joprofesionalizëm e njëanshmëri [video] Molliqaj: Deklaratat e kreut të njësitit antiterrorizëm kanë pasur qëllime politike Qasja e Vetëvendosjes është “sulm ndaj gjyqësorit”, thotë Kajtazi Kuvendi i Shqipërisë miratoi linjën e transmisionit me Maqedoninë Molliqaj tregon pse janë jokredibilë dëshmitarët e pse “duhej arrestuar” Visar Ymeri [video]

Zëri: “Minxhozi: Shqiptarët e Shqipërisë të shqetësuar për situatën në Kosovë” plus 29 more

Zëri: “Minxhozi: Shqiptarët e Shqipërisë të shqetësuar për situatën në Kosovë” plus 29 more Minxhozi: Shqiptarët e Shqipërisë të shqetësuar për situatën në Kosovë Në Mitrovicë sulmohet deputeti i parlamentit serb Ja kundër kujt mund të luaj Barcelona në gjysmëfinale të Copa del Reyt Muri ilegal nuk është pjesë e projektit të BE’së, thotë Hoxhiq Pas kritikave të Trumpit për NATO'n, Evropa po mendon ta krijojë ushtrinë e vet Trump për herë të parë fluturon me “Air Force One” dhe “Marine One” (Foto/Video) Barcelona shënon pesë gola dhe kualifikohet në gjysmëfinale Unitedi mposhtet, por kalon në finale Pse martohen njerëzit, edhe kur se duan njëri – tjetrin? Konsumimi i rrepave i sjell shëndet organizmit Ju del gjumi natën, mos i bëni këto dy gjëra Franca fiton kundër Sllovenisë CAS zbulon detajet si Skënderbeu kurdisi ndeshjet May është nën presion para takimit me Presidentin Tr

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more