Skip to main content

Posts

Showing posts from April, 2017

RTSH: “Basha: Zgjedhjet e 7-majit në Kavajë do të pamundësohen në mënyrë paqësore” plus 7 more

RTSH: “Basha: Zgjedhjet e 7-majit në Kavajë do të pamundësohen në mënyrë paqësore” plus 7 more Basha: Zgjedhjet e 7-majit në Kavajë do të pamundësohen në mënyrë paqësore Biba: Shqipëria synon medaljen në evropian KQZ-ja nis verifikimin e listave të kandidatëve Sekuestrohen 1.9 tonë lëndë narkotike marijuanë dhe 3 armë zjarri Meta: Bojkoti nuk është zgjidhje Maqedoni:Brajan Ji, takime për formimin e qeverisë me krerët kryesorë politike Havana: Rrëzohet avioni kuban Pogradeci-Lushnja, Sot (14:00), Drejtpërdrejt në RTSH Basha: Zgjedhjet e 7-majit në Kavajë do të pamundësohen në mënyrë paqësore Posted: 30 Apr 2017 07:07 AM PDT Lulzim Basha befasoi mbështetësit, me akuzën se shumica përmes parave të korrupsionit ka tentuar të bleje edhe në radhët e së djathtes, në përpjekje sipas Kryedemokratit për ti dhënë vendit zgjedhje fasadë me opozitë të emëruar. " 500 mijë euro iu afruan vetëm një krye

Albeu: “?Lekë dhe seks, ose të publikova fotot intime?, emigranti i nxin jetën nënës me fëmijë” plus 17 more

Albeu: “?Lekë dhe seks, ose të publikova fotot intime?, emigranti i nxin jetën nënës me fëmijë” plus 17 more ?Lekë dhe seks, ose të publikova fotot intime?, emigranti i nxin jetën nënës me fëmijë ?Lekë dhe seks, ose të publikova fotot intime?, emigranti i nxin jetën nënës me fëmijë A e dini pse hapësirat për kopsa në këmishë janë horizontale në jakë? Ky është biznesmeni që i zuri vendin në liste Fatmir Toçit ?Çfarë kanë grekët me ty?, ja si i kthehet Rama qytetarit (FOTO LAJM) Zoran Zaev nuk dorëzohet: Do krijojmë qeveri të re U hoqën nga puna burrë e grua për një status në FB, rrëfehet çifti: Liria nuk ka çmim A mund ta gjeni hajdutin në këtë imazh? (FOTO LAJM) Ish-banori i BB ?kapet? me Encën: I paske bërë zbor fast-foodit (VIDEO) Rashica hyn në histori të Vitesses, feston me flamurin e Kosovës dhe Shqipërisë (VIDEO) Vitesse fiton Kupën e Holandës Njihuni me bashkëshortin dhe djalin e Erla

“Turqi: Arrestohet një iranian për kontrabandë të pjesëve të sistemeve anti-tank” plus 19 more Radio Evropa e Lirë

Radio Evropa e Lirë “Turqi: Arrestohet një iranian për kontrabandë të pjesëve të sistemeve anti-tank” plus 19 more Radio Evropa e Lirë Turqi: Arrestohet një iranian për kontrabandë të pjesëve të sistemeve anti-tank Navalny mund të ketë pësuar dëmtim të përhershëm të syrit nga një sulm me ngjyrë Arrestohen 46 persona për sulmin në xhaminë në Medina Analistët: Të ridefinohet dialogu Kosovë-Serbi, përpara se të vazhdojë Merkel takohet me Mbretin saudit Khamenei kritikon politikën e Rohanit karshi Perëndimit Sektori privat, pa sindikata nga frika e humbjes së punës Arrestohet lideri opozitar në Bjellorusi Vritet në Stamboll themeluesi i një televizioni në persisht Ditë zie në Kirgizi për viktimat nga rrëshqitjet e dheut Papa kërkon ndërmjetësim ndërkombëtar për krizën me Korenë e Veriut Vriten 5 militantë të Al-Kaidës në Jemen Fotografitë e javës Rohani paralajmëron për

“Arrestohet një anëtar i VV’së pse kishte rrokullisur kamionët e EULEX’it” plus 9 more Ferizaj Press

“Arrestohet një anëtar i VV’së pse kishte rrokullisur kamionët e EULEX’it” plus 9 more Ferizaj Press Arrestohet një anëtar i VV’së pse kishte rrokullisur kamionët e EULEX’it Ramush Haradinaj i rikthehet ecjes nëpër bjeshkë (FOTO) Departamenti i Gazetarisë organizon javën e ardhshme “Prishtina Media Days” Aliu: Forumet e grave në parti politike, mashtrimi më i madh që burrat ua bëjnë grave Dobësohuni për një ditë Doni të bëheni të pasur, merreni këtë këshillë Pse gratë qajnë në dasma? Kjo selfie e terrorizoi Instagramin (Foto) Zhduket nga radari aeroplani me 39 pasagjerë Vizituan 45 vendet e Evropës brenda nëntë muajve e gjysmë, shikoni si kaluan në Kosovë e Shqipëri (Video) Arrestohet një anëtar i VV’së pse kishte rrokullisur kamionët e EULEX’it Posted: 30 Apr 2017 08:05 AM PDT "Aktivisti Arifaj është ndalur dhe arrestuar për shkak të aksionit të rrotullimit të xhipave, i vit

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more