Skip to main content

Posts

Showing posts from November, 2018

CNET: “Alfa Romeo to add Jeep Compass-based SUV - Roadshow” plus 24 more

CNET: “Alfa Romeo to add Jeep Compass-based SUV - Roadshow” plus 24 more Alfa Romeo to add Jeep Compass-based SUV - Roadshow How to turn your lights on automatically when you get home with IFTTT - CNET 'Alexa, play Apple Music' video - CNET Google Hangouts gets hung out to dry in 2020, report says - CNET How to DIY a digital holiday picture frame with an Echo Show or Google Home Hub - CNET Faraday Future's fight against investor Evergrande not going well, report says - Roadshow How to keep your house warm this winter - CNET The 'Not Pink' Pixel 3 under a macro lens - CNET Mazda studying a rotary with Skyactiv-X technology - Roadshow Care by Volvo subscription service getting an update in February - Roadshow ISS robot accuses crew of being mean - CNET Facebook to stream Buffy, Firefly and Angel so you'll watch with friend

“Bhavesh Joshi Superhero (2018) HD” plus 2 more Filmaon.com

“Bhavesh Joshi Superhero (2018) HD” plus 2 more Filmaon.com Bhavesh Joshi Superhero (2018) HD Harry Brown (2009) HD Maximum Risk (1996) HD Bhavesh Joshi Superhero (2018) HD Posted: 30 Nov 2018 03:14 AM PST Bhavesh Joshi Superhero (2018) HD Filmaon.org Historia e Bavesh Xhoshit, një superhero indian, që nis të përmbushë dëshirën e shokut të vrarë për të pastruar dhe reformuar vendin, duke u stërvitur dhe duke u shfaqur me një maskë… The post Bhavesh Joshi Superhero (2018) HD appeared first on Filmaon.org . Harry Brown (2009) HD Posted: 30 Nov 2018 02:37 AM PST Harry Brown (2009) HD Filmaon.org Një ish-ushtarak i moshuar dhe i ve kërkon të hakmerret për vrasjen e shokut të tij më të mire, duke siguruar mënyrën e vet të drejtësisë… The post Harry Brown (2009) HD appeared first on Filmaon.org . Maximum Risk (1996) HD Posted: 30 Nov 2018 02:31 AM PST Maximum Risk (1996) HD Filmaon

Bota Sot: “Vu?iq: Formimi Ushtris? s? Kosov?s na d?rgon n? katastrof?” plus 22 more

Bota Sot: “Vu?iq: Formimi Ushtris? s? Kosov?s na d?rgon n? katastrof?” plus 22 more Vu?iq: Formimi Ushtris? s? Kosov?s na d?rgon n? katastrof? Blerjet deri n? 175 euro nuk preken nga tarifa p?r importet nga Serbia dhe Bosnja Publikohet dokumenti sekret: Legjioni i kriminelit Legija kishte sulmuar familjen Jashari m? 5 mars Aktakuz? ndaj personit q? b?ri hajgare me vetur?n e Policis? Da?iqi e Jovanoviqi grinden rreth Kosov?s Si u festua 28 N?ntori n? Ulqin?! Vojisllav Sheshel shpallet p?rfundimisht kriminel lufte Aktakuz? p?r shfryt?zim t? kund?rligjsh?m t? vetur?s zyrtare D?nohen me 48 vjet burg pjes?marr?sit n? vrasjen e policit Shemsi Gashi Hoti n?nshkroi Marr?veshje Bashk?punimi me kryetarin e Komun?s s? Mitrovic?s Prokuroria Speciale do t? k?rkoj? ekstradimin e Radoji?iqit Ljajiq: Zgjidhja p?r taks?n vet?m me presion politik nga bashk?sia nd?rkomb?tare Jevtiq: Politika populliste e

“Hajgaret pa krip të Ramës në Kosovë!” plus 2 more Telegrafi Opinione

“Hajgaret pa krip të Ramës në Kosovë!” plus 2 more Telegrafi Opinione Hajgaret pa krip të Ramës në Kosovë! Lajmet e rrejshme ndër shqiptarë, burojnë nga institucionet e shtetit Dy duar për një shqiponjë Hajgaret pa krip të Ramës në Kosovë! Posted: 30 Nov 2018 01:42 AM PST Të dielën, vende-vende shiu ra me gjyma! Qielli i përzhitur mërzie të ndillte për mos me e qitë kryet në dritare. Pisk do e kenë pasur edhe barinjtë anembanë atyre rrëpirave, ku tushti e era të prekin palcën. Një ditë e denjë për paqe e prehje ku edhe hasmi lihet në punën e tij. Në të drejtë të Zotit, fare mirë mund të pushonte e qetohej ndanë zjarrit edhe ekipi qeveritar! Mund ta kalonin atë të lume kohë duke pjekur e nxjerrë gështenja me duart e veta, duke fjetur si maçokër mbi postiqe plot shend e gërhimë, duke numëruar të mirat që i kanë bërë vatanit e sidomos ato që do t'i bëjnë mot, e mbi të gjitha, duke medituar mbi madhështinë e liderit pa

Trekëndëshi i Nevadës, misteri i zonës ku janë zhdukur mbi 2.000 avionë Express Mistere

Trekëndëshi i Nevadës, misteri i zonës ku janë zhdukur mbi 2.000 avionë Express Mistere Trekëndëshi i Nevadës, misteri i zonës ku janë zhdukur mbi 2.000 avionë Posted: 29 Nov 2018 01:13 PM PST Misteri mbulon një zonë të gjerë sa gjysma e përmasave të Anglisë, që ndodhet në Nevada të SHBA-së perëndimore, ku në 60 vitet e fundit janë zhdukur më shumë se 2,000 avionë. This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now You are subscribed to email updates from Mistere . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

“Pse gjyshja nga ana e mamasë është më e rëndësishme për fëmijën? E tregon edhe shkenca” plus 3 more Express Shneta

“Pse gjyshja nga ana e mamasë është më e rëndësishme për fëmijën? E tregon edhe shkenca” plus 3 more Express Shneta Pse gjyshja nga ana e mamasë është më e rëndësishme për fëmijën? E tregon edhe shkenca Një dietë e veçantë me pak kalori mund ta shërojë diabetin e tipit 2 Keni dhimbje stomaku? Ja si mund t'a kaloni në kushte shtëpie Mos u lani me ujë të nxehtë në dimër, ajo që mund t’ju ndodhë mund të jetë katastrofale Pse gjyshja nga ana e mamasë është më e rëndësishme për fëmijën? E tregon edhe shkenca Posted: 30 Nov 2018 09:50 AM PST Gjyshi dhe gjyshja si nga ana e mamasë, por edhe nga ana e babait luajnë një rol të rëndësishëm në rritjen e një fëmijë. This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now Një dietë e veçantë me pak kalori mund ta shërojë diabetin e tipit 2 Posted: 30 Nov 2018 04:05 AM PST Shërbimi Kombëtar i Shëndetit në Britani të madhe do t'i ftojë

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more