Skip to main content

Posts

Showing posts from March, 2017

RTSH: “Hahn këshillon opozitën të hyjë në parlament, të marri pjesë në zgjedhje dhe të kontribuojë për reformat” plus 9 more

RTSH: “Hahn këshillon opozitën të hyjë në parlament, të marri pjesë në zgjedhje dhe të kontribuojë për reformat” plus 9 more Hahn këshillon opozitën të hyjë në parlament, të marri pjesë në zgjedhje dhe të kontribuojë për reformat Vllaznia mund Tiranën 2-1 në Selman Stërmasi Kategoria e Parë: Programi për javën e 4-rt të fazës së tretë Bruksel, samiti i NATO-s, diskutohen tema kushtuar sigurisë globale Guvernatori Sejko takohet me përfaqësues të BERZH Krujë: ADISA hap qendrën me një ndalesë One Stop Shop në Krujë Plani anti-kanabis, zbardhet strategjia e qeverisë për ta luftuar Një fondacion që kremton lidhjet Bosnje-Shqipëri Ermonela Jaho nga ROH në 1500 kinema me Butterfly Rama, vizitë zyrtare në Zvicër Hahn këshillon opozitën të hyjë në parlament, të marri pjesë në zgjedhje dhe të kontribuojë për reformat Posted: 31 Mar 2017 12:20 PM PDT Komisioneri për Zgjerimin Johanes Hahn du

Try Not To Laugh Watching Funny Fails Video / March 2017 Pt.12 - Vine Age✔ Vine Age

Try Not To Laugh Watching Funny Fails Video / March 2017 Pt.12 - Vine Age✔ Vine Age Try Not To Laugh Watching Funny Fails Video / March 2017 Pt.12 - Vine Age✔ Posted: 31 Mar 2017 02:27 PM PDT You are subscribed to email updates from Vine Age . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

“Kokollari : Ministria e Shëndetësisë ka shpallë 17 vende të lira pune për shëndetësinë ferizajase” plus 9 more Ferizaj Press

“Kokollari : Ministria e Shëndetësisë ka shpallë 17 vende të lira pune për shëndetësinë ferizajase” plus 9 more Ferizaj Press Kokollari : Ministria e Shëndetësisë ka shpallë 17 vende të lira pune për shëndetësinë ferizajase Shumë vende do të përballen me ndërprerje të energjisë elekrike këtë vikend “Luboteni” fitues i Kupës së Kosovë ODK publikon gjetjet për llogaridhënie të pushtetit ekzekutiv për Ballkanin Perëndimor Në Ferizaj konfiskohet një AK-47 Reçica: Ushtria të bëhet vetëm me ndryshime kushtetuese QEVERIA E KOSOVËS E TRETA NË BALLKAN PËR TRANSPARENCË A është natyral mjalti që po konsumoni? Ja si ta kuptoni I bën një foto të bijës, më pas kupton çfarë kishte rrezikuar vogëlushja Binjaket përjashtohen nga shkolla për një motiv qesharak Kokollari : Ministria e Shëndetësisë ka shpallë 17 vende të lira pune për shëndetësinë ferizajase Posted: 31 Mar 2017 09:31 AM PDT Ministria

INSAJDERI: ““Mount Everest” pastrohet nga mbeturinat” plus 19 more

INSAJDERI: ““Mount Everest” pastrohet nga mbeturinat” plus 19 more “Mount Everest” pastrohet nga mbeturinat Raul rikthehet te Real Madridi Mbretëresha komunikon me çantë, ja sinjalet sekrete Beyonce pjesë e ribërjes së filmit të animuar “Disney Lion King” Zyrtare: St. Gallen bashkon dy vëllezërit shqiptarë Këngët e Nexhmije Pagarushës tani edhe në tregun ndërkombëtar Qeveria lejon në heshtje zgjedhjet e Serbisë në Kosovë Bieber fotografohet me modelen e “nxehtë” braziliane [foto] Imami shqiptar kërkon falje për humorin me priftërinjtë Kështjella më e vogël në Britani shitet për 550 mijë funte Vizitë historike e Ramës në Zvicër Iraniani dënohet me vdekje pasi fyeu fenë islame në “Messenger” Në rrezik organizimi i “DokuFest” këtë edicion Në Napoli shesin letra higjienike me fytyrën e Higuain [foto] Prishtina merr fitoren e parë nën drejtimin e Thaçit Bilanci pozitiv bux

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more