Skip to main content

Posts

Showing posts from April, 2019

CNET: “Indiegogo campaign for bizarre Energizer phone with huge battery fails, surprises nobody - CNET” plus 24 more

CNET: “Indiegogo campaign for bizarre Energizer phone with huge battery fails, surprises nobody - CNET” plus 24 more Indiegogo campaign for bizarre Energizer phone with huge battery fails, surprises nobody - CNET Best Apple TV remote cases for less than $10 - CNET Facebook's new Oculus Rift S vs. Oculus Quest: Which VR headset is for you? - CNET Drone danger at airports? Not if this task force can help it - CNET Samsung: Exploded Galaxy S10 5G 'caused by external impact' - CNET Apple iPhone sales drop, but aren't as bad as predicted - CNET Budget-friendly Nokia 4.2 coming to US for $189, runs Android One - CNET Microsoft helping veterans rehabilitate with Xbox Adaptive Controller - CNET 2020 Mitsubishi Outlander Sport gets a striking new look - Roadshow How to watch Reds baseball in 2019 without cable - CNET Amazon will open a new Denver

“The Box (2009) HD” plus 1 more Filmaon.com

“The Box (2009) HD” plus 1 more Filmaon.com The Box (2009) HD Posted: 30 Apr 2019 11:00 AM PDT The Box (2009) HD Filmaon.cc Një kuti e vogël prej druri arrin në pragun e një çifti të martuar, të cilët e dinë se hapja e tij do tu japë atyre një milion dollarë dhe të vrasin dikë që nuk e njohin. The post The Box (2009) HD appeared first on Filmaon.cc . Kontroll (2003) HD Posted: 30 Apr 2019 11:52 AM PDT Kontroll (2003) HD Filmaon.cc Një tregim për një të ri të çuditshëm, Bulçu; inspektorët në ekipin e tij, të gjithë pa përjashtim karaktere të këndshëm; një ekip rivalësh të inspektimit të biletave dhe gara përgjatë shinave… Dhe një përrallë rreth dashurisë… The post Kontroll (2003) HD appeared first on Filmaon.cc . You are subscribed to email updates from Movies – Filmaon.cc . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amphitheatre Parkway, M

Bota Sot: “Brnabi? fyen shqiponj?n shqiptare: M? kan? zhg?njyer postimet e Edi Ram?s, n? t? cilat futbollist?t b?jn? shenj?n e pul?s shqiptare” plus 16 more

Bota Sot: “Brnabi? fyen shqiponj?n shqiptare: M? kan? zhg?njyer postimet e Edi Ram?s, n? t? cilat futbollist?t b?jn? shenj?n e pul?s shqiptare” plus 16 more Brnabi? fyen shqiponj?n shqiptare: M? kan? zhg?njyer postimet e Edi Ram?s, n? t? cilat futbollist?t b?jn? shenj?n e pul?s shqiptare Vu?iq: "T? gjith? kan? par? cirkun e Tha?it dhe Haradinajt n? Berlin, ?ka na duhet ne njohja e tyre?" New York Times: Samiti n? Berlin, varrosje e ides? s? ndarjes dhe shk?mbimit t? territoreve Kocijan?iq: Dialog ?sht? vet?m ai q? nd?rmjet?sohet nga BE-ja Vu?iq flet p?r taksat: Nuk besoj se ishte vendim i pavarur i Kosov?s Ish-agjenti i SHIK-ut, k?rkon taks? t? p?rjetshme kund?r Serbis? Dalin pamjet: Ja ?far? b?ri Leonora Jakupi n? FARK Vu?iq: Sot jemi n? pozit? m? t? mir? se para samitit t? Berlinit Washington Post: Pa l?vizje n? dialogun Kosov?-Serbi Obradoviq: Vu?iq dialog me Tha?in n? Berlin, por jo me opo

“Basha: Shqipërisë nuk do i hapen negociatat, ja pse” plus 9 more Ekonomia Online

“Basha: Shqipërisë nuk do i hapen negociatat, ja pse” plus 9 more Ekonomia Online Basha: Shqipërisë nuk do i hapen negociatat, ja pse KB Rahoveci kundërshton Rregulloren e Komunës për palestrën, paralajmëron masa për shfuqizimin e saj Veseli falënderon Kongresin Amerikan, që hapi dyert për dëshmitë e dhunës që Serbia bëri në Kosovë Naruhito shpallet perandor i ri i Japonisë Në Berlin, Shkupit iu bënë të qarta detyrimet për ecjen drejt BE-së Gjarpër në autobus, tmerrohen pasagjerët në Skoci Përpjekja për grushtshtet në Venezuelë – Guaido thotë se qëndron i patundur Dibra i jep titullin “Qytetar Nderi”, Rama e refuzon Si dukeshin yjet para se ta ndryshonin drastikisht pamjen e tyre? Largoni rrudhat në fytyrë përmes këto veprimeve Basha: Shqipërisë nuk do i hapen negociatat, ja pse Posted: 30 Apr 2019 10:34 AM PDT Sipas kreut të PD-së, Lulzim Basha, Shqipëria nuk mund të përfitojë ha

“Mustafa Nano dhe gabimi i radhës me Cërnojeviqët” plus 1 more Telegrafi Opinione

“Mustafa Nano dhe gabimi i radhës me Cërnojeviqët” plus 1 more Telegrafi Opinione Mustafa Nano dhe gabimi i radhës me Cërnojeviqët Posted: 30 Apr 2019 08:13 AM PDT Martesat e sundimtarëve mesjetarë, shumicën e herëve nuk janë bërë në bazë të përkatësisë etnike – shpesh as fetare. Emocioni nacional lindi shumë më vonë. Dallimi gjuhësor në këto raste ishte inferior përball interesit politik. Për këtë arsye, edhe në Ballkan, fronet mbretërore, principatat apo familjet feudale kanë zgjedhur martesat në përputhje me interesat ekonomiko-ushtarake. Janë të gjitha të vërteta: Stefan Cërnojeviqi ka qenë i martuar me Mara Kastriotin; Ivan Cërnojeviqi me Gojsava Aranitin; Stefan Brankoviqi me Angjelina Aranitin; Gjuraq Cërnojeviqi me vajzën e Kojë Zaharisë (familja Cërnojeviq nga shqiptarët njihet edhe si Gjuraziu); Dhimitër Progoni me vajzën e Stefan Nemanjës së II-të; Gjergj Balsha me vajzën e Lazar Hrebelanoviqin; Stefan Uroshi me Jelenën e anzhuinëve

“Emotet Trojan Is the Most Prevalent Threat in Healtcare Systems” plus 7 BleepingComputer.com

“Emotet Trojan Is the Most Prevalent Threat in Healtcare Systems” plus 7 BleepingComputer.com Emotet Trojan Is the Most Prevalent Threat in Healtcare Systems Google Docs Says Chromium-Based Microsoft Edge Is Not Supported New Phishing Campaign From 'FBI Director Wray' is Hysterical $1.75 Million Stolen by Crooks in Church BEC Attack Crooks Build Fake Hack Tools and Game Cheats for Profit Botnet of Over 100K Devices Used to DDoS Electrum Servers Exposed Database Leaks Addresses, Income Info of Millions of Americans Windows 10 Users Avoiding October 2018 Update Shows Report Emotet Trojan Is the Most Prevalent Threat in Healtcare Systems Posted: 30 Apr 2019 08:03 AM PDT Almost 80% of the malware affecting computer systems in the healthcare industry are trojans and the most common of them is Emotet, a report today shows. [...] Google Docs Says Chromium-Based Microsoft Edge Is

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more