Skip to main content

Posts

Showing posts from November, 2021

“Biden shqipton gabimisht emrin e variantit të ri të coronavirusit, të njëjtën gjë e bën edhe Fauci” plus 2 more Telegrafi Dështime

“Biden shqipton gabimisht emrin e variantit të ri të coronavirusit, të njëjtën gjë e bën edhe Fauci” plus 2 more Telegrafi Dështime Biden shqipton gabimisht emrin e variantit të ri të coronavirusit, të njëjtën gjë e bën edhe Fauci Inskenoi martesën për të fituar vëmendjen e ish-partnerit, angazhoi frizer, fotograf e grimer – as tërë këto nuk i kryen punë Doktorit të famshëm në TikTok me 13 milionë ndjekës i ndalohet të kryejë operacione në Australi Biden shqipton gabimisht emrin e variantit të ri të coronavirusit, të njëjtën gjë e bën edhe Fauci Posted: 30 Nov 2021 11:58 AM PST Presidenti amerikan Joe Biden dhe këshilltari për Shëndetësi i Shtëpisë së Bardhë, Anthony Fauci, kanë habitur opinionin kur vazhdimisht ia shqiptonin gabimisht emrin variantit të ri të coronavirusit. Gjatë një konference për media, Biden bëri thirrje që të ruhet qetësia përballë variantit të ri të coronavirusit që Organizata Botërore e Shëndetës

Ngritja e cilësisë së shërbimeve të Klinikës së Syve, ka ulur numrin e trajtimeve jashtë vendit

Ngritja e cilësisë së shërbimeve të Klinikës së Syve, ka ulur numrin e trajtimeve jashtë vendit Ngritja e cilësisë së shërbimeve të Klinikës së Syve, ka ulur numrin e trajtimeve jashtë vendit BE mund të miratojë vaksinën kundër variantit Omicron në 3-4 muaj e ardhshëm, nëse paraqitet një nevojë e tillë Varianti Omicron mund të tejkalojë Delta-në, flet eksperti i fushës infektive të Afrikës së Jugut FDA sonte do të ‘peshon’ barin antiviral të Merck nëse do të miratohet për COVID-19 Greqia gjobit personat mbi 60 vjeç që janë të pavaksinuar Varianti Omicron ‘i pranishëm në Evropë të paktën 10 ditë më parë’ nga raportimi i rastit në Holandë Faktorët kryesor që dërguan tipin Omicron të bëhet një variant shqetësimi, sipas OBSH-së Pfizer tashmë po punon për vaksinën kundër COVID që synon variantit Omicron Spanja raporton infeksionin e parë me variantin Omicron të COVID-19 Antitrupat nga vaksina COVID-19 mund t

Ultra Music: “Betta Lemme - I Love The Weekend (Lyric Video) [Ultra Music]” plus 1 more

Ultra Music: “Betta Lemme - I Love The Weekend (Lyric Video) [Ultra Music]” plus 1 more Betta Lemme - I Love The Weekend (Lyric Video) [Ultra Music] Posted: 29 Nov 2021 09:11 AM PST YehMe2 - HEY U feat. seeyousoon (Visualizer) [Ultra Music] Posted: 28 Nov 2021 01:15 PM PST You are subscribed to email updates from Ultra Music . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

Shqetësuese dhe e pakuptueshme! Veç 607 vaksinime në 24 orët e fundit

Shqetësuese dhe e pakuptueshme! Veç 607 vaksinime në 24 orët e fundit Shqetësuese dhe e pakuptueshme! Veç 607 vaksinime në 24 orët e fundit Partia e Vuçiqit me gjuhë sikurse të Millosheviqit, i frikësohen komandantit të ri të FSK-së, Jasharit! Publikohet raporti i fundit i IKSHPK-së Fillon rënia e çmimeve të naftës në botë, Berjani: Kjo po reflektohet edhe në Kosovë, zbritja do të ndodhë para fundit të vitit Nipi i Komandantit Legjendar Adem Jashari u emërua komandant i FSK-së, merr urimin nga Bekim Jashari Pas dorëheqjes, gjenerallejtënant Rrahman Rama me detyrë të re ushtarake në Kroaci Mehaj pret në takim komandantin e ri të FSK-së: Gjeneral Jashari me objektiva të qarta për të ardhmen e Forcës së Sigurisë Lushtaku dhe Jashari shtrëngojnë duart në ditën e fundit si kryetar Alarmojnë ekspertët austriakë: Kosova mund të paguaj çmim të lartë me COVID-in Shpenzimet e kabinetit të Kurtit kapin vlerën e mb

Bota Sot: “Melihate Tërmkolli flet për dorëheqjen e Rrahman Ramës, thotë se Kurti e Osmani u hakmorën për humbjen e Bekim Jasharit” plus 9 more

Bota Sot: “Melihate Tërmkolli flet për dorëheqjen e Rrahman Ramës, thotë se Kurti e Osmani u hakmorën për humbjen e Bekim Jasharit” plus 9 more Melihate Tërmkolli flet për dorëheqjen e Rrahman Ramës, thotë se Kurti e Osmani u hakmorën për humbjen e Bekim Jasharit Apeli kërkon anulimin e vendimit me burgim të përjetshëm për vrasësin e Donjeta Pajazitit Adriana Matoshi i përgjigjet Labit pasi i ofroi ndihmë rreth shërimit Serbëve iu pengon emërimi i Bashkim Jasharit në krye të FSK-së Vargjet e 8-vjeçarit nga Mitrovica që përloten zjarrfikësit Kryetari i Skenderajt Fadil Nura betohet Çun Lajçi: Pse thehen lisat? Reshjet e borës, Policia apel për kujdes gjatë vozitjes Këto janë dëmet që i shkaktoi shpërthimi në Fushë-Kosovë Kjo është gjendja e pacientëve me Covid në Kosovë Melihate Tërmkolli flet për dorëheqjen e Rrahman Ramës, thotë se Kurti e Osmani u hakmorën për humbjen e Bekim Jasharit

Sabri Fejzullahu & Vjollca Haxhiu - Dyshja Ideale (Gezuar 2022) ArkivaShqip

Sabri Fejzullahu & Vjollca Haxhiu - Dyshja Ideale (Gezuar 2022) ArkivaShqip Sabri Fejzullahu & Vjollca Haxhiu - Dyshja Ideale (Gezuar 2022) Posted: 30 Nov 2021 05:00 AM PST You are subscribed to email updates from ArkivaShqip . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more