Skip to main content

Posts

Showing posts from February, 2022

“Vladimir Putini rri ulur në majën e piramidës së shembur të pushtetit” plus 2 more Telegrafi Opinione

“Vladimir Putini rri ulur në majën e piramidës së shembur të pushtetit” plus 2 more Telegrafi Opinione Vladimir Putini rri ulur në majën e piramidës së shembur të pushtetit Si të ndihmohet Ukraina në përmbysjen e pushtimit rus? Kronika e një sulmi të paralajmëruar Vladimir Putini rri ulur në majën e piramidës së shembur të pushtetit Posted: 28 Feb 2022 06:19 AM PST

Digitalb: “PiPi në Lodrat e Parkut të Liqenit” plus 1 more

Digitalb: “PiPi në Lodrat e Parkut të Liqenit” plus 1 more PiPi në Lodrat e Parkut të Liqenit Posted: 28 Feb 2022 12:50 AM PST PiPi Zhytet Apo Noton Posted: 27 Feb 2022 11:51 AM PST You are subscribed to email updates from DigitAlb . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

“Meta: Ukrainian officials, military targeted by Ghostwriter hackers” plus 6 BleepingComputer.com

“Meta: Ukrainian officials, military targeted by Ghostwriter hackers” plus 6 BleepingComputer.com Meta: Ukrainian officials, military targeted by Ghostwriter hackers Conti ransomware's internal chats leaked after siding with Russia 2022 may be the year cybercrime returns its focus to consumers Ukraine recruits "IT Army" to hack Russian entities, lists 31 targets Free Android app lets users detect Apple AirTag tracking TrickB

Why the Chinese Internet Is Cheering Russia’s Invasion NYT > Technology

Why the Chinese Internet Is Cheering Russia’s Invasion NYT > Technology Why the Chinese Internet Is Cheering Russia’s Invasion Posted: 27 Feb 2022 11:40 PM PST As the world overwhelmingly condemns the assault on Ukraine, online opinion in China is mostly pro-Russia, pro-war and pro-Putin. You are subscribed to email updates from NYT > Technology . To stop receiving these em

Lehtësimi i masave të Covid 19/ Shqipëria dhe shumë shtete “marrin frymë” lirisht

Lehtësimi i masave të Covid 19/ Shqipëria dhe shumë shtete “marrin frymë” lirisht Lehtësimi i masave të Covid 19/ Shqipëria dhe shumë shtete “marrin frymë” lirisht Posted: 27 Feb 2022 11:40 PM PST Vendi ynë është në një situatë të përmirësuar sa i përket rasteve me Covid ndërsa së fundmi Komiteti Teknik i Ekspertëve vendosi që karantinimi i personave të infektuar të bëhet 5 ditë nga 14 që ishte më parë. “Rekomandohet që personat e diagnostikuar te qendorjne 5 dite te karantiuar. Nese shenjat janë të theksuara ky person do te rri  me s

Top 100: 20 Shkurt 2022 - 26 Shkurt 2022 Tekste shqip

Top 100: 20 Shkurt 2022 - 26 Shkurt 2022 Tekste shqip Top 100: 20 Shkurt 2022 - 26 Shkurt 2022 Posted: TOP 100: Renditja e Javës E Hënë, 27 Shkurt 2022 You are subscribed to email updates from TeksteShqip . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

“Gërvalla: Kosova do të bëjë gjithçka për ta ndihmuar Ukrainën që ta fitojë këtë luftë” plus 9 more Ekonomia Online

“Gërvalla: Kosova do të bëjë gjithçka për ta ndihmuar Ukrainën që ta fitojë këtë luftë” plus 9 more Ekonomia Online Gërvalla: Kosova do të bëjë gjithçka për ta ndihmuar Ukrainën që ta fitojë këtë luftë Shqipëria ndalon fluturimet për operatorët rusë, Xhaçka njofton për sanksionet ekonomike ndaj Rusisë Kosnett: Duket se Vuçiqi zgjodhi Putinin në vend të Perëndimit, BE-ja dhe SHBA-ja ta kenë parasysh Lirohen tre shtetasit serbë që u kapën duke blerë emblema të UÇK-së Momenti kur droni shkatërron s

Paraqitja e urthit gjatë shtatzënisë, si ta trajtoni gjendjen me masat jo-terapeutike

Paraqitja e urthit gjatë shtatzënisë, si ta trajtoni gjendjen me masat jo-terapeutike Paraqitja e urthit gjatë shtatzënisë, si ta trajtoni gjendjen me masat jo-terapeutike Ky është infeksioni më i zakonshëm që mund të merrni gjatë kohës së shtatzënisë Studim: Imunizimi ndaj gripit në shtatzëni nuk është i lidhur me rrezikun e autizmit tek fëmijët Sa është e sigurt të pini kafe gjatë shtatzënisë, limiti i caktuar sipas udhëzuesve shëndetësor Shtatzënia: Hipnoterapia, përfitim lehtësues në lindjen e foshnjës në mjedisin ujor Paraqitja e urthit gjatë shtatzënisë, si ta trajtoni gjendjen me masat jo-terapeutike Posted: 27 Feb 2022 02:37 PM PST Urthi gjatë shtatzënisë është një gjendje që prek më shumë se 50% të grave, veçanërisht gjatë tremujorit të dytë dhe të tretë. Zakonisht nuk është një shenjë e një problemi serioz, por mund të jetë mjaft e pakëndshme dhe madje e dhimbshme. Dispepsia është gjithashtu e za

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more