Skip to main content

Posts

Showing posts from March, 2020

Albeu: “COVID-19/ Ahmetaj: Ja kur do ta marrin qytetarët pagesën e parë prej 26 mijë lekësh” plus 17 more

Albeu: “COVID-19/ Ahmetaj: Ja kur do ta marrin qytetarët pagesën e parë prej 26 mijë lekësh” plus 17 more COVID-19/ Ahmetaj: Ja kur do ta marrin qytetarët pagesën e parë prej 26 mijë lekësh Ancelotti zgjedh formacionin më të mirë me lojtarët që ka stërvitur "Pata një jetë të mirë, jepjani një të riu", 90 vjeçarja refuzon ventilatorin VENDIMI/ Ramës dhe ministrave u përgjysmohet paga për tre muaj (FOTO LAJM) Apartamenti 24 milionë dollarë në kullën 62 kate, brenda shtëpisë unike të Beckham (FOTO LAJM) Çfarë është kolla e thatë? E quan luftë e mortje, Rama zbulon nëse e ka bërë apo jo testin e koronavirusit "Plani Marshall i Futbollit" nga FIFA, gati 2.4 miliardë euro për të ndihmuar klubet U kthye vullnetar por u infektua me COVID-19, mjeku është babi i DJ të njohur shqiptar COVID-19/ Pëllumb Pipero jep lajmin e trishtë: Asnjë pacient në intubim nuk ka mbijetuar! Lajm i keq nga

CNET: “Best music streaming: Spotify, Apple Music and more, compared - CNET” plus 22 more

CNET: “Best music streaming: Spotify, Apple Music and more, compared - CNET” plus 22 more Best music streaming: Spotify, Apple Music and more, compared - CNET Google ends sales of Pixel 3 and Pixel 3 XL - CNET The best meal-kit delivery deals right now - CNET It's Equal Pay Day, but the gender pay gap could be widening in tech - CNET How to get free financial advice amid the coronavirus - CNET Apple acquires Dark Sky weather app - CNET Instacart's COVID-19 warning to some workers: You might've been exposed - CNET What your Zoom background says about you - CNET UK developing coronavirus-tracking app to ease lockdown restrictions - CNET Lamborghini steps in to help fight the coronavirus pandemic - Roadshow SpaceX adds NASA and Japanese astronauts to pioneering ISS mission - CNET Facebook rolls out tool to make it easier to help during

Ndërrojnë jetë 2 pacientë të tjerë me COVID-19, shkon në 15 numri i viktimave

Ndërrojnë jetë 2 pacientë të tjerë me COVID-19, shkon në 15 numri i viktimave Ndërrojnë jetë 2 pacientë të tjerë me COVID-19, shkon në 15 numri i viktimave Mjekja shqiptare në Gjermani: Mënyra më e mirë e trajtimit të këtij virusi është izolimi në banesa Rreth 38 mijë persona të vdekur/ Koronavirusi me shifra të frikshme, mbi 800 mijë të infektuar në botë Epidemiologu Alimehmeti: Përdorimi i maskës në komunitet Cilat janë opsionet e trajtimit për COVID-19 (përfshirë barna, vaksina, terapi)? Eksperti i OBSH-së: Lufta me virusin, luftë në llogore që do të përfundojë në qershor Infermierja shqiptare del në faqen e parë të gazetës italiane, krah tre të tjerave në luftë me Covid-19 Shënohet viktima më e re nga COVID-19 në Evropë, humb jetën 12 vjeçarja Mosha mesatare e viktimave me COVID-19 në Shqipëri, raporti mes burrave dhe grave, sëmundjet shoqëruese më të shpeshta Kosovë/ Dy raste të reja me COVID-19, 1

“Virusi dhe kostoja e jetesës” plus 1 more Telegrafi Opinione

“Virusi dhe kostoja e jetesës” plus 1 more Telegrafi Opinione Virusi dhe kostoja e jetesës Posted: 31 Mar 2020 05:20 AM PDT Jacques Attali Jemi munduar shumë të bëjmë krahasimin e kësaj krize ekonomike me ato të mëparshmet, dhe jo sa duhet të kësaj epidemie me paraardhëset. Sidoqoftë, nëse kërkojmë në këtë drejtim, zbulojmë shpejt diçka që duhet ta na bëjë ta shohim më qartë rrugën përpara. Në epidemitë e mëparshme, në mijëvjeçarë, jeta e njeriut, përveç asaj të të fuqishmëve, nuk llogaritej shumë; ishte e shkurtër, pa asnjë vlerë reale, as ekonomike dhe as ide psikologjike. Meqenëse nuk kishte asnjë mënyrë terapeutike për të mbrojtur jetën, mbetej thjeshtë "dorëheqja". Për më tepër, në shumicën e qytetërimeve, interesi për jetën përcaktohej nga forma të ndryshme të fesë. Kur filluam të kishim mjete e të mbrohemi, u shpikën vaksinat, ne në shumicën e situatave vazhduam të jetonim si më parë, të ndërprerë vetëm nga epidemitë.

“Gjykata Kushtetuese merr vendim për Ligjin për Paga” plus 1 more

“Gjykata Kushtetuese merr vendim për Ligjin për Paga” plus 1 more Gjykata Kushtetuese merr vendim për Ligjin për Paga Posted: 31 Mar 2020 07:07 AM PDT Gjykata Kushtetuese e ka shtyrë vendimin për masën e përkohshme për Ligjin e Pagave deri... The post Gjykata Kushtetuese merr vendim për Ligjin për Paga appeared first on Gazeta Shëndeti . Sot pritet vendimi për Ligjin për pagat Posted: 31 Mar 2020 06:30 AM PDT Ligji i pagave ishte pezulluar deri më 30 mars nga Kushtetuesja pas kërkesës nga Avokati... The post Sot pritet vendimi për Ligjin për pagat appeared first on Gazeta Shëndeti . You are subscribed to email updates from Gazeta Shëndeti . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more