Skip to main content

Posts

Showing posts from June, 2017

RTSH: “Gjirokastër dhe Berat; Mungesa e ujit të pijshëm” plus 9 more

RTSH: “Gjirokastër dhe Berat; Mungesa e ujit të pijshëm” plus 9 more Gjirokastër dhe Berat; Mungesa e ujit të pijshëm Topalli : Demokratë mbroni partinë nga pengmarrja Shqipëria mirëpret Asamblenë e Transmetuesve publikë në 2018 Bordi i Monitorimit të Mediave pranë KQZ : RTSH i balancuar dhe profesional Nishani dekoron “Mjeshtër i Madh” gazetarin e RTSH Ferdinand Samarxhi Temperaturat e larta shtojnë thirrjet në urgjenca Temperaturat e larta po sjellin zjarre OSHEE ul investimet për të blerë energji Gent Kame sjell “Shtëpia e vjetër” Butrint, dëmtohet prodhimi i midhjes Gjirokastër dhe Berat; Mungesa e ujit të pijshëm Posted: 30 Jun 2017 08:15 AM PDT Prej disa ditësh banorët e lagjes "Blloku i Furrave " në Gjirokastër po furnizohen me ujë vetëm 30 minuta në ditë. Gjatë një reagimi në lidhje me këtë situatë drejtuesi i Ndërmarrjes së Ujesjelles Kanalizimeve Bashkim Tola

Pa rrotlla: “Identifikohet autori i sulmit në spital në Nju Jork” plus 9 more

Pa rrotlla: “Identifikohet autori i sulmit në spital në Nju Jork” plus 9 more Identifikohet autori i sulmit në spital në Nju Jork Telefonin larg dhomës së gjumit Pamje LIVE nga dasma e Messit (VIDEO) 11 përfitimet shëndetësore me konsumimin e pjeprit A do të aderojë Jakup Krasniqi në Vetëvendosje? (VIDEO) Aktivizimi i Speciales stopon njohjet e Kosovës (VIDEO) Artisti që ‘krijon ëndrrat’ (FOTO) A e dini pse pëllumbave u vendoset unazë në këmbë? Një person i veshur me bluzë mjeku qëllon tre persona në një spital në Nju Jork (FOTO) Rikthehet Ronaldinho, i tregon botës pse është “baba” për driblime (VIDEO) Identifikohet autori i sulmit në spital në Nju Jork Posted: 30 Jun 2017 02:13 PM PDT Burri që hapi zjarr në një spital në Nju Jork duke vrarë një person dhe plagosur dhjetëra të tjerë është identifikuar. Policia tha se ai është doktori Henry Bello, ish-punonjës i këtij spitali. Sul

Vine Age: “The Gabbie Show Vines vs Amanda Cerny Vines (W/Titles) Comedy Vine April 2017 - Vine Age✔” plus 1 more

Vine Age: “The Gabbie Show Vines vs Amanda Cerny Vines (W/Titles) Comedy Vine April 2017 - Vine Age✔” plus 1 more The Gabbie Show Vines vs Amanda Cerny Vines (W/Titles) Comedy Vine April 2017 - Vine Age✔ Posted: 30 Jun 2017 02:05 PM PDT Try Not To Laugh Watching Best Prank (W/Titles) Best Prank Compilation June 2017 - Vine Age✔ Posted: 30 Jun 2017 02:06 PM PDT You are subscribed to email updates from Vine Age . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

Albeu: “Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit?” plus 19 more

Albeu: “Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit?” plus 19 more Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit? Gjendet i vdekur sulmuesi i spitalit të Nju Jorkut (VIDEO) Mos pini ujë në aeroplan, ja arsyeja Barcelona i bashkohet Arsenalit në garën për këtë lojtarë Gjykata Penale vendos: Nuk ka paraburgim për asnjë të akuzuar! Rama flet për herë të parë për qeverinë e re, zbulon disa "sekrete" Situata e fundit e Moratas, a do të lëvizë tek Manchester United? Kaos në një spital në Nju Jork, një person i veshur me bluzë mjeku hap zjarr (VIDEO) Sanches: E di të ardhmen time, por nuk është koha ta them Rrëmujë e madhe negociotash për Lacazette Ilir Meta kërcënon hapur: Shumë shpejt do të zbardhet e vërteta e zgjedhjeve AKR njofton zyrtarisht vazhdimin e koalicionit me LDK-në e Alternativën Terrorizoi Italinë me ?Audin e Verdhë?, 36-vjeçari shqi

INSAJDERI: “Polici i Kosovës që i “ndihmoi” Agim Veliut të shes armë në Kosovë” plus 19 more

INSAJDERI: “Polici i Kosovës që i “ndihmoi” Agim Veliut të shes armë në Kosovë” plus 19 more Polici i Kosovës që i “ndihmoi” Agim Veliut të shes armë në Kosovë Osmani thotë se LDK ka përbërje të re që refuzon kategorikisht PDK-në Inter kërkon të transferoj mesfushorin e Bayern Munich   Një 12 vjeçe në Pakistan vritet për shkak të “nderit” Gjermania nuk do lejojë Erdoganin të mbajë fjalim në Hamburg  “AKR dhe Alternativa konfirmuan edhe sot se nuk bëjnë koalicion me PDK-në” Williams përfshihet në një aksident që përfundoi me fatalitet Ahmeti apelon tek qytetarët që të shmangin diellin Samsung do të ndërtojë fabrikën më të mëdhe të prodhimit të ekraneve “Elineli nuk ka ndërru, por rrethanat” – reperi justifikon ndryshimin e stilit Automobilat francezë fillojnë dominimin në rrugë Delegacioni i VV-së takohet me deputetë të Bundestagut gjerman Politika gjermane për azilkërkuesit: fillimisht

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more