Skip to main content

Posts

Showing posts from July, 2022

“Ushqimi mund të jetë arma më e fundit në betejat e shekullit XXI” plus 1 more Telegrafi Opinione

“Ushqimi mund të jetë arma më e fundit në betejat e shekullit XXI” plus 1 more Telegrafi Opinione Ushqimi mund të jetë arma më e fundit në betejat e shekullit XXI Posted: 24 Jul 2022 06:08 AM PDT Hal Brands Thuhet se administrata e presidentit amerikan po e rishkruan Strategjinë e Sigurisë Kombëtare, të cilën Shtëpia e Bardhë duhet t'ia dërgojë si çdo vit Kongresit, për të reflektuar leksionet e mësuara nga lufta në Ukrainë. Një çështje me të cilën do të duhet të përballet ky dokument, dhe që ka qenë jashtë fokusit të tij tradicio

“Arrestohet “Fero”” plus 9 more Ekonomia Online

“Arrestohet “Fero”” plus 9 more Ekonomia Online Arrestohet “Fero” Donat Rrudhani në intervistë për Blick: Në Kosovë mund të luash veç nëse babai yt e njeh dikë Aktakuzë ndaj një mësuesi në Dragash, goditi tri nxënëse me rrip dhe i ofendoi gjatë orëve mësimore Haradinaj viziton Sadije Sadikun, të plagosur në luftë Në ditëlindjen e 53-të, Jennifer Lopez pozon nudo Komisioni për Çështje të Sigurisë takohet me Komisioneren Parlamentare për Fo

“Ties Between Alex Jones and Radio Network Show Economics of Misinformation” plus 1 more NYT > Technology

“Ties Between Alex Jones and Radio Network Show Economics of Misinformation” plus 1 more NYT > Technology Ties Between Alex Jones and Radio Network Show Economics of Misinformation Posted: 24 Jul 2022 11:17 AM PDT The Genesis Communications Network built a lucrative business alongside the radio host, whose show the company has syndicated for more than two decades. Why Big Tech Is Making a Big Play fo

A është e sigurt marrja e aspirinës gjatë shtatzënisë?

A është e sigurt marrja e aspirinës gjatë shtatzënisë? A është e sigurt marrja e aspirinës gjatë shtatzënisë? Dyfishimi i dozës së barit emergjent 72-orësh nuk ishte efektiv te gratë me indeks të lartë trupor Studim: Mungesa e vitaminës B12 lidhet me obezitetin gjatë shtatzënisë Pse të porsalindurit duhet të marrin vitaminë K Një studim i ri sqaron përfitimet e suplementeve të magnezit në shtatzëni dhe çrregullimet hormonale Pilulat kontr

“Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, makina del nga rruga dhe kthehet përmbys” plus 9 more - Gazeta Dita

“Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, makina del nga rruga dhe kthehet përmbys” plus 9 more - Gazeta Dita Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, makina del nga rruga dhe kthehet përmbys Sulmi në portin e Odesës në Ukrainë një ditë pas marrëveshjes së grurit, Rusia: Goditëm vetëm objektiva ushtarakë OBSH shpall linë e majmunëve emergjencë shëndetësore globale Rama ndryshon kabinetin qeveritar/ Ikën Arben Ahmetaj dhe Zef Mazi, ja dy emrat që do t’i zëvendësojnë Java nis me temperatura mbi 40 gradë Celsius,

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more